Autor Tema: Sport  (Pročitano 598781 puta)

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.553
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #3940 poslato: 17. April 2019. u 23:02 »
Son dva gola u prvom poluvremenu.... :nnc:  :laie:

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.553
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #3941 poslato: 17. April 2019. u 23:04 »
Mare vidis li ti ovo? Djovak kameleon  :)
A prekosutra?
 


Inace slika vredi tu je jedna prava legenda i prebacivaci loptice reketem preko mreze  :grin:

Ajmo Totenhem i Lpul!

Ahahahahahha sta je ovo sunce ti poljubim.. :rotf: :rotf:
A Garbinje na ovoj slici kao da je trudna.. :laught:

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.981
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #3942 poslato: 17. April 2019. u 23:13 »
Haos braco skauti haos! Ali kakav sok ovaj var na kraju sto Sterling dao gol za 5:3.... Utakmica koja ce se prepricavati!

Sto se tice slike Mare tj. komentara nista to nije novo to ima i kod nas na forumu, prvo gleda modele pa sutra daje prognoze na osnovu osecaja and voila prekosutra  postane CrpckiCeljak 2.42  :confused:  :grin:


P.S. Nisam mislio na nekog, čisto iz šale napisano  ;)
« Poslednja izmena: 17. April 2019. u 23:25 Bart »
Padavine u mm u 2024. godini
Januar 31.9; Feburar 10.1; Mart 49.3; April 42.5; Maj 70.3; Jun 82.8; Jul 20.8; Avgust 19.9; Septembar 58.1;
Do 25.09. 385.7mm

Van mreže Profiamater

  • Moderator
  • ***
  • Poruke: 3.319
  • Starost: 105
  • Lokacija: Beograd-centar, 130mnv
Odg: Sport
« Odgovor #3943 poslato: 17. April 2019. u 23:27 »
Nedavno sam napisao da pamtim dosta velikih fudbalskih utakmica prvenstveno misleći na utakmice Zvezde i reprezentacije SFRJ, SRJ, SCG i Srbije a ova večerašnja svakako ne spada u tu grupu ali jeste utakmica za pamćenje. Bilo je izuzetno uzbudljivo a nevezano za utakmicu "utisak nedelje" mi je način komentarisanja (na RTSu) osobe koja je pomoćnik selektora reprezentacije... Umesto da makar pokuša da prokomentariše utakmicu iz "stručnog" ugla, čovek nekoliko minuta priča hvalospeve o Krstajiću, Kokezi i ekipi ... (a ne propušta priliku da veliča i samog sebe) i uopšte ne priča o utakmici. Neki bi rekli "Samo još pertle vire!"... Mislim da je zaboravio da spomene i Jednog Čoveka (kada je pričao o izgradnji tzv. nacionalnog stadiona umesto da komentariše utakmicu zbog koje je pozvan u studio) ali u vezi toga može Lalat da mu daje "privatne časove" ... Ko se sve "dočepao" visokih pozicija u srpskom fudbalu ... (neki bi rekli da je to mnogo manje bitno od visokih pozicija na nekim drugim mestima, ali sada pišem samo o fudbalu).
P.S. Isti "stručnjak" je rekao oPsajd!

Van mreže Paun79

  • **
  • Poruke: 893
  • Starost: 45
  • Lokacija: Borča
Odg: Sport
« Odgovor #3944 poslato: 17. April 2019. u 23:34 »
 ^^ Ali kad reče: bio je opsajd....  :laught: Ma bitno da je on pomoćnik selektoru koji nikad nije bio trener... Pa kaže: Imamo mi trenere koji mogu da vode city i totenhem.... Za šta ja plaćam pretplatu...

