Autor Tema: Sport  (Pročitano 599053 puta)

Van mreže valjevac

  • **
  • Poruke: 703
  • Lokacija: Valjevo
Odg: Sport
« Odgovor #2740 poslato: 12. April 2018. u 00:01 »
Daleko od toga Niksic,ja ti samo premier ligu volim,celzi najvise,liverpul pa totenhem..Smatram da oni igraju najbolji,najbrzi,najefikasniji,najzanimljviji fudbal trenutno..subota kad dođe druže,u fotelju sednem u 13:30,ustajem i 20:15h na poslednjoj utakmici  :)

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.981
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #2741 poslato: 12. April 2018. u 00:02 »
Zapamti Bart,ne smeš rukama sa ledja da guraš protivnika,to svaki sudija svira,pogotovo kad se vidi iz aviona da koristi ruke,to je faul i to se uči sa 10 godina..veruj ti meni druze,ne prica ti ovo lik koji nema veze sa fudbalom..ja sam ovde anonimna osoba,ne zelim da izlazem (godiste,posao,itditd)ali sam 101% siguran da je penal. Pozdrav
Ma ko ga gurnuo ovaj se namestio da kad ga pipnu padne... Evo sta kaze covek od struke

Citat
bivši arbitar Raka Đurović kaže za Blicsport da nije bilo elemenata za najstrožu kaznu.

- Nema govora o kaznenom udarcu, ovo su kontakti koji se dešavaju stalno u fudbalu. Defanzivac Juventusa je hteo da izbije loptu, i malo zakačio igrača Reala. Mislim da je sudija podlegao pritisku i doneo prestrogu odluku, ili nije hteo da dozvoli da ispadnu dve španske ekipe - rekao je Đurović za Blicsport.

Srks video sam i ja to posle utakmice nesto mlatara rukama podize publiku... 
Padavine u mm u 2024. godini
Januar 31.9; Feburar 10.1; Mart 49.3; April 42.5; Maj 70.3; Jun 82.8; Jul 20.8; Avgust 19.9; Septembar 58.1;
Do 25.09. 385.7mm

Van mreže valjevac

  • **
  • Poruke: 703
  • Lokacija: Valjevo
Odg: Sport
« Odgovor #2742 poslato: 12. April 2018. u 00:05 »
Ne bih dalje da se raspravljam i da ulazim u dalju diskusiju,ja smatram da jeste,ti smatras da nije i kraj  :)
Meni je žao iskreno Bufona samo,koji sa 40 godina ovako završava poslednju sezonu,ali Boze moj..
Inače,niksic imas moja 2 izlaganja na 132 strani,cisto baci pogled

Van mreže Direktor

  • **
  • Poruke: 1.257
  • Starost: 25
  • Lokacija: Novi Sad-Novo Naselje
Odg: Sport
« Odgovor #2743 poslato: 12. April 2018. u 00:20 »
Vecina tih sudija koje kazu da sigurno nije bio penal bi ga sviralo da su se nasli u Oliverovoj poziciji(okrenut ledjima Vaskez),jednostavno taj akt ove dvojice je bio previse uverljiv,opticka varka,da se ne bi sviralo,treba challenge uvesti u fudbal da sudije ponovo vide na snimku i odluce...verujem da bi i Oliver promenio misljenje,mada opet bitan je i pritisak koji je izvrsen rukom,ako je minimalan nije problem...svako preko toga je za kaznu
Ciklon Zika(decembar 2018)-41cm

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.554
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #2744 poslato: 12. April 2018. u 00:23 »
@ Bart

Ajde pored ovih poznatih igrača koje navedem napiši sa DA ili NE u zavisnisti da li ih gotiviš ili ne.

Mohamed Salah
Luis Suarez
Eden Hazard
Marcelo
Pepe
Dejan Lovren
Hugo Lloris
Thiago
Cristiano Ronaldo
Achraf Hakimi
Nani
Adem Ljajić
Thomas Vermaelen
Ricardo Rodriguez
Dani Alves
Leroy Sane
Paul Pogba
Domagoj Vida
Javier Mascherano
Andres Iniesta
Koke
Aleksandar Kolarov
Lionel Messi
Mario Mandžukić
Toni Kroos
Radja Nainggolan
Thiago Silva
Emre Can
Vedran Ćorluka
Duško Tošić
Stephan Lichtsteiner
Sami Kedira
Keylor Navas
Nemanja Matić
Antonio Rukavina
Mesut Özil
Romelu Lukaku
Jordan Henderson
Robert Lewandowski
Manuel Neuer
Branislav Ivanović

 :grin: :D :morning:

Van mreže Niksic 3

  • **
  • Poruke: 570
  • Starost: 25
  • Lokacija: Nikšić,Crna Gora.
Odg: Sport
« Odgovor #2745 poslato: 12. April 2018. u 00:27 »
A dje mareeram Bart ti ne zna dvojicu odatle :grin: :tu: :tu:.
Bart brat moj :D!
« Poslednja izmena: 12. April 2018. u 00:42 Niksic 3 »

Van mreže Sapcanin123

  • **
  • Poruke: 618
  • Lokacija: Sabac-centar
Odg: Sport
« Odgovor #2746 poslato: 12. April 2018. u 01:18 »
Ovakvi penali se ni kod nas u ligi ne sviraju.......
A Penaldo se radujee,neka neka.Nece Real biti sampion,vratice im se za ovo.

