Autor Tema: Sport  (Pročitano 595830 puta)

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.551
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #5260 poslato: 04. Avgust 2024. u 22:25 »
Auuu što mi krivo za basket 3X3!  :cry:

Van mreže valjevac

  • **
  • Poruke: 701
  • Lokacija: Valjevo
Odg: Sport
« Odgovor #5261 poslato: 04. Avgust 2024. u 23:14 »
Krivo da, ali realno i najiskrenije nisu ni zaslužili da prodju po prikazanoj igri na celom prvenstvu.. sasvim opravdano su ispali, deluju bez volje i zelje, odbranu ne igraju uopste..

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.975
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #5262 poslato: 05. Avgust 2024. u 01:32 »
Bas razocarenje... Ali stvarno nisu odigrali od pocetka ovaj turnir kako treba... Izgleda postoji neka blokada za OI ne znam ni ja... Za Majstorovica verovatno poslednje Oi a za ostale ne znam...
Padavine u mm u 2024. godini
Januar 31.9; Feburar 10.1; Mart 49.3; April 42.5; Maj 70.3; Jun 82.8; Jul 20.8; Avgust 19.9; Septembar 48.9;
Do 16.09. 376.5mm

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.551
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #5263 poslato: 05. Avgust 2024. u 07:34 »
Znači sa Australijom u 1/4 finalu i u muškoj i u ženskoj konkurenciji košarke... i isto na Merikanke u polufinalu...  :hm:
« Poslednja izmena: 05. Avgust 2024. u 08:49 mareeram »

Van mreže Milosh

  • Moderator
  • ******
  • Poruke: 23.011
  • Starost: 34
  • Lokacija: Miljakovac, jugozapad BG
Odg: Sport
« Odgovor #5264 poslato: 05. Avgust 2024. u 12:59 »
Još jedan potop vaterpolista. Ne mogu ni da zamislim šta će tek biti u četvrtfinalu protiv Italijana. Nadam se samo da neće biti preko 10 razlike i da će Italijani imati milosti prema nekadašnjim šampionima.

Ne znam možemo li očekivati još koju medalju, ali ove Olimpijske igre su definitivno pripale Novaku Đokoviću! Za mene ovo njegovo zlato vredi koliko svih 9 medalja zajedno sa prethodnih olimpijskih.
Na kraju krajeva i da bude na balkonu samo sa Zoranom i Mikecom, biće to najveličanstveniji doček ikada za najboljeg ikada.


padavine u avgustu 2024:
AMS Miljakovac 1.3mm
prosek (Vračar) - 55.1mm

padavine u septembru 2024:
AMS Miljakovac - 110.0mm
prosek (Vračar) - 58.6mm

Van mreže Kimi

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 17.440
  • Starost: 30
  • Lokacija: Novo Selo,Vrnjačka Banja (za vreme studiranja Beograd,Dorćol)
Odg: Sport
« Odgovor #5265 poslato: 05. Avgust 2024. u 13:16 »
Auh na šta je spao naš vaterpolo, nije da sam baš u toku ali ovo je stvarno....

No, naspram Novaka ništa više nije toliko ni bitno realno.
NEVREME NIKADA NE DOLAZI SA JUGOZAPADA !(ovde ??? )

*Znaš onaj osećaj kada u jugozapadnom strujanju oblačnosti vidiš da uveče ili noću seva sa jugozapada ?? NE.......*

Van mreže valjevac

  • **
  • Poruke: 701
  • Lokacija: Valjevo
Odg: Sport
« Odgovor #5266 poslato: 05. Avgust 2024. u 13:20 »
Vaterpolisti ocekivano, nista novo. Basketasi veliko razocarenje, od njih se ocekivala zlatna medalja, velika steta ali su igrali lose..

 ne znam, ja duboko verujem nasim kosarkasima za medalju, pa cak i u polufinalu da mogu dalje.. potrebno je samo da se Australija pobedi sa Miliutinovim, a Jokić bi trebalo max igrati 20ak minuta kako bi sacuvao sto vise snage za amere, i protiv njih bi ga drzao da dam Kari nekih 38min i moze da se igra sa njima.. ne treba ih otpisivati, kosarkasi to nisu zasluzili, a ugledavsi se na Noleta verujem da ce dati sve od sebe..

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.551
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #5267 poslato: 05. Avgust 2024. u 13:25 »
Savetovao bih Vas da maksimalno podržite sve sportiste koji će tek nastupati i u individulanim i u timskim sportovima i disciplinama, i neka medalja će još doći! ;)

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.975
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #5268 poslato: 05. Avgust 2024. u 17:29 »
Svi navijamo za nase ali moramo i realno da sagledamo. Ako nekome nije jasno koliko smo jaki sada je jasno... Sa francuzima nije merilo... 17 primljenih golova a lagano su mogli 20+. Odbrane nema i to je problem već nekoliko godina.
Ipak nećemo sa Italijanima već Rvati ili Grci, ko god ne pise nam se dobro...
Padavine u mm u 2024. godini
Januar 31.9; Feburar 10.1; Mart 49.3; April 42.5; Maj 70.3; Jun 82.8; Jul 20.8; Avgust 19.9; Septembar 48.9;
Do 16.09. 376.5mm

Van mreže skomimaster

  • ***
  • Poruke: 3.155
  • Starost: 31
  • Lokacija: Beograd-Borča (72m n.v.)
    • AMS Beograd - Borča
Odg: Sport
« Odgovor #5269 poslato: 05. Avgust 2024. u 19:23 »
Pridružujem se čestitkama Noletu, neverovatan i više nego zaslužen uspeh, u 37. godini, sa načetim kolenom, bez izgubljenog seta!  G.O.A.T!!!  :worthy:

Van mreže Milosh

  • Moderator
  • ******
  • Poruke: 23.011
  • Starost: 34
  • Lokacija: Miljakovac, jugozapad BG
Odg: Sport
« Odgovor #5270 poslato: 05. Avgust 2024. u 19:26 »
^^ Izgleda ipak Grci. Pobediše Italijane, a Hrvati ubedljivo gube od SAD koji su iznenađenje te grupe baš kao i Australija u našoj. Nekada davno se podrazumevalo da 7 Evropskih reprezentacija ide po defaultu u četvrtfinale (Srbija, Mađarska, Hrvatska, Crna Gora, Italija, Španija i Grčka), a 8. je bila neka vanevropska reprezentacija čisto da ne bude da se vaterpolo igra samo u Evropi. Ne tako davno su azijske selekcije služile samo za trening i nabijanje gol razlike, ali počeo je vaterpolo i tamo da se igra.
Ne znam šta da da mislim. Vidim prošle olimpijske se isto nismo proslavili u grupi, na trećem mestu završili. Italija u četvrtfinalu bez problema pala, pa Španija, pa Grčka. Ali sad se od starta vidi da to nije to, i da bi sve osim ubedljivog poraza u četvrtfinalu bilo veliko iznenađenje. Daj Bože da grešim.

ne znam, ja duboko verujem nasim kosarkasima za medalju, pa cak i u polufinalu da mogu dalje.. potrebno je samo da se Australija pobedi sa Miliutinovim, a Jokić bi trebalo max igrati 20ak minuta kako bi sacuvao sto vise snage za amere, i protiv njih bi ga drzao da dam Kari nekih 38min i moze da se igra sa njima.. ne treba ih otpisivati, kosarkasi to nisu zasluzili, a ugledavsi se na Noleta verujem da ce dati sve od sebe..

Ma naravno, nismo ludi da otpisujemo reprezentaciju, koja je i nakon svega 4. favorit. Treba svi da se ugledaju na Noleta. Ali on nije jedan od milion, on je jedan od sedam milijardi. Takav mentalni sklop ukombinovan sa takvim fizičkim predispozicijama za sport je nešto što se rađa jednom u 100 godina. Košarka je ipak timski sport i potrebno je mnogo više od nadljudske motivacije/inspiracije jednog ili dva pojedinca. Namerno kažem jednog ili dva, jer svi znamo da su Jokić i Bogdan ta dvojica koji mogu da donesu prevagu ako budu na 150% svojih mogućnosti kao Nole juče.
Ja ću probati da budem objektivan i kažem da imamo 5% šanse za zlato, 5% za srebro i 30% za bronzu. Naravno, onako navijački bi svaku od tih šansi duplirao. :)
Utakmica protiv Australije će pokazati realne domete ove generacije. U slučaju neke ubedljive i sigurne pobede, defintivno rastu šanse barem za tu bronzu.

A ne treba naravno otpisivati ni odbojkašice i košarkašice, iako su i jedne i druge realno među najslabijima od 8 preostalih. Nikad se ne zna. Navijajmo i podržimo ih svom snagom!


padavine u avgustu 2024:
AMS Miljakovac 1.3mm
prosek (Vračar) - 55.1mm

padavine u septembru 2024:
AMS Miljakovac - 110.0mm
prosek (Vračar) - 58.6mm

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.975
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #5271 poslato: 05. Avgust 2024. u 21:27 »
Bas tako vidi se da nije to a ni na prethodnim takmicenjima nista nismo osvojili s razlogom pa zasto bi sada... Realno svi smo znali zasto se Savic povukao... Ali nadamo se u preokret i dobru igru.  :)
Izgleda da Djovak neće Sinsi da igra znaci tek US open.
Padavine u mm u 2024. godini
Januar 31.9; Feburar 10.1; Mart 49.3; April 42.5; Maj 70.3; Jun 82.8; Jul 20.8; Avgust 19.9; Septembar 48.9;
Do 16.09. 376.5mm


Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.551
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #5272 poslato: 05. Avgust 2024. u 22:51 »
Baš se zakuvalo u toj prvoj grupi vaterpola, sve tesno bilo, Grčka prva u grupi, ali neubedljivo, sve su dobijali jedan gol razlike, a čak jednom i gubili. Ja mislim i verujem da imamo šanse za polufinale sa Grčkom!!  :comeon:

Odbojkašice su porazom od Kine dobili bap teške, Italija je pakao, ali i tu verujem do samog kraja..  :thumbup:
« Poslednja izmena: 05. Avgust 2024. u 23:07 mareeram »

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.551
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #5273 poslato: 05. Avgust 2024. u 23:09 »
Sutra prepodne Ivana Španović skače kvalifikacije skoka u dalj, ajdeeeee legendooo..  :comeon: :comeon: 🇷🇸

Srećno i Milici Gardašević u istoj disciplini i za Marthe Koala iz Burkine Faso! 🇧🇫❤️

5. medalja večeras za Hrvatsku..

