Autor Tema: Sport  (Pročitano 597755 puta)

Van mreže Milosh

  • Moderator
  • ******
  • Poruke: 23.022
  • Starost: 34
  • Lokacija: Miljakovac, jugozapad BG
Odg: Sport
« Odgovor #4860 poslato: 11. Septembar 2023. u 10:25 »
Imao sam snage da odgledam dva seta i bio sam toliko ubeđen da treći osvaja bez problema da sam odmah mirno zaspao.  :)

Jednostavno, neuništiv je. Odakle taj čovek više crpi i snagu i motivaciju da i dalje dominira u svetskom tenisu, nikome nije jasno. Neverovatan je. Prosto se ne nazire nikakav pad u kvalitetu njegove igre, a na proleće puni 37 godina. Teško je porediti međusobno ljude koji se bave različitim sportovima, ali nema sumnje da je on jedan od najboljih sportista svih vremena. :worthy:


padavine u avgustu 2024:
AMS Miljakovac 1.3mm
prosek (Vračar) - 55.1mm

padavine u septembru 2024:
AMS Miljakovac - 110.0mm
prosek (Vračar) - 58.6mm

Van mreže Sofronije

  • ***
  • Poruke: 2.525
  • Starost: 54
  • Lokacija: Smederevska Palanka
Odg: Sport
« Odgovor #4861 poslato: 11. Septembar 2023. u 16:38 »
Imao sam snage da odgledam dva seta i bio sam toliko ubeđen da treći osvaja bez problema da sam odmah mirno zaspao.  :)

Jednostavno, neuništiv je. Odakle taj čovek više crpi i snagu i motivaciju da i dalje dominira u svetskom tenisu, nikome nije jasno. Neverovatan je. Prosto se ne nazire nikakav pad u kvalitetu njegove igre, a na proleće puni 37 godina. Teško je porediti međusobno ljude koji se bave različitim sportovima, ali nema sumnje da je on jedan od najboljih sportista svih vremena. :worthy:

Iz prezimena Djokovic 😉

Nole Avax sto bi rekli, iskreno najvise volim kuknjavu sto on GOAT i nema sanse neko da ga stigne... vidim iskopali neku sto je osvojila 24 GS ali pola od toga je u vreme pre "open" tenisa, tako da mislim i da se inati, ali i da nema konkurenciju njegovog kalibra... Kralj u svajom smislu osim onoga sto mu tazbina i tatko muljaju ovde... taj deo mu nikako ne ide na cast...

Ja sam slatko citao woke komentare na njegovu pobedu... i obzirom ko ga kudi ipak je GOAT kakav vise nece hodati.
"Eeeeee!" NCSKPT 🐝

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.980
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #4862 poslato: 11. Septembar 2023. u 20:45 »
Al priznaj Sofro da gotiviš Srkija, čovek bez dlake na jeziku :grin:

Zanimljiva činjenica da Djovak ima vise GS titula nego Medvedev svih titula...
Padavine u mm u 2024. godini
Januar 31.9; Feburar 10.1; Mart 49.3; April 42.5; Maj 70.3; Jun 82.8; Jul 20.8; Avgust 19.9; Septembar 58.1;
Do 25.09. 385.7mm

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.552
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #4863 poslato: 11. Septembar 2023. u 21:42 »
Pa nadmašiće on i Margaret, već početkom naredne godine, i to na njenom terenu baš.. 🤭🤭🤭

@ Bart

Nadam se da će Đovak sledeće godine preskočiti Wimbledon, jer je jako blizu OI i stašno je jak tempo u tom slučaju, a ide RG na šljaci, pa prelaz na travu, pa se za OI opet vraća na šljaku baš na RG terene.. Možda je bolje zarad OI, ako mu je stalo naravno, da se preskoči sezona na travi koja je inače kratka dosta i da se samo nastavi na šljaci..

