Autor Tema: Sport  (Pročitano 599149 puta)

Van mreže risbo gr

  • ***
  • Poruke: 4.204
  • Starost: 36
  • Lokacija: Grocka (25km JI od BG-a ~ 100mnv)
Odg: Sport
« Odgovor #2940 poslato: 20. Jun 2018. u 21:51 »
Koliko je nezgodno igrati protiv bunkera, cak se i jedna Spanija muci protiv Irana.. Zato je i nama bilo bitno da probijemo bunker Kostarike, pa iz tog razloga nasa sledeca utakmica bi trebala da bude makar malo drugacija i "laksa" od prethodne..
Jedva cekam petak i odlucujucu utakmicu za nas, ocekujem jos bolju igru i naravno Pobedu!  :grin:

Van mreže valjevac

  • **
  • Poruke: 703
  • Lokacija: Valjevo
Odg: Sport
« Odgovor #2941 poslato: 21. Jun 2018. u 00:36 »
Ehh šteta,navijao sam za iran  :D ne volim spance i njihov fudbal,sto opet dokazuje da su jedva iran pobedili

Van mreže Kimi

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 17.446
  • Starost: 30
  • Lokacija: Novo Selo,Vrnjačka Banja (za vreme studiranja Beograd,Dorćol)
Odg: Sport
« Odgovor #2942 poslato: 21. Jun 2018. u 01:12 »
Plus onaj sumnjivo poništen gol Irana.... nijanse su onde u pitanju da li treba priznati gol ili ne.

Trener se menja, ali Španija ne odustaje od dosadne tika-taka igre, kada pasovima pokušavaš da udeš u gol. To posebno nema efekta kad se parkira bunker.
NEVREME NIKADA NE DOLAZI SA JUGOZAPADA !(ovde ??? )

*Znaš onaj osećaj kada u jugozapadnom strujanju oblačnosti vidiš da uveče ili noću seva sa jugozapada ?? NE.......*

Van mreže Медо

  • ***
  • Poruke: 4.080
  • Starost: 29
  • Lokacija: Мрчајевци
Odg: Sport
« Odgovor #2943 poslato: 21. Jun 2018. u 01:38 »
Ни ја такође не волим Шпанце и чувену тика-така пас игру, мислим да су ми најмање симпатични од свих екипа на првенству...

Такође, да није Роналда, по мени би Португал био у рангу нпр. Румуније, оно је криминал шта играју и чему служе поједини играчи, а шампиони су континента.

Не знам да се слажете, мени је била боља и гледљивија утакмица Немачка-Мексико, него Португал-Шпанија која је за сада утакмица турнира.

Van mreže man

  • **
  • Poruke: 1.201
  • Starost: 47
  • Lokacija: Odžaci ; zapadno-backi okrug 45,5°N i 19,25°E
  • U nadi je spas!
Odg: Sport
« Odgovor #2944 poslato: 21. Jun 2018. u 17:05 »
Ja cu par reci o utakmici sa Svajcarskom.Sutra igramo,ali moram da kazem da sigurno necemo izgubiti taj duel.Problem je sto njima odgovara neresen rezultat,nama bas i ne.Mislim da ce biti nereseno,jer oni misle da ce pobediti Kostariku.Njih su vec svi otpisali i misle da ce izgubiti od Svajcarske.Uopste ne mora da znaci da ce Kostarika izgubiti,hoce i oni neki bod,igrace za svoju cast.                                                                                                       
     
Ubedjen sam da nasa Srbija sutra nece izgubiti.Nasa pobeda bi bila nesto najlepse sto bi pruzili nasem narodu.

Igrajte da ce biti vise zutih kartona od ponudjenog broja.Penal ili crveni karton su vrlo moguci.Bice napeto do bola.

Svi srcem u Srbiju!  :first:
Ne mogu da verujem da imam 46 godina,a još volim sneg kao malo dete!