Van mreže Johnny colchonero

  • **
  • Poruke: 512
  • Starost: 25
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #2747 poslato: 12. April 2018. u 02:15 »
https://twitter.com/TaylorTwellman/status/984172962688487429

Samo da razjasnimo par pitanja.

Je l' ga pokupio sa ledja u trku? Jel ga lupio nogom po grudima? Je l' je odneo loptu? Da li je Vazquez imao kontakt sa loptom?

Gerrard, Lineker, Owen, Ferdinand, Neville i mnogi drugi da ne nabrajam vise kazu da je bio penal. Jedva cekam da se Colina oglasi.

Sta bi bilo tek da je imao prvo kontakt sa loptom pa dobio direktan crveni kao ovde na oko 5:30 https://www.youtube.com/watch?v=Ykq6YfEXWXM
ili ovakav penal
www.youtube.com/watch?v=H1B0o-_tW94

Naravno nemojte pogresno da razumete i RM je guran u raznim mecevima u proslosti. Da neko ne shvati pogresno, pa krene da vadi snimke gde su protivnici Madrida osteceni. Ima ih milion. Vise sam aludirao na prasinu koja se podigla, ali razumljivo je cela utakmica je bila pod velikim nabojem i dramom.
Bufon je dobio crveni zato sto je zakacio sudiju sa ledja dok se ovaj raspravljao sa odbranom. Trebalo je malo jace da ga nabode kad se vec odlucio na to :grin:.

Kakve sada ima veze Ronaldo i njegovo radovanje sto su prosli u SF?

Mogla bi posle 2 godine sreca na zrebu da nas pogleda, tesko da Roma moze 2 senzacije da napravi.

Van mreže Niksic 3

  • **
  • Poruke: 570
  • Starost: 25
  • Lokacija: Nikšić,Crna Gora.
Odg: Sport
« Odgovor #2748 poslato: 12. April 2018. u 03:09 »
Ne rijeci ni opravdanja za ovo,ovo je cist lopovluk.A Penaldo nek samo stiska misice,sta misli da je jak?I zbilja dje je sudija da mu da zuti,skino je majcu kad je penal dao Penaldo.Barem je opravdao svoj nadimak.Nije smio sudija dati produzetke,ubacio bi im Juve jos dva komada.A Bufonu dati crveni mozda i u zadnoj utakmici Ls na ovaj nacin je sramota.Penaldo nikad nece biti ono sto je Bufon.

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.981
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #2749 poslato: 12. April 2018. u 07:25 »
mareeram previse si dao igraca samo cu napisati CR g smrdljivo...
realni madrid nisi realan...Ova oba penala sto si dao nisu penali... Namrzo sam real samo tako, prvo onaj Mijatovicev gol iz ofsajda u finalu Ls pre 20god sad ovo...
Ne znam real madrid gde ti vidis da ga pokupio sa ledja i lupio, prvi stigao do lopte i blokirao ga to sto se ovaj poklonio na njegovu nogu to nije faul, gledam pregled LS na rts i Vlada Mijaljevic valjda je komentarisao i kaze Vaskez se postavio tako da na bilo koji dodir padne, pametnom dovoljno...  Nek im sluzi na cast a ja navijam protiv reala do kraja lige sampiona...
Mesi nikad nije imao onakva sramotna radovanja kao Penaldo...
Veliki si Djidji, veliki...
https://www.sportske.net/vest/medjunarodni-fudbal/bufonove-reci-su-najjace-posle-utakmice-oliver-ima-kantu-za-smece-umesto-srca-335619.html


http://sportklub.rs/Fudbal/Champions-League/a236674-Sudio-je-tri-klasika-a-sada-kaze-Nije-bio-penal.html

http://sportstreamhd.com/2018/04/11/mateo-beusan-penal-nije-trebao-biti-sviran/
« Poslednja izmena: 12. April 2018. u 07:54 Bart »
Padavine u mm u 2024. godini
Januar 31.9; Feburar 10.1; Mart 49.3; April 42.5; Maj 70.3; Jun 82.8; Jul 20.8; Avgust 19.9; Septembar 58.1;
Do 25.09. 385.7mm