Van mreže valjevac

  • **
  • Poruke: 703
  • Lokacija: Valjevo
Odg: Sport
« Odgovor #4864 poslato: 12. Septembar 2023. u 10:50 »
Vidim da če biti doček na balkonu danas za srebrne momke, zaista smatram da su zaslužili koliko god da nisu osvojili, ali su pokazali želju, volju, borbu za svoju zemlju i kolektiv pre svega...
Što se budućnosti tiče ovog sporta, tu su ubrzo OI - moje neko mišljenje je da od ovih 12 momaka treba da otpadnu: Ristić (Jokić), Davidovac, Boriša, Gudurić (Pokuševski, Lučić, Kalinić) ako želimo da se nadamo nekom uspehu.. Ovo je možda dosta grubo i nezahvalno prema ovim momcima, ali jednistavno treba poći na to takmičenje sa najboljim što imamo - nema ljutnje, od ovoga ne znam dal može bolje...
Eventualno Micića ugurati, ali umesto koga... Jović je na pleju dobar, uvek se rado odazove nacionalnom dresu to nije upitno uopšte...

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.980
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #4865 poslato: 13. Septembar 2023. u 19:24 »
Nadam se da će Đovak sledeće godine preskočiti Wimbledon, jer je jako blizu OI i stašno je jak tempo u tom slučaju, a ide RG na šljaci, pa prelaz na travu, pa se za OI opet vraća na šljaku baš na RG terene.. Možda je bolje zarad OI, ako mu je stalo naravno, da se preskoči sezona na travi koja je inače kratka dosta i da se samo nastavi na šljaci..
Tek sad vidim poruku... Pa sto bi preskocio ipak je to Wimbi najznacajniji turnir a i ne znaci sigurno da ce to mu dobro doneti ako preskoci... Vise treba da bude u fazonu sta bude bude ipak mu ta podloga najmanje odgovara...
Padavine u mm u 2024. godini
Januar 31.9; Feburar 10.1; Mart 49.3; April 42.5; Maj 70.3; Jun 82.8; Jul 20.8; Avgust 19.9; Septembar 58.1;
Do 25.09. 385.7mm

Van mreže Sofronije

  • ***
  • Poruke: 2.525
  • Starost: 54
  • Lokacija: Smederevska Palanka
Odg: Sport
« Odgovor #4866 poslato: 14. Septembar 2023. u 00:41 »
Ah da... GOAT je dobio novu varijantu imena i prezimena:

NO-VAX
JOKE-COVID
 :D
"Eeeeee!" NCSKPT 🐝

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.552
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #4867 poslato: 18. Septembar 2023. u 15:37 »
Svaka čast našoj Angelini Topić, sa 18 godina 3. mesto u finalu dijamantske lige..  :thumbup: :comeon:

A šta reći za Ivanu, gledao sam noćas napeto finaleu skoku u dalj, i kako se i ona i Goran Obradović poneli prema Ese Brume iz Nigerije, alal vam majka legende.. :laie:

5. dijamantska liga za Ivanu, sa time je ušla u krug najboljih atletičara sveta definitivno.. :tu:

Van mreže Milosh

  • Moderator
  • ******
  • Poruke: 23.022
  • Starost: 34
  • Lokacija: Miljakovac, jugozapad BG
Odg: Sport
« Odgovor #4868 poslato: 14. Oktobar 2023. u 22:56 »
Nakon košarkaške rapsodije, povratak u fudbalsku surovu realnost. Izgleda, po svemu sudeći, još jedno Evropsko prvenstvo bez Srbije. Mađari su nas još jednom odlučili od fudbala i pokazali da su u ovom trenutku klasa za nas. U Budimpešti smo im pružili čak i ozbiljniji otpor nego u Beogradu, ali videlo se od starta da teško mi tu možemo izvući bod.
Ovako za drugo mesto koje takođe vodi na evropsko jako težak zadatak, gotovo nemoguća misija, a to su dve pobede u poslednje dve utakmice. Prva protiv Crne Gore koja će tu biti veliki favorit i direktan konkurent za drugo mesto. A zatim i protiv Bugarske protiv koje smo jedva izvukli bod u gostima. Sa ovakvom igrom i pristupom, a pre svega odbranom, nemamo se čemu nadati više.


