Autor Tema: Nova web aplikacija za prognozu  (Pročitano 2467 puta)

Van mreže anoano1

  • Poruke: 3
Nova web aplikacija za prognozu
« poslato: 25. Maj 2024. u 21:09 »
Pozdrav svima , nadam se da ste dobro   :) , web aplikaciju (https://novovrijeme.com) smo napravili prije 15tak dana i zelio bi cuti vase misljenje (ko drugi moze biti kompetetniji) , cisto vase prijedloge sta biste vi ubacili,dodali,popravili ... podatke o vremenskoj prognozi povlacimo sa norveskog Meteorologisk Institut , jel po vama on najtacniji za balkan ? Hvala unaprijed  :) (ukoliko nije tema za ovu diskusiju molim moderatora da me prebaci za onu koja to jest)
« Poslednja izmena: 25. Maj 2024. u 22:02 anoano1 »

Van mreže dejca

  • ***
  • Poruke: 3.028
  • Lokacija: Leskovac-n.v. 228 m.
Odg: Nova web aplikacija za prognozu
« Odgovor #1 poslato: 25. Maj 2024. u 22:02 »
Videćemo kako će prikazivati trenute vremenske prilike, to je uglavnom mana svih app za telefon. One u nekom satu prikazuju kao aktuelno realno stanje ono koje je i bilo u najavi, i ako je u najavi bilo sunčano a trenutno pada kiša sunčano vreme će i biti prikazano. Isto je i sa temperaturama.
:ranting:MRZIM PROKLETO  LETO :ranting:  i zimu u martu i aprilu

Van mreže anoano1

  • Poruke: 3
Odg: Nova web aplikacija za prognozu
« Odgovor #2 poslato: 25. Maj 2024. u 22:22 »
Ono sto sam ja pratio jednom je kisa trenutno i stvarno je tako bilo u 15 min je pogodio , ne kazem da ce stalno pogadjati i ne mogu garantovat. Provjerite pa javite    :comeon:

Van mreže krstivoje

  • **
  • Poruke: 972
  • Starost: 41
  • Lokacija: Рача Крагујевачка
  • volim lepo vreme samo kad pecam...
Odg: Nova web aplikacija za prognozu
« Odgovor #3 poslato: 26. Maj 2024. u 18:28 »
Ostaje da se isprati ovo u sredu i četvrtak, postoje šanse za pljuskove, ali redje nego ove nedelje i deluje da tu nema puno padavina i ako se uopšte nešto aktivira.... Od sledećeg vikenda, mada je to već za temu jun, sve izvesniji prvi tropski talas sa početkom leta, već se i 35 stepeni crta, a to modeli obično ne maše  :ufff:

Van mreže anoano1

  • Poruke: 3
Odg: Nova web aplikacija za prognozu
« Odgovor #4 poslato: 28. Maj 2024. u 16:15 »
Javi Kristivoje kako smo prosli  :tu: