Autor Tema: Sport  (Pročitano 598667 puta)

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.553
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #4340 poslato: 13. Septembar 2019. u 19:25 »
Sram te bilo @ Bart!  :grin:
Pustiću crpskogseljaka na tebe..  :laugh:

Van mreže Johnny colchonero

  • **
  • Poruke: 512
  • Starost: 25
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #4341 poslato: 13. Septembar 2019. u 21:30 »
Pa bolji je Jokic od Gasola, "pitaj" bilo koji NBA tim koga bi pre uzeli za iste pare.

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.980
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #4342 poslato: 13. Septembar 2019. u 22:09 »
Koja bi njegova svrha bila npr. u Hjustonu?
Da se razumemo gotovim ja Jokica al sam realan da ne može odbranu da igra a često je ona i najvažnija...
Padavine u mm u 2024. godini
Januar 31.9; Feburar 10.1; Mart 49.3; April 42.5; Maj 70.3; Jun 82.8; Jul 20.8; Avgust 19.9; Septembar 58.1;
Do 25.09. 385.7mm

Van mreže risbo gr

  • ***
  • Poruke: 4.203
  • Starost: 36
  • Lokacija: Grocka (25km JI od BG-a ~ 100mnv)
Odg: Sport
« Odgovor #4343 poslato: 13. Septembar 2019. u 22:41 »
NBA svakako više favorizuje napadački orijentisanog igrača nego li odbranbenog.
Drugo, Jokić da je hteo rokao bi ovde tripl-dabl svaku utakmicu,pod uslovom da igra svoju poziciju i da gleda sebe. Koliko otvorenih šuteva nije uzeo, a tek za koliko je asistencija uskraćen jer nema ko da protrči "iza ledja"
Ispade da naši "dželati" odoše zajedno u finale. Iako su obe ekipe udaračke,na granici faula, drskosti i puno kontakta koji im se često i ne sviraju itd.. Ipak za nijansu mi je gotivnija Argentina, i bilo bi šteta da Skola ne uzme zlato kada je dovde dogurao. Ljigavi Španci se provuku uz nadasve tendenciozno sudjenje.
Jedna od jačih stavki na ovom SP su i debeli promašaji kladionica sa kvotama, na nas protiv Arg 1.10, protiv ESP 1,18. Baš bezobrazno male kvote bile kao da smo bili Drim tim! Izgubio sam volju da pratim posle našeg poraza, ali ipak sam par četvrtina odgledao iz oba polufinala danas  :)

Van mreže Kimi

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 17.446
  • Starost: 30
  • Lokacija: Novo Selo,Vrnjačka Banja (za vreme studiranja Beograd,Dorćol)
Odg: Sport
« Odgovor #4344 poslato: 13. Septembar 2019. u 23:27 »
Bravo za izraz, "ljigavi" Španci. Tačno odgovara Risbo.

Nadam se da Argentina osvaja ovo, zaslužili su. :comeon:

Slažem se sve i za Jokića. Mislim da je momak igračina, mislim partije i sve ostalo u NBA dovoljno tome idu u prilog.... ali druga stvar je ovde. Prvo, momak ogroman deo prvenstva nije ni igrao na svojoj prirodnoj poziciji, niti se naša igra uklapala u to. Drugo, on je takoreći još uvek "novajlija" ako uzmemo u obzir sve u reprezentaciji. Ne zaboravimo koliko dugo smo čekali i na njegov pristanak, i na pristanak kluba da ga puste da igra.
NEVREME NIKADA NE DOLAZI SA JUGOZAPADA !(ovde ??? )

*Znaš onaj osećaj kada u jugozapadnom strujanju oblačnosti vidiš da uveče ili noću seva sa jugozapada ?? NE.......*

Van mreže Kimi

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 17.446
  • Starost: 30
  • Lokacija: Novo Selo,Vrnjačka Banja (za vreme studiranja Beograd,Dorćol)
Odg: Sport
« Odgovor #4345 poslato: 14. Septembar 2019. u 16:09 »
Čisto ako nekog zanima, zvanično smo završili na 5. mestu na SP. Ja sam baš za vreme prvog poluvremena prolazio gradom, u polovini kafića nije bila ni puštena košarka, a tamo gde i jeste bilo je svega par ljudi koji su gledali bukvalno.