padavine u avgustu 2024:
AMS Miljakovac 1.3mm
prosek (Vračar) - 55.1mm

padavine u septembru 2024:
AMS Miljakovac - 110.0mm
prosek (Vračar) - 58.6mm

Van mreže Kimi

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 17.446
  • Starost: 30
  • Lokacija: Novo Selo,Vrnjačka Banja (za vreme studiranja Beograd,Dorćol)
Odg: Sport
« Odgovor #4869 poslato: 15. Oktobar 2023. u 17:15 »
Ovoga puta, sem naših standardnih falinki ipak su Mađari imali i dosta sreće, poništeni golovi, okviri istog...

No, to ne umanjuje činjenicu da se apsolutno ništa u našoj igri ne menja, te da se trener očigledno pravi lud i tera svoje do kraja. Skladno tome, apsolutno mi je i svejedno šta će biti na preostale dve utakmice, ali stvarno kao da postoji neki bauk, maler ili šta već za to evropsko.
NEVREME NIKADA NE DOLAZI SA JUGOZAPADA !(ovde ??? )

*Znaš onaj osećaj kada u jugozapadnom strujanju oblačnosti vidiš da uveče ili noću seva sa jugozapada ?? NE.......*

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.980
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #4870 poslato: 15. Oktobar 2023. u 21:07 »
U odbranu ne znaju gde biju... Nisam video goru odbranu u nasoj reprezentaciji... Svuda duva... I da odemo na to evropsko jer eto crnogorci nemaju kvalitet, tamo nece nista bitno uradimo... Ovom igrom kad nas stegnu mi gubimo... Al uvek mozemo da pobedimo Litvaniju... Sto bi reko Krstajić: Sve je dobro osim rezultata, e kod nas to ne vazi, ni rezultati ni sve ostalo. ..
Padavine u mm u 2024. godini
Januar 31.9; Feburar 10.1; Mart 49.3; April 42.5; Maj 70.3; Jun 82.8; Jul 20.8; Avgust 19.9; Septembar 58.1;
Do 25.09. 385.7mm

Van mreže Milosh

  • Moderator
  • ******
  • Poruke: 23.022
  • Starost: 34
  • Lokacija: Miljakovac, jugozapad BG
Odg: Sport
« Odgovor #4871 poslato: 16. Oktobar 2023. u 22:04 »
Evo sutra je utakmica, i dalje ne znam šta da mislim. Gledam kladionice, koeficijent na Crnu Goru 10, na remi 5. Ne znam po kom osnovu. Treba biti realan i reći da su šanse 50:50, odnosno 50% za Srbiju i 50% za remi ili CG što mu dođe isto u ovoj situaciji. Crna Gora ima bolju i iskusniju odbranu od Srbije, manje primaju golova (evo i u ovim kvalifikacijama manje golova primii od Srbije do sada). Jeste da Crna Gora nema neki vezni red i napad, ali ipak je tu iskusni Jovetić koji može da donese prevagu. Realno je za očekivati da Srbija krene vrlo ofanzivno od starta jer je Crnoj Gori remi dovoljan. A opet to će otvoriti prostora za kontre i polukontre koje mi jednostavno ne umemo da branimo. Koliko smo samo golova primili na istu foru u poslednje vreme, teško mi je i da nabrajam. A opet protiv Mađarske se videlo i da nam u ofanzivi fali rešenja bez Vlahovića. Mitrović van forme, Tadić isto. Opasni smo u prekidima i to je to. Ne verujem da će Crna Gora igrati klasični bunker i ići na 0:0, verovatno će biti tu koji gol na obe strane, možda je 1:1 ili 2:2 najrealniji rezultat. Crna Gora će na svojoj strani imati i motivacioni faktor jer bi i sam plasman bio istorijski uspeh, dok je za Srbiju u očima javnosti već samo po sebi neuspeh što mora da se u poslednjem kolu bori za drugo mesto u ovakvoj grupi.