Van mreže Kimi

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 17.446
  • Starost: 30
  • Lokacija: Novo Selo,Vrnjačka Banja (za vreme studiranja Beograd,Dorćol)
Odg: Sport
« Odgovor #2945 poslato: 21. Jun 2018. u 19:10 »
Ja sam u dosadašnjem toku prvenstva potpuno razočaran "apsolutnim" favoritima.

Ono od Španije juče, danas ovo od Francuske sa Peruom. Mučenje, mučenje, mučenje. Opet, kao i kod Španije, i taj jedini gol čista sreća, umesto autogola samo natrčotka na odbitak.

U drugom poluvremenu ih pritisnuo Peru ne znaju gde se nalaze Francuzi... izem ti ja tog "velikog" favorita. Ma ustvari, kakvi su mi oni favoriti... kao i Englezi, fantomski, samo na papiru. Pojma nemaju.
NEVREME NIKADA NE DOLAZI SA JUGOZAPADA !(ovde ??? )

*Znaš onaj osećaj kada u jugozapadnom strujanju oblačnosti vidiš da uveče ili noću seva sa jugozapada ?? NE.......*

Van mreže valjevac

  • **
  • Poruke: 703
  • Lokacija: Valjevo
Odg: Sport
« Odgovor #2946 poslato: 21. Jun 2018. u 19:12 »
Naravno,svim srcem sutra za Srbiju i jednog Đorđa Vajferta na nas pa sta bude nek bude.  :D Slazem se sa Medom da je utakmica nemacka-mexico bila bolja,prstali su dueli,akcije,kontre,dobar fudbal u sustini samo je jos golova falilo..

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.982
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #2947 poslato: 21. Jun 2018. u 19:25 »
A pogledajte braco skauti ovaj sastav... Jel covek shvata da mozda da igra sredinu dijamant sa Dibalom kao ofanzivnim veznim, Andjelom levo... Umesto Meze Aguero a Iguain najistureniji, pa uklopili bi se jer ovo je Svecko i tu je motiv najveci... Ovu ekipu kvari Mesi da se mareeram ne naljuti suvise drzi loptu a i treneri sto ne igraju sa najbolji igraci pa bi se uklopili vremenom... Poy

Padavine u mm u 2024. godini
Januar 31.9; Feburar 10.1; Mart 49.3; April 42.5; Maj 70.3; Jun 82.8; Jul 20.8; Avgust 19.9; Septembar 58.1;
Do 25.09. 385.7mm

Van mreže risbo gr

  • ***
  • Poruke: 4.204
  • Starost: 36
  • Lokacija: Grocka (25km JI od BG-a ~ 100mnv)
Odg: Sport
« Odgovor #2948 poslato: 21. Jun 2018. u 19:35 »
Ocajna postava Argentine. Bez Dibale i Iguaina, onaj Sampaoli se pogubio,tera neku svoju filozofiju.. Neka demantuje veceras :) Meza mu igra, ko je taj lik? Protiv Islanda se nije video, verovatno ima dobrog menadzera  :grin:

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.554
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #2949 poslato: 21. Jun 2018. u 19:37 »
More znas sta, veceras deru Kroaciju samo tako!! :comeon: :comeon: :comeon:

Aleeee Argentina!! :comeon: :comeon: :comeon:
-------------
To Nole, bravo, 6:4, 6:1 protiv Dimitrova! Ide ti na travi, samo cepaj! :tu:

Van mreže Kimi

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 17.446
  • Starost: 30
  • Lokacija: Novo Selo,Vrnjačka Banja (za vreme studiranja Beograd,Dorćol)
Odg: Sport
« Odgovor #2950 poslato: 21. Jun 2018. u 19:44 »
Baš tako. Koji su ovo Akuna i Meca.. prvi put čujem za njih ?