Nakon tog lošeg poluvremena i katastrofalne odbrane, trgli smo se u drugom delu taman koliko treba da sigurno povedemo i privedemo meč kraju.
NEVREME NIKADA NE DOLAZI SA JUGOZAPADA !(ovde ??? )

*Znaš onaj osećaj kada u jugozapadnom strujanju oblačnosti vidiš da uveče ili noću seva sa jugozapada ?? NE.......*

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.980
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #4346 poslato: 14. Septembar 2019. u 16:35 »
Što se mene tice dobro je i čestitam im na uspehu...
Salo više nije selektor fala mu na dosadašnjim uspesima i srećno...   :tu:
Padavine u mm u 2024. godini
Januar 31.9; Feburar 10.1; Mart 49.3; April 42.5; Maj 70.3; Jun 82.8; Jul 20.8; Avgust 19.9; Septembar 58.1;
Do 25.09. 385.7mm

Van mreže Milosh

  • Moderator
  • ******
  • Poruke: 23.023
  • Starost: 34
  • Lokacija: Miljakovac, jugozapad BG
Odg: Sport
« Odgovor #4347 poslato: 14. Septembar 2019. u 20:45 »
Završi se i to svetsko prvenstvo za naše. Ako je neka uteha, završili smo kup sa dve pobede protiv jakih selekcija i ovo peto mesto svakako lepše zvuči nego ono neslavno četvrto iako bi nas ono odvelo na OI. Moglo se desiti da prođemo Argentinu, ispadnemo od Francuske u polufinalu i na kraju izgubimo od Australije u borbi za bronzu. Taj scenario bi bio i bolniji od ovog ostvarenog.
Meni samo nije jasno kako smo u ovoj poslednjoj utakmici uspeli da skroz eliminišemo jednog od najboljih evropskih plejeva Satoranskog, nije se čovek video uopšte u drugom poluvremenu. A nismo mogli na isti način da ugušimo Rubija i Kampaca u ona dva kobna meča. Ali šta je - tu je, ne može se nazad.

I na kraju, može se reći, očekivana ostavka Đorđevića. Hvala mu na svemu, vaskrsao je našu reprezentaciju i vratio nam veru u nju. Kad je preuzeo reprezentaciju pre 5 godina, na samo finale na tom svetskom i osvojeno srebro se gledalo kao čudo, da bismo sada došli do toga da se velikom katastrofom smatra to što nije uzeta medalja.
Ja mislim i pored svega da slede dobre godine za našu košarku, pogotovo ako reprezentaciju preuzme vrhunski stručnjak Igor Kokoškov.


padavine u avgustu 2024:
AMS Miljakovac 1.3mm
prosek (Vračar) - 55.1mm

padavine u septembru 2024:
AMS Miljakovac - 110.0mm
prosek (Vračar) - 58.6mm

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.553
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #4348 poslato: 15. Septembar 2019. u 16:38 »
Ipak Espanja, po očekivanju.. :)


Van mreže Kimi

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 17.446
  • Starost: 30
  • Lokacija: Novo Selo,Vrnjačka Banja (za vreme studiranja Beograd,Dorćol)
Odg: Sport
« Odgovor #4349 poslato: 15. Septembar 2019. u 17:39 »
"Ljigava" Španija ipak osvaja.

Ali nešto im se mora priznati, voleli ih ili ne, a to je da su majsotri da "isključe" ili glavnog pojedinca ili da potpuno neutrališu karakterističnu igru protivnika.

Na ovoj utakmici Skola se gotovo nije ni video..

Neka se i provlače, što i jeste tačno (usput ko je gledao pukom srećom su preživeli do drugih produžetaka Australiju) ali kad baš zagusti i kad zatreba, kada se odlučuje tada odigraju baš kako i treba i zbog toga im skidam kapu.
NEVREME NIKADA NE DOLAZI SA JUGOZAPADA !(ovde ??? )

*Znaš onaj osećaj kada u jugozapadnom strujanju oblačnosti vidiš da uveče ili noću seva sa jugozapada ?? NE.......*

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.553
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #4350 poslato: 15. Septembar 2019. u 18:27 »
Baš me zanima za OI dogodine, ostalo je manje od godinu dana...kakva će biti Amerika, ako bude ovakva, čak i malo bolja, otvoreno je nekom drugom za zlato..
Da li ćemo se mi uključiti u tu borbu, kakav će biti tim Španije..  :hm:sve me to baš kopka..  :morning:

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.980
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #4351 poslato: 15. Septembar 2019. u 19:10 »
Svako prvenstvo se osvaja odbranom a budimo realni ova nasa reprezentacija nema neku sad jaku odbranu....
Poy iz stručnog Niša  ;) :grin:

Dinj danas 0, Sebaljos mi izaso u 59min...  :bang:
Shvatice ovi sto igraju fantazi...  :confused:
Padavine u mm u 2024. godini
Januar 31.9; Feburar 10.1; Mart 49.3; April 42.5; Maj 70.3; Jun 82.8; Jul 20.8; Avgust 19.9; Septembar 58.1;
Do 25.09. 385.7mm


Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.980
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #4352 poslato: 22. Septembar 2019. u 21:28 »
Nisam gledao celu utakmicu ali ono sto sam video mogu reci da je ovo realan rezultat i domacin je potpuno zasluzeno pobedio, nadam se da ima realnih i na drugoj strani da kazu da su domacini bili bolji ovog puta i da je pobeda od dva gola razlike potpuno zasluzena jer sem defanzive gostiju nista nismo videli veci deo utakmice... Sve u svemu Vest Bromic Albion zasluzeno pobedio Hadersfild  :laie:
Padavine u mm u 2024. godini
Januar 31.9; Feburar 10.1; Mart 49.3; April 42.5; Maj 70.3; Jun 82.8; Jul 20.8; Avgust 19.9; Septembar 58.1;
Do 25.09. 385.7mm