Van mreže risbo gr

  • ***
  • Poruke: 4.203
  • Starost: 36
  • Lokacija: Grocka (25km JI od BG-a ~ 100mnv)
Odg: Sport
« Odgovor #3945 poslato: 17. April 2019. u 23:41 »
Bravo za Pevce  :D Kako je krenulo pomislio sam da će biti dvocifreni rezultat  :grin:
A komentarisanje posle utakmice  :facepalm: Ovaj Krunić prso skroz, o svemu je pričao sem o utakmici  :fight:  Kao što neki lik okačio komentar na SK " Zaslužio najveći botovski sendvič u istoriji"  :D On da vodi City, Totenhem,Liverpul  :rofl:

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.553
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #3946 poslato: 17. April 2019. u 23:45 »
Op, op, op opsajd!! :grin: :rotf: :rotf:

Van mreže Kimi

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 17.446
  • Starost: 30
  • Lokacija: Novo Selo,Vrnjačka Banja (za vreme studiranja Beograd,Dorćol)
Odg: Sport
« Odgovor #3947 poslato: 22. April 2019. u 23:04 »
Mnogo toga bih imao da kažem na račun ove majstorice Zvezde i Budućnosti, ali iz čiste moralne pristojnosti trudiću da samo sve kažem u par rečenica.

Po rezulatu i igri u svih 5 utakmica, košarkaši Zvezde su i više nego zaslužili da budu šampioni.

I tu priča o svemu normalnome, odnosno svemu što ima veze i pojma sa košarkom i sportom uopšte prestaje.

Ja ću samo reći da me je sramota što sam Srbin, i što sam Balkanac uopšte zbog ovakvih.. zbog ovakvih. Ma..... oni ne zaslužuju ni da se opišu bilo kakvom reči, jer ne postoji dovoljno pogrdan epitet koji bi mogao njih da predstavi. Ubeđen sam, da je u toj masi rulje bilo i finih, pravih odanih i normalnih navijača, ali nažalost oni su samo kap u okeanu ovoga što.... uh.

Ljudi može li im se stati na put ? Može li se ovo ludilo zaustaviti ?
NEVREME NIKADA NE DOLAZI SA JUGOZAPADA !(ovde ??? )

*Znaš onaj osećaj kada u jugozapadnom strujanju oblačnosti vidiš da uveče ili noću seva sa jugozapada ?? NE.......*

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.553
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #3948 poslato: 22. April 2019. u 23:06 »
Ne znam @ Kimi, ali ovo je strahota..bice grdnih problema bojim se.. :facepalm:

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.981
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #3949 poslato: 22. April 2019. u 23:11 »
Ovo je odgovor na divljacko ponasanje u Crnoj Gori budimo realni malo su ovi iz Buducnosti preuvelicali probleme u one prve dve utakmice vratilo se sa paklenih sledecih 3... Sto se mene tice neka svi rese a ne vecito mi krivi mi ispravljamo(treba li da navodimo primere?) a drugi nista jer im se tako moze... Bravo igracima na tituli i povratku u Evroligi..Ja sam navijao za nas klub iako sam navijac Partizana...
Padavine u mm u 2024. godini
Januar 31.9; Feburar 10.1; Mart 49.3; April 42.5; Maj 70.3; Jun 82.8; Jul 20.8; Avgust 19.9; Septembar 58.1;
Do 25.09. 385.7mm

Van mreže BataSteva

  • **
  • Poruke: 1.524
  • Starost: 39
  • Lokacija: Sakule - Opstina Opovo - sama granica juznog i srednjeg Banata - 50 km severno od Beograda i 30 km juzno od Zrenjanina
  • Uvek je vreme za vreme
Odg: Sport
« Odgovor #3950 poslato: 22. April 2019. u 23:18 »
Da se ne ljutite ali moj odgovor na Kimijevo pitanje je da sem reprezentacije ( samo bitne utakmice ) nista vise ne pratim i ne gledam i ne planiram da gledam dok se svi klubovi ne privatizuju ( a bojim se da toga nece biti u ovom veku ) !
padavine ( kisomer ) 2022 - april 54 mm . maj  11 mm , jun 23 mm , jul 26,5 mm , avgust 73,5 mm , septembar 138 mm , oktobar 26,5 mm , novembar 50 mm ( 23.11 - 3,5 mm )

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.553
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #3951 poslato: 22. April 2019. u 23:44 »
@ Bart

Ja sam to i pomislo, i na jedno i na drugo, na opste ludilo..
---------------------------
Jaoooo kako izgubi Rumunija u polufinalu Fed cupa, dzaba je Halepche krecila, tako se namucila i dala toliko energije za reprezentaciju, usred sezone, i na kraju da izgube dubl.. :facepalm:

Bravo za Lajovica za veliki uspeh u Monte Carlu.. :comeon:


Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.981
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #3952 poslato: 07. Maj 2019. u 22:56 »
Sta ovo bi?
Padavine u mm u 2024. godini
Januar 31.9; Feburar 10.1; Mart 49.3; April 42.5; Maj 70.3; Jun 82.8; Jul 20.8; Avgust 19.9; Septembar 58.1;
Do 25.09. 385.7mm

Van mreže krstivoje

  • **
  • Poruke: 973
  • Starost: 41
  • Lokacija: Рача Крагујевачка
  • volim lepo vreme samo kad pecam...
Odg: Sport
« Odgovor #3953 poslato: 08. Maj 2019. u 16:16 »
bio mraz i u Engleskoj, sa plus 3 pade na -1  :D

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.981
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #3954 poslato: 08. Maj 2019. u 18:45 »
 ^^ Kazu mediji u Spaniji udar groma na Enfildu... Kakva noc za Liverpul  :worthy:

https://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2019&mm=05&dd=08&nav_id=1539338
Padavine u mm u 2024. godini
Januar 31.9; Feburar 10.1; Mart 49.3; April 42.5; Maj 70.3; Jun 82.8; Jul 20.8; Avgust 19.9; Septembar 58.1;
Do 25.09. 385.7mm

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.981
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #3955 poslato: 08. Maj 2019. u 23:00 »
Sta tek ovo bi?  :O
Padavine u mm u 2024. godini
Januar 31.9; Feburar 10.1; Mart 49.3; April 42.5; Maj 70.3; Jun 82.8; Jul 20.8; Avgust 19.9; Septembar 58.1;
Do 25.09. 385.7mm

Van mreže Kimi

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 17.446
  • Starost: 30
  • Lokacija: Novo Selo,Vrnjačka Banja (za vreme studiranja Beograd,Dorćol)
Odg: Sport
« Odgovor #3956 poslato: 08. Maj 2019. u 23:03 »
Pa braćo skauti, braćo skauti šta je ovo, šta je ovoo.

Šta su nam ova dva polufinala donela. Pa ovo je neverovatno.

Čemu smo mi prisustvovali u ova dva polufinala, ovo teško da će se ikad ponoviti..

Ja sam bez reči...
NEVREME NIKADA NE DOLAZI SA JUGOZAPADA !(ovde ??? )

*Znaš onaj osećaj kada u jugozapadnom strujanju oblačnosti vidiš da uveče ili noću seva sa jugozapada ?? NE.......*

Van mreže Niksic 3

  • **
  • Poruke: 570
  • Starost: 25
  • Lokacija: Nikšić,Crna Gora.
Odg: Sport
« Odgovor #3957 poslato: 08. Maj 2019. u 23:23 »
Ih kako ima ga Totenhem u najsladji moment zabi, milina.

Sad ovi novokompovani navijaci Ajaksa sa nasih prostora prestaju pratiti ovaj klub.Mrzim svaki crveno bijeli klub, only black and white. :tu:

Van mreže Kimi

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 17.446
  • Starost: 30
  • Lokacija: Novo Selo,Vrnjačka Banja (za vreme studiranja Beograd,Dorćol)
Odg: Sport
« Odgovor #3958 poslato: 08. Maj 2019. u 23:29 »
Ma koliko voleo Ajaks, kao što su ga mnogi verujem zavoleli, realno kad se spusti lopta na zemlju, sami su krivi...

Nisu zaslužili da ispadnu baš ovako, u zadnjim momentima utkamice ali eto. Totenhem jeste imao sreće, ali nemam problem s tim, jer sreća prati hrabre i odlučne, a oni to svakako jesu bili u drugom delu igre !