Imamo trenutno verovatno najgori tim i najgoru igru posle dužeg niza godina. I jedino što nas drži u igri da se ipak kvalifikujemo je što smo dobili najlakšu grupu u istoriji. Tu je jedini ozbiljniji tim Mađarska, ali opet i oni su neki čisti prosek evropski, sigurno nisu ni u top 10 trenutno. Tu su u grupi i Litvanija u kojoj se fudbal skoro ni ne igra (uopšte nisu daleko od Lihtenštajna i San Marina), Bugarska koja verovatno ima najgori tim u istoriji (pa i kao takvi su nas zamalo pobedili kod kuće). I tu su još dve objektivno loše reprezentacije Crna Gora i Srbija, koje po igri i rezultatima ni jedna ni druga ne zaslužuju da se nađu na Euru, ali se posrećila grupa sa očajnom Litvanijom i indisponiranom Bugarskom.

I najveće pitanje se postavlja šta i da se kvalifikujemo. To znači da Piksi ostaje i da se loša igra nastavlja. Igrači koji su bili nosioci tima prethodnih godina su na zalasku karijere i u konstantnom padu forme, novih imena skoro da ni nema. Prosto ne vidim način da se prođe grupa na Evropskom koji god tu bili timovi od 24 koji se kvalifikuju. Opet, za Crnu Goru bi ogroman uspeh bio i da se uopšte kvalifikuje, igrali bi i na prvenstvu rasterećeno bez velikih ambicija. Kad sam video grupu, svim srcem sam navijao da Srbija i Crna Gora budu prve dve na tabeli, ali kad već mora ovako... Možda i bolje da Crna Gora ode na Evropsko, možda su igrači borbenošću i zalaganjem do sada više zaslužili. I ako odu na Evropsko, navijaću jednako kao da igra Srbija. Kakvi su da su, i jedni i drugi su naši na kraju krajeva. :)


padavine u avgustu 2024:
AMS Miljakovac 1.3mm
prosek (Vračar) - 55.1mm

padavine u septembru 2024:
AMS Miljakovac - 110.0mm
prosek (Vračar) - 58.6mm


Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.980
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #4872 poslato: 16. Oktobar 2023. u 23:12 »
3:0 za nas  :grin: al sta vredi kad neka jača će nas oduva na ep... Čovek je Dzejms Harden medju trenerima odbrambeno, napadački je JR Smit  :grin:
Zabrinjava to što niti u jednom sportu nemamo neki budućnost, e bre mladi izgubili 9:1 a niko nista da kaze... A Bugari tek u kanalu...
Padavine u mm u 2024. godini
Januar 31.9; Feburar 10.1; Mart 49.3; April 42.5; Maj 70.3; Jun 82.8; Jul 20.8; Avgust 19.9; Septembar 58.1;
Do 25.09. 385.7mm

Van mreže Boce

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 12.928
  • Starost: 52
  • Lokacija: Knjaževac
  • Sunce prvo izlazi na istoku!!!
    • Meteo Knjaževac
Odg: Sport
« Odgovor #4873 poslato: 17. Oktobar 2023. u 07:44 »
Evo sutra je utakmica, i dalje ne znam šta da mislim. Gledam kladionice, koeficijent na Crnu Goru 10, na remi 5. Ne znam po kom osnovu. Treba biti realan i reći da su šanse 50:50, odnosno 50% za Srbiju i 50% za remi ili CG što mu dođe isto u ovoj situaciji. Crna Gora ima bolju i iskusniju odbranu od Srbije, manje primaju golova (evo i u ovim kvalifikacijama manje golova primii od Srbije do sada). Jeste da Crna Gora nema neki vezni red i napad, ali ipak je tu iskusni Jovetić koji može da donese prevagu. Realno je za očekivati da Srbija krene vrlo ofanzivno od starta jer je Crnoj Gori remi dovoljan. A opet to će otvoriti prostora za kontre i polukontre koje mi jednostavno ne umemo da branimo. Koliko smo samo golova primili na istu foru u poslednje vreme, teško mi je i da nabrajam. A opet protiv Mađarske se videlo i da nam u ofanzivi fali rešenja bez Vlahovića. Mitrović van forme, Tadić isto. Opasni smo u prekidima i to je to. Ne verujem da će Crna Gora igrati klasični bunker i ići na 0:0, verovatno će biti tu koji gol na obe strane, možda je 1:1 ili 2:2 najrealniji rezultat. Crna Gora će na svojoj strani imati i motivacioni faktor jer bi i sam plasman bio istorijski uspeh, dok je za Srbiju u očima javnosti već samo po sebi neuspeh što mora da se u poslednjem kolu bori za drugo mesto u ovakvoj grupi.

Imamo trenutno verovatno najgori tim i najgoru igru posle dužeg niza godina. I jedino što nas drži u igri da se ipak kvalifikujemo je što smo dobili najlakšu grupu u istoriji. Tu je jedini ozbiljniji tim Mađarska, ali opet i oni su neki čisti prosek evropski, sigurno nisu ni u top 10 trenutno. Tu su u grupi i Litvanija u kojoj se fudbal skoro ni ne igra (uopšte nisu daleko od Lihtenštajna i San Marina), Bugarska koja verovatno ima najgori tim u istoriji (pa i kao takvi su nas zamalo pobedili kod kuće). I tu su još dve objektivno loše reprezentacije Crna Gora i Srbija, koje po igri i rezultatima ni jedna ni druga ne zaslužuju da se nađu na Euru, ali se posrećila grupa sa očajnom Litvanijom i indisponiranom Bugarskom.

I najveće pitanje se postavlja šta i da se kvalifikujemo. To znači da Piksi ostaje i da se loša igra nastavlja. Igrači koji su bili nosioci tima prethodnih godina su na zalasku karijere i u konstantnom padu forme, novih imena skoro da ni nema. Prosto ne vidim način da se prođe grupa na Evropskom koji god tu bili timovi od 24 koji se kvalifikuju. Opet, za Crnu Goru bi ogroman uspeh bio i da se uopšte kvalifikuje, igrali bi i na prvenstvu rasterećeno bez velikih ambicija. Kad sam video grupu, svim srcem sam navijao da Srbija i Crna Gora budu prve dve na tabeli, ali kad već mora ovako... Možda i bolje da Crna Gora ode na Evropsko, možda su igrači borbenošću i zalaganjem do sada više zaslužili. I ako odu na Evropsko, navijaću jednako kao da igra Srbija. Kakvi su da su, i jedni i drugi su naši na kraju krajeva. :)

Ah Miloshe vrlo nezgodna utakmica za realno sagledavanje stvari sa tvoje strane. Obrni okreni ne zna se za koju reprezentaciju više navijaš.  :grin:
Slažem se što se tiče grupe i toga da samo u ovakvoj imaju šanse i RS i CG za plasman na Euro 24.
Svi znamo boljke reprezentacije Srbije (u daljem tekstu "naše"). Šuplja odbrana koja može da primi gol od bilo kakvog tima.
S druge strane sredina i napad jesu bolji ali daleko od toga da su neka klasa.
Za vreme gledanja utakmice sa Mađarskom imao sam doživljaj da igramo najbolju utakmicu od Svetskog prvenstva u Kataru i da smo nezasluženo izgubili tj da nismo imali nimali sreće bar da izvućemo remi. Međutim kako vreme odmiče sve više imam utisak da je trener Mađara nadmudrio opet našeg "stratega" Piksija. Da nas je ciljano pustio da trtljamo sa loptom i otvorimo dosta prostora za njihove brze igrače iz špica. Kako god sad ide nova utakmica i drugi protivnik. Da se osvrnem na prvu utakmicu sa CG koju smo dobili na sreću i ne baš sjajnom igrom. Sada je ulog puno veći i videćemo ko ima junačko srce. Iskreno rečeno reprezentacija Srbije je za nijansu kvalitetnija od komšija. I očekujem da to i dokažu na terenu. Daleko od toga da će biti lako to i učiniti. Biće zanimljivo videti kako se komšije bore za odlazak na Euro 24.
O tome da im tamo realno nije mesto sa ovakvom igrom mogu da se složim. Srbija sa boljom postavkom igre možda bi i mogla da izgleda pristojnije od toga kako je to izgledalo na SP. Ali i ako se plasira najverovatnije neće biti nekog pomaka uz Piksija na klupi...

Van mreže valjevac

  • **
  • Poruke: 703
  • Lokacija: Valjevo
Odg: Sport
« Odgovor #4874 poslato: 17. Oktobar 2023. u 16:18 »
Pratim periodično forum, a pogotovo ovaj podforum oko sporta nisam dugo ulazio...

Miloshe novih imena ima, ali nažalost forsiraju se i dalje Sms-ovi, milenković i tadić... Recimo, Samardžić je trenutno u jako jako dobroj formi, pratim ga kad god igra Udinese.. (da podsetim, izabrao je Srbiju pre nego Nemačku dečko)
Napravio je protiv Napolija solo prodor i postigao gol nešto u stilu Mesija..

Recimo umesto Milenkovića, za mene je dosta čvršći i sigurniji Babić na poziciji štopera. Ja se izvinjavam, ali moraću da demantujem i tebe i ostale ljude koji kažu da nam je odbrana slaba.. Pisao sam ovde već o tome, nama je najveći problem što smo jedna od možda 3 reprezentacije koja igra sa 3 igrača u zadnjoj liniji (ja sam igrao na poziciji štopera i znam o čemu pričam) to je jako teško i zahtevno igrati, stvara se velika širina jer štoperi moraju da skupe između sebe i lopta se lakše proturi u prostor između njih.
Našoj reprezentaciji je paradoksalno, NAJSLABIJI VEZNI RED, koji nema snage niti želje da pomogne našim štoperima, niti ima (izgleda) dovoljno fudbalske inteligencije za tako nešto (ako već igramo sa 3 pozadi, to im treba biti dužnost).

Daleko od toga da su Pavlović i Veljković (koji je sada povređen) loši igrači, pa čak i Milenković iako ima nekad dosta kikseva, ali jednostavno sistem sa 3 pozadi je jako jako teško igrati što u prevodu znači da reprezentacija kao naša uvek računa da će primiti gol a dati gol više... što i nije baš pametno, zar ne?

Sve u svemu, danas takođe kao i uvek sve zavisi isključivo id veznog reda. Na Sms-a od starta nikad ne računam, tako da moraju Mladenović i Tadić odraditi vanserijski posao kao i Živković..

Moja procena 3:1 za nas, ili 3:0, nisu oni ništa posebno koliko ljudi glorifikuju - Jovetić 35god ima, nema osnova uzimati ga za ozbiljno - daleko od toga da ne može ništa ali nečemo da preterujemo...

Samo da dodam, slažem se da smo protiv Mađara igrali sa 4 pozadi ali prvi put posle ko zna koliko vremena.. 1 gol mađara je isključivo greška Terzića koji stoji ispred igrača u fazi odbrane (to se uči sa 9godina otprilike), a 2 gol Mađara je krivica veznih igrača koji nisu izašli na šut (skakutava lopta koja igraču ide onako na polu-volej se izbija glavom kao nekada Vidić).
Kraj priče je tu oko odbrane, bez uvrede ali ljudi koji kažu da smo loše igrali verovatno nisu nikad igrali fudbal..
U nastavku utakmice, objektivno, smo bili bolji u oba duela a pogotovo u Mađarskoj, ali je nedostajalo fudbalske sreće. (kakvu je godinama imala Hrvatska - ali se istopila i kod njih izgleda)
« Poslednja izmena: 17. Oktobar 2023. u 16:41 valjevac »