Van mreže man

  • **
  • Poruke: 1.200
  • Starost: 47
  • Lokacija: Odžaci ; zapadno-backi okrug 45,5°N i 19,25°E
  • U nadi je spas!
Odg: Sport
« Odgovor #4353 poslato: 22. Septembar 2019. u 21:44 »
Nasa potpuno zasluzena pobeda...Da nije bilo onog nesrecnog sudije,ovo bi bila treca utakmica da Zvezda nije dala gol...U krizi su,a nisu mogli da kupe ni protiv Bajerna ni protiv nas,,sta ce takav je zivot ne moze bas uvek!Partizan je sve bolji i bolji i ovo je samo pocetak vracanje titule u vitrine Partizana.Ziveo Partizan i majka Srbija! :grin:
Ne mogu da verujem da imam 46 godina,a još volim sneg kao malo dete!

Van mreže Gaara

  • **
  • Poruke: 819
  • Lokacija: Prokuplje (Beograd, za vreme studiranja)
Odg: Sport
« Odgovor #4354 poslato: 22. Septembar 2019. u 22:00 »
Samo nek' Zvezda i Partizan skupljaju bodove u Evropi, pa će Bačka Topola direktno u LŠ kad osvoji titulu  :thumbup:

Van mreže Johnny colchonero

  • **
  • Poruke: 512
  • Starost: 25
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #4355 poslato: 22. Septembar 2019. u 22:28 »
Uzasan derbi, kao i svaki koji je igran od kada je Miloje tu. Taktikom "na nulu" uvek ubije igru, i onda prevagne kako kad. Sada je vama prevagnulo posle one greske, i aj da kazem da ste bili bolji za taj 1 gol, iako nista specijalno ni Partizan nije pokazao ali je bio konkretniji i pozrtvovaniji. Opet los mec u svakom slucaju.

Cestitke na pobedi.

Van mreže risbo gr

  • ***
  • Poruke: 4.203
  • Starost: 36
  • Lokacija: Grocka (25km JI od BG-a ~ 100mnv)
Odg: Sport
« Odgovor #4356 poslato: 23. Septembar 2019. u 10:15 »
Šta i da očekuje Miloje kad stavio 3 štopera, 2 beka i zadnjeg veznog  :O Čak je i Vulic bio više okrenut defanzivi. 
 Partizan je u boljoj formi i bolje igra. Sinoć su tri igrača sa klupe doneli pobedu. Ako izuzmemo klasičnog napadača kojeg nemamo i desnog beka( koji Miletić igra a čovek štoper) sve drugo je dobro pokriveno.
I imao sam osećaj da Suma rešava kad je ulazio  :)

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.980
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #4357 poslato: 23. Septembar 2019. u 10:34 »
A smejali smo se Ivici Ilievu... ;) Ne mogu provalim dal zakacila nekog ili mu malo presla preko noge, ali evrogolcina Sume... Zvezda je tako igrala da se tri dana igralo ne bi dali gol... Ovo sto ovaj Mrkela prica pa  realno ima sudija koje ne bi ovo sudile kao faul kad su dali gol u 69. minut ali to oni vasi... Ovaj sto sudi u LS nece da se bruka i priznaje golove koji su faul, svira penale kad je faul na 18 metra itd....
Padavine u mm u 2024. godini
Januar 31.9; Feburar 10.1; Mart 49.3; April 42.5; Maj 70.3; Jun 82.8; Jul 20.8; Avgust 19.9; Septembar 58.1;
Do 25.09. 385.7mm

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.553
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #4358 poslato: 23. Septembar 2019. u 12:54 »
Pitanje je sa kim će naša odbojkaška reprezentacija igrati sutra 1/4 finale..

RTS :: Migranti iz Sirije se prerušili u ukrajinske odbojkaše http://www.rts.rs/page/stories/sr/story/11/region/3670475/migranti-iz-sirije-se-prerusili-u-ukrajinske-odbojkase.html

 :grin: :/ kud ide ovaj svet..

Van mreže Kimi

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 17.446
  • Starost: 30
  • Lokacija: Novo Selo,Vrnjačka Banja (za vreme studiranja Beograd,Dorćol)
Odg: Sport
« Odgovor #4359 poslato: 23. Septembar 2019. u 14:14 »
Ima nedoumica kod poništenog gola Zvezde, neko bi to sudio, neko ne. Stojković je malo kasnio, nekog kontakta je bilo, e sad... ni sami igrači se nisu ništa bunili.

Ali mislim, nakon onoga sa Inđijom, zar bi stvarno imali pravo da za bilo šta prigovore...
NEVREME NIKADA NE DOLAZI SA JUGOZAPADA !(ovde ??? )

*Znaš onaj osećaj kada u jugozapadnom strujanju oblačnosti vidiš da uveče ili noću seva sa jugozapada ?? NE.......*