Prosto ne mogu shvatim pristup igrača Ajaksa u drugom poluvremenu. Da li je to neiskustvo ili šta već. Da su hteli da brane i da igraju pažljivo, ne bi odigrali onako ni prvo poluvreme. I onda u drugom- muk. Takva panika i konfuzija da je to strašno nešto. Uostalom, onaj  drugi gol Moure dovoljno govori.

Čekam kolegu Barta da da svoj rezime.   :tu:
NEVREME NIKADA NE DOLAZI SA JUGOZAPADA !(ovde ??? )

*Znaš onaj osećaj kada u jugozapadnom strujanju oblačnosti vidiš da uveče ili noću seva sa jugozapada ?? NE.......*

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.981
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #3959 poslato: 09. Maj 2019. u 00:31 »
Bas sam i hteo da napisem jedan ozbiljniji komentar povodom ova dva polufinala ali prvo da kazem da se potpuno slazem sa tvojim prvim komentarom veceras u temi sport  :) Najbolja polufinala ikada!

Gledao sam svaku utakmicu Ajaxa u nokaut fazi iz raznih razloga a ne zato sto navijam za njih jer ja dok sam ziv bicu Juventino, mislim da je Erik Kantona rekao mozes da promenis, zenu, politiku pa i religiju ali nikada klub za koji navijas...

Sto se tice vecerasnje utakmice  a i one od sinoc imaju jednu slicnost... Prvo o Ajaxu kao sto sam rekao gledao sam sve njihove utakmice u nokaut fazi i u svakoj sem ove veceras su ih potcenili, kada je bilo ozbiljno i Real je bio bolji tj konkretniji i pobedio u gostima ali u glavi vec prosli, mrzelo ih da igraju drugu utakmicu i onda raspad sistema a kad kola krenu nizbrdo zna se da se obicno ne zaustave... Potom Juve u prvoj utakmici pokazao da mogu sa Ajaksom tvrdo su morali igrati i kad su izvukli 1:1 u prvoj i plus Daglas Kosta imao sjajnu sansu i stativu bili u fazonu lako cemo u revansu e pa mi pobedili Atletiko Madrid 3:0 i sve je bilo dobro dokle na srecu nije Ajax izjednacio a tada opet sok i kola idu nizbrdo... Isto je bilo i sa Totenhemom u prvoj utakmici, plus su bili bez Sona i Kejna, a u ovoj drugoj u prvom poluvremenu nisu iskoristili sanse Ajax jeste ali tad dolazi poluvreme i ono sto su svi mislili o AJaxu do vecerasnje utakmice sada je to Ajax mislio o Totenhemu i tu se raspada igra Ajaxa a sve sto Totenhem nije htelo sada ih je sreca pogledala pre svega kod drugog gola..A igraci Ajaxa iako su imali sanse odlicne vise nisu videli da moze lopta u mrezu, igra im se raspala... Kako Amerikanci kazu karma je stvarno kucka...

Sto se tice jucerasnje utakmice opet slicna situacija Liverpul je zasluzio bar dva gola u Barseloni nisu dali nijedan sada se to okrenulo i Barsa je zasluzila bar gol ali isto nije ih htelo kao igrace Lpula u prvoj utakmici... I plus sto sam pricao sa drugarom juce sve mi se cini da im se ove dve godine vraca sto onako prosli PSG 6:1 pre 2 godine... Opet karma...

Nisu ovo bile spektakularne igre Liverpula i Totenhema vec je psiha protivnickih igraca uradila svoje a preokreti su bili spektakularni...

Hehe kako je Poketino ispao na ovoj slici... Nisu ulozili evro u prelazne rokove ove sezone, bas su zasluzili ovo...
Padavine u mm u 2024. godini
Januar 31.9; Feburar 10.1; Mart 49.3; April 42.5; Maj 70.3; Jun 82.8; Jul 20.8; Avgust 19.9; Septembar 58.1;
Do 25.09. 385.7mm