Autor Tema: Sport  (Pročitano 595766 puta)

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.975
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #5540 poslato: 07. Septembar 2024. u 13:10 »
Grešnik i Sabalenka. Imo sam utisak da ce siner reko osvojio prvi i poslednji ce GS a Alkatraz ova dