Autor Tema: Decembar 2012.  (Pročitano 102038 puta)

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.549
  • Lokacija: Beograd
Odg: Decembar 2012.
« Odgovor #740 poslato: 27. Decembar 2012. u 22:37 »
Ako se ostvare prognoze bice :D ,ocekujemo i neku sliku iz mojih visih krajeva :D

Bice, ako i ne popnemo Mucanj, bice iz Katica sigurno, a bice i iz Arilja! ;) :) :-*

Van mreže Srbin

  • ***
  • Poruke: 3.302
  • Starost: 32
  • Lokacija: Ivanjica-Jugozapadna Srbja, 451 mnv
Odg: Decembar 2012.
« Odgovor #741 poslato: 27. Decembar 2012. u 22:47 »
 ^^
Uhhh kakav je pogled sa Katica na Mucanj. .  bruka. . . Ja sam uglavnom isao leti tuda,pa preko Jasenova do Kokinog Broda. . i cak je bilo tragova snega i dalje :D

Leti je cistija atmosfera nema toliko oblaka pa je lepse verovatno. . nadam se da ce vas psluuziti vreme :)

Van mreže zec

  • ***
  • Poruke: 2.839
Odg: Decembar 2012.
« Odgovor #742 poslato: 28. Decembar 2012. u 00:28 »
Konacno priliv hladnijeg vazduha po visini sutra i nulta izoterma nad Srbijom sutra...

Van mreže freeze

  • **
  • Poruke: 1.486
  • Lokacija: Novi Sad
Odg: Decembar 2012.
« Odgovor #743 poslato: 30. Decembar 2012. u 10:21 »
I to bi bilo to za Decembar, jedan fin nalet prave snezne zime, i nakon toga period juzine, uticaj Atlantika, pa hladni frontic nakon koga smo bas kao i sad temperaturno tu negde oko proseka.

posle danasnjeg dana, ostao jos jedan dan ovog decembra, ali i ove godine, koji ce biti dosta slican danasnjem bar sto se tice vremena. Suncano, malo toplije nego juce i danas, a u Novu ucicemo sa temperaturama oko i malo ispod 0, i naravno bez snega. Da sam mogao da biram izabrao bih sneg, ali bolje je i ovo nego kisa..

Srecna Nova svim clanovima, uz najlepse zelje dogodine!