Van mreže risbo gr

  • ***
  • Poruke: 4.203
  • Starost: 36
  • Lokacija: Grocka (25km JI od BG-a ~ 100mnv)
Odg: Sport
« Odgovor #4875 poslato: 17. Oktobar 2023. u 16:31 »
Баш га претерасте сад са овим да репрезентација нема квалитет. Први демант на то је вредност репрезентације по трансфер маркету, међу првих 15 на свету, а 11-и пред Катар. Дакле квалитет је сигурно ту. Али многе друге ствари шкрипе, почев од мотивације самих фудбалера (част изузецима), корумпираног савеза, уплитање менаџера итд
Одбрана нам је најгори део тима иако и ти играчи играју у лигама петице, када су у дресу репрезентације делују погубљено, увек неко закасни да изађе и постави офсајд  замку, редовно нам се противници убацују између линија и сами као духови улазе у шансе. А праве бекове немамо у постави, или су то изнуђено крила или чак халфови који глуме бекове. Селектор упорно хоће неку нападачку игру а у одбрани дува промаја и занемарују проблем одбране у контрама противника и транзицији.
Да се не лажемо, за класу смо бољи и од Мађара и од ЦГ, али код нас су неке друге бољке у питању  :)
Видећемо и дал се проклетство не играња на ЕП од 2000е године наставља  :O

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.980
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #4876 poslato: 17. Oktobar 2023. u 18:32 »
То беше оно првенство где нас убише ХоланЂани 6:1... Имамо квалитет али будимо реални тренер нам је за Јапанску лигу и даље... Ово је последње првенство за многе играче... Свако зна да ови што отишли у Арабију полако ће испадати из форме и репрезентације... Подсећа ме ова ситуација на Пижона и оне утакмице са Словенијом  :rotf: Исто ваљда одлучивала пролаз...
Padavine u mm u 2024. godini
Januar 31.9; Feburar 10.1; Mart 49.3; April 42.5; Maj 70.3; Jun 82.8; Jul 20.8; Avgust 19.9; Septembar 58.1;
Do 25.09. 385.7mm

Van mreže Milosh

  • Moderator
  • ******
  • Poruke: 23.022
  • Starost: 34
  • Lokacija: Miljakovac, jugozapad BG
Odg: Sport
« Odgovor #4877 poslato: 17. Oktobar 2023. u 21:41 »
Na poluvremenu sve onako kako se manje-više i moglo očekivati. Jedna prilično ujednačena i neizvesna utakmica. Onoliko koliko Srbija ima barem po imenima kvalitetniji tim, toliko je Crna Gora ušla motivisanija, što i ne čudi s obzirom da se u Crnoj Gori ova utakmica najavljivala kao najvažnija u istoriji, dok u Srbiji 90% ljudi verovatno ne zna ni da se igra ovo. Tako da je na poluvremenu realan rezultat, koji daleko više odgovara Crnoj Gori.
Videćemo kakav će biti odgovor u drugom poluvremenu, ali mislim da su sve realnije šanse za još jedan Euro bez Srbije.

Nekako je bio neutemeljen optimizam da će ovo biti laka utakmica za Srbiju, pa i među vama na forumu.


padavine u avgustu 2024:
AMS Miljakovac 1.3mm
prosek (Vračar) - 55.1mm

padavine u septembru 2024:
AMS Miljakovac - 110.0mm
prosek (Vračar) - 58.6mm

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.980
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #4878 poslato: 17. Oktobar 2023. u 22:24 »
Gooooool 2:1
Padavine u mm u 2024. godini
Januar 31.9; Feburar 10.1; Mart 49.3; April 42.5; Maj 70.3; Jun 82.8; Jul 20.8; Avgust 19.9; Septembar 58.1;
Do 25.09. 385.7mm

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.980
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #4879 poslato: 17. Oktobar 2023. u 22:25 »
Gooooool 3:1 :grin:
Padavine u mm u 2024. godini
Januar 31.9; Feburar 10.1; Mart 49.3; April 42.5; Maj 70.3; Jun 82.8; Jul 20.8; Avgust 19.9; Septembar 58.1;
Do 25.09. 385.7mm