Van mreže Milosh

  • Moderator
  • ******
  • Poruke: 23.011
  • Starost: 34
  • Lokacija: Miljakovac, jugozapad BG
Odg: Sport
« Odgovor #5274 poslato: 06. Avgust 2024. u 12:41 »
Nemci očekivano prvi polufinalisti. Dobro su krenuli Grci i mirisalo je na potencijalno iznenađenje, ali kad su Nemci krenuli da stižu i preokrenuli, bilo je jasno da tu nema više šanse za Grke kojima se igra potpuno raspala u poslednjoj četvrtini.

Za nešto manje od 2 sata Srbija - Australija. Nadam se da ćemo opravdati ulogu blagog favorita.


padavine u avgustu 2024:
AMS Miljakovac 1.3mm
prosek (Vračar) - 55.1mm

padavine u septembru 2024:
AMS Miljakovac - 110.0mm
prosek (Vračar) - 58.6mm

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.975
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #5275 poslato: 06. Avgust 2024. u 13:12 »
Nazalost ocekivan los rezultat Spanovicke jer se videlo da povredjena cele godine... Sta da se radi to je zivot, nekog bas nece i ne zasija u pravom trenutku... Gajdasevic pa msm da niko nije ocekivao, nadali se svi nekom skoku na nivou njenih naj rezultata ali danas nesto sve ne ide...
Eram a ova tvoja zivotinjka Koala sta uradila?
Padavine u mm u 2024. godini
Januar 31.9; Feburar 10.1; Mart 49.3; April 42.5; Maj 70.3; Jun 82.8; Jul 20.8; Avgust 19.9; Septembar 48.9;
Do 16.09. 376.5mm

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.551
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #5276 poslato: 06. Avgust 2024. u 14:08 »
Molim??

Kako je tako nazivaš? :hm: sram te bilo.... :rofl:

Prošla je Marthe Koala u finale, kao 11.  :grin:

Eeeee kako sam gledao na aplikaciji, pošto nisam mogao uživo, nadao se Španovićki u finalu.... :cry:
 

Van mreže Milosh

  • Moderator
  • ******
  • Poruke: 23.011
  • Starost: 34
  • Lokacija: Miljakovac, jugozapad BG
Odg: Sport
« Odgovor #5277 poslato: 06. Avgust 2024. u 14:51 »
Au kakva katastrofa od prve četvrtine protiv Australije. Jesam imao neki loš osećaj pred početak, baš kao što sam imao i dobar osećaj pred Novaka.
Ali stvarno nisam ni u mislima očekivao da primimo preko 30 koševa u prvoj četvrtini i da već gubimo 14 razlike. Uh, odavno nas niko nije ovako razbio u nekoj četvrtini.
Ne znam stvarno šta da očekujem u nastavku, nadam se da uspemo da spustimo barem na jednocifrenu prednost u drugoj četvrtini. Ako ovako nastavi loše nam se piše.


padavine u avgustu 2024:
AMS Miljakovac 1.3mm
prosek (Vračar) - 55.1mm

padavine u septembru 2024:
AMS Miljakovac - 110.0mm
prosek (Vračar) - 58.6mm

Van mreže valjevac

  • **
  • Poruke: 701
  • Lokacija: Valjevo
Odg: Sport
« Odgovor #5278 poslato: 06. Avgust 2024. u 14:54 »
Najgore su vec dobijene utakmice, te se uvek izgube.. kraj za naše, evo sad je +20, kako bih sebe postedeo nerviranja prestao sam da gledam.. ajmo kucici

Van mreže Milosh

  • Moderator
  • ******
  • Poruke: 23.011
  • Starost: 34
  • Lokacija: Miljakovac, jugozapad BG
Odg: Sport
« Odgovor #5279 poslato: 06. Avgust 2024. u 14:55 »
Odlično smo počeli drugu četvrtinu. Ja ugasih TV, ne mogu da gledam ovo ponižavanje. Biće i 50 razlike ako ovako nastave.

Jedina dobra stvar je što bi Australija sa ovakvom igrom mogla vrlo lako i Amere da dobro namuči.

Pa i ne bih rekao da je bila već dobijena. Jesmo bili blagi favoriti, ali najbolje igramo kad smo blagi autsajderi.
Ovo liči na one utakmice protiv Italije i Argentine, samo na nekom višem nivou.


padavine u avgustu 2024:
AMS Miljakovac 1.3mm
prosek (Vračar) - 55.1mm

padavine u septembru 2024:
AMS Miljakovac - 110.0mm
prosek (Vračar) - 58.6mm