Mesto da igra 3-5-2 sa tri vezna : Mesi, Dibala i Di Maria i u napadu Aguero i Iguain.
NEVREME NIKADA NE DOLAZI SA JUGOZAPADA !(ovde ??? )

*Znaš onaj osećaj kada u jugozapadnom strujanju oblačnosti vidiš da uveče ili noću seva sa jugozapada ?? NE.......*

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.554
  • Lokacija: Beograd


Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.982
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #2952 poslato: 21. Jun 2018. u 21:22 »
Jos Banegu da ubaci  :facepalm:
Padavine u mm u 2024. godini
Januar 31.9; Feburar 10.1; Mart 49.3; April 42.5; Maj 70.3; Jun 82.8; Jul 20.8; Avgust 19.9; Septembar 58.1;
Do 25.09. 385.7mm

Van mreže Milosh

  • Moderator
  • ******
  • Poruke: 23.026
  • Starost: 34
  • Lokacija: Miljakovac, jugozapad BG
Odg: Sport
« Odgovor #2953 poslato: 21. Jun 2018. u 21:40 »
Alal vera, svaka čast Hrvatima, razbili su ih! :thumbup: :worthy:

E da ovako i naši Švajcarsku sutra oduče od fudbala. Mada ako su Hrvati mogli Argentinu, što ne bi mogli i mi Brazil.  :)


padavine u avgustu 2024:
AMS Miljakovac 1.3mm
prosek (Vračar) - 55.1mm

padavine u septembru 2024:
AMS Miljakovac - 132.8mm
prosek (Vračar) - 58.6mm

Van mreže Kimi

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 17.446
  • Starost: 30
  • Lokacija: Novo Selo,Vrnjačka Banja (za vreme studiranja Beograd,Dorćol)
Odg: Sport
« Odgovor #2954 poslato: 21. Jun 2018. u 21:41 »
I tako, Argentina koja je nas punila 6:0 sada gleda u leđa Hvatskoj sa dva gola zaostatka. Gaze ih !!!  :pleasantry:

Kako igraju naše komšije, svaka im čast ! Tako se igra, hrabo i odlučno, a ne bunker.
NEVREME NIKADA NE DOLAZI SA JUGOZAPADA !(ovde ??? )

*Znaš onaj osećaj kada u jugozapadnom strujanju oblačnosti vidiš da uveče ili noću seva sa jugozapada ?? NE.......*

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.554
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #2955 poslato: 21. Jun 2018. u 21:45 »
 :ranting: :ranting: :ranting: :ranting: :ranting:

Boooo!!


Van mreže Georgi Zahariev

  • **
  • Poruke: 1.721
  • Starost: 56
  • Lokacija: Bulgaria, Vratsa, 340 m
Odg: Sport
« Odgovor #2956 poslato: 21. Jun 2018. u 21:46 »

Браво на Хърватска,
Води на Аржентина с 2:0

Van mreže Georgi Zahariev

  • **
  • Poruke: 1.721
  • Starost: 56
  • Lokacija: Bulgaria, Vratsa, 340 m
Odg: Sport
« Odgovor #2957 poslato: 21. Jun 2018. u 21:48 »
3:0

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.982
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #2958 poslato: 21. Jun 2018. u 21:52 »
Katastrofalna igra Argentine i dobra Hrvata... Jednostavno ovi iz Argentine kao ja kad sam igrao fudbal kad se umorim mrzi me da se vracam u odbranu... Samo sreca Argentince spasava i Nigerijci  sutra i Hrvati u poslednjem kolu, pa tek onda mozda i od njih zavisi...

Losmi Brazil nije Argentina...  :)
Padavine u mm u 2024. godini
Januar 31.9; Feburar 10.1; Mart 49.3; April 42.5; Maj 70.3; Jun 82.8; Jul 20.8; Avgust 19.9; Septembar 58.1;
Do 25.09. 385.7mm

Van mreže Gagi_Bg

  • *
  • Poruke: 400
  • Lokacija: Vidikovac - JZ Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #2959 poslato: 21. Jun 2018. u 21:54 »
Zbog Maskerana sam od 70-og minuta počeo da navijam za Hrvatsku. Čovek je apsolutno svaku loptu "ocarinio" pa vratio unazad! Ali svaku! Ako bi Argentinci i uspeli da prođu prvu liniju Hrvata, čovek bi odmah preoteo loptu da bi je vratio unazad. Tragikomedija!
Čestitke komšijama na pobedi!