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.981
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #2750 poslato: 12. April 2018. u 10:02 »
Samo da se ispravim ovo nad Suarezom je penal... Jer su bili u trku i jeste Suarez jedva cekao da ga pipne i padne ali druga situcija u odnosu na sinoc, Vaskez vise nije ni imao kontrolu nad loptom i sta ce nego da padne... Nadam se da real prodje ko Barsa prosle godine u sledecoj fazi takmicenja...
Padavine u mm u 2024. godini
Januar 31.9; Feburar 10.1; Mart 49.3; April 42.5; Maj 70.3; Jun 82.8; Jul 20.8; Avgust 19.9; Septembar 58.1;
Do 25.09. 385.7mm

Van mreže risbo gr

  • ***
  • Poruke: 4.204
  • Starost: 36
  • Lokacija: Grocka (25km JI od BG-a ~ 100mnv)
Odg: Sport
« Odgovor #2751 poslato: 12. April 2018. u 12:00 »
Meni nije jasno kada su vec krenuli sa VAR tehnologijom po prvenstvima, zasto nema u evro takmicenjima  :)
Sudija je vrhunski sudio sve do tog poslednjeg napada, verovatno nije bio ni u dobroj poziciji.. To su delici sekunde kada trebas da doneses odluku, pritom Real domaćin, pritisak sa tribina.. Kontakta je bilo, e sad sto se Vaskez bacio kao da ga je voz udario to su vec " Spanska posla" da ne upotrebim neki drugi izraz  :grin: 50% sudija bi sviralo ovo, gledam sa neutralne strane jer nisam navijao nizakoga vec cekao penale  :D Zao mi je Bufona, mogao je i sa žutim da prodje, ali onakav penal kakav je izveo CR7 ne brane ni 2 golmana..
Ajd sad i da gadjamo polifinale , Real - Roma, Bajern -Liverpul  :thumbup: Barsa ispala, jos Bajern da ispadne pa nek osvoji bilo ko od ove trojke ;)


Van mreže Sapcanin123

  • **
  • Poruke: 618
  • Lokacija: Sabac-centar
Odg: Sport
« Odgovor #2752 poslato: 12. April 2018. u 12:44 »
Risbo dobra ideja za polufinale.
Moje misljenje je:
Real-Liverpul
Bajern-Roma

Van mreže Kimi

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 17.446
  • Starost: 30
  • Lokacija: Novo Selo,Vrnjačka Banja (za vreme studiranja Beograd,Dorćol)
Odg: Sport
« Odgovor #2753 poslato: 12. April 2018. u 16:02 »
Oko tog penala nikada će nećemo složiti. Kao što rekoh, penalima su okarakterisane i mnogo veće gluposti u istoriji. Elementa minimalnog ima, ali dodatno je naravno kumovala odluci atmosfera, pritisak, momenat "događaja", a još više verovatno što se Vaskez nalazio vrlo blizu gola, takoreći bio je u izvesnoj gol šansi.

Plus, igrači iz najvećih klubova su jako, jako "lukavi", bukvalno znaju da izdramatizuju čitavu situaciju... Što se kaže, samo te čekaju na "kontakt" u ovakvim situacijama. Upravo to Vaskez i jeste uradio, spomenuti kontakt je učinio znatno dramatičnijim što je uz huk sa tribina i taj "pritisak" kumovalo odluci.

Ali na to smo već navikli, protiv toga se ne može, pa ne vidim zašto se sada to uzelo toliko na zub. Sudilo se i radilo se tu i u drugim klubovima velika petorke.

Ovaj Mandžukić da je igrao i u Torinu mesto Dibale mislim da bi sigurno drugačija "pesma" bila na kraju. Mnogo konkretniji napadač u bitnim trenutcima.

Samo po onome kako su odigrali u Madridu Real je zaista zaslužio da ispadne. Ali opet, sa druge strane su odrigali  perfektnu utakmicu u Torinu,  i sveukupno mora se priznati više su šansi imali na obe utakmice, plus one pogođene prečke i stative.

Pošto smo već rekli da je Real jedan od miljenika sudija, nije ni Juventus vala daleko, bar u šampionatu. Sećam se dobro, pre 6-7 godina, dok je još Milan bio ozbiljna ekipa. Ona utakmica za titulu, kada gol nije priznat Muntariju iako je Bufon loptu zaustavio nakon što je vidno ušla u gol.
NEVREME NIKADA NE DOLAZI SA JUGOZAPADA !(ovde ??? )

*Znaš onaj osećaj kada u jugozapadnom strujanju oblačnosti vidiš da uveče ili noću seva sa jugozapada ?? NE.......*

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.981
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #2754 poslato: 12. April 2018. u 20:19 »
Sve je to tacno kao sto kazes ali jednostavno mnogo vise nije nego sto jeste penal a jos kada je sudjen to ubija... Neutralni navijaci su bili na strani Juvea jer bi ovaj preokret da se desio bio jedino u rangu onog Liverpula 2005. godine u finalu... Zanimljivo mi nikad veca kriza u Siriji i opasnost sukoba Rusije i Amerike a u Srbiji se samo prica o penalu za Real, evo danas sam sa nekoliko osoba o tome pricao i svi kazu nije ali dobro sad je nebitno... Mnogo ljudi nije zelelo da se ovako zavrsi videlo se da su igraci Reala sokirani i da je bio daleko od dominatnog kao na prethodne 2 utakmice sa Juveom a kao sto i Alegri rece bili umorni od derbija sa ATM u subotu, meni Vaskez delovao na usporenim snimcima i zbunjeno a da ne govorimo kad se neko onako ukopa da ga neko gurne kako se glava zabaci malo unazad on lepo odglumio ali sta je tu je...
Fino alla fine...Forza Juve!
Ovaj Mandžukić da je igrao i u Torinu mesto Dibale mislim da bi sigurno drugačija "pesma" bila na kraju. Mnogo konkretniji napadač u bitnim trenutcima.
E ovo i meni zanimljivo kako odlican igrac kao on ne moze da povuce u bitnim utakmicama jednostavno deluje da previse zadrzava loptu , komplikuje, nema viziju itd...  Mandzukara je vec prekaljen igrac igrao u velikim klubovima ima velikog iskustva izasao koncentrisan i naostren... Dobar je on da nam bude dzoker...

Hahaha  :grin:
« Poslednja izmena: 12. April 2018. u 21:40 Bart »
Padavine u mm u 2024. godini
Januar 31.9; Feburar 10.1; Mart 49.3; April 42.5; Maj 70.3; Jun 82.8; Jul 20.8; Avgust 19.9; Septembar 58.1;
Do 25.09. 385.7mm

Van mreže Niksic 3

  • **
  • Poruke: 570
  • Starost: 25
  • Lokacija: Nikšić,Crna Gora.
Odg: Sport
« Odgovor #2755 poslato: 13. April 2018. u 21:57 »
Opet teska pobjeda Buducnosti.
I opet sut nije isao.
Moram se zahvaliti Lesoru,sta je covjek promasio :grin:.

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.981
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #2756 poslato: 13. April 2018. u 22:22 »
Jednom izgleda slucajno pogodio Alimpije da Rocesti nije da bude u igri u poslednjim minutima,tesko ali ne i nemoguce da okrene Zvezda...U ovoj ekipi jedino Pero Antic ima m...
Koliko je bitna odbrana koju igra Rocesti podseti me na ovaj biser Lensa Stivensona...
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=fKP2guVoYis" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=fKP2guVoYis</a>
« Poslednja izmena: 13. April 2018. u 22:35 Bart »
Padavine u mm u 2024. godini
Januar 31.9; Feburar 10.1; Mart 49.3; April 42.5; Maj 70.3; Jun 82.8; Jul 20.8; Avgust 19.9; Septembar 58.1;
Do 25.09. 385.7mm

Van mreže Sapcanin123

  • **
  • Poruke: 618
  • Lokacija: Sabac-centar
Odg: Sport
« Odgovor #2757 poslato: 14. April 2018. u 04:02 »
Tesko ce Zvezda vratiti seriju u Beograd.Iako sam veliki navijac Crvene Zvezde mislim da se serija sutra zavrsava i da ce Buducnost postati novi sampion.
A sutra fantastican sportski dan za navijace cz.
18:30 Veciti derbi
21:00 cetvrta utakmica finala
Iskreno vise prizeljkujem cudo u kosarci nego pobedu u derbiju.

Van mreže Sapcanin123

  • **
  • Poruke: 618
  • Lokacija: Sabac-centar
Odg: Sport
« Odgovor #2758 poslato: 14. April 2018. u 13:19 »
Predsednik Crvene Zvezda izjavio je da Zvezda veceras nece igrati  cetvrtu utakmicu.
Mozda je bolje da igraci izadju na teren i ako se nastavi sa skandaloznim sudjenjem izadju sa terena.

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.981
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #2759 poslato: 14. April 2018. u 13:22 »
Procitah, Covic govori o postenju... Nadam se da Zvezda preokrene jer je nas klub inace nek se mane ovih igara...Za Buducnost je u prvom minutu poslednje cetvrtine u  jednom napadu svirano 3 faula, ja mislio sad ce Zvezda da iskoristi oni se ispucavali, po meni kriterijum je bio manje vise ok... Da su Feldin ili Lesor dali kos niko ne bi spomenuo sudjenje...
Padavine u mm u 2024. godini
Januar 31.9; Feburar 10.1; Mart 49.3; April 42.5; Maj 70.3; Jun 82.8; Jul 20.8; Avgust 19.9; Septembar 58.1;
Do 25.09. 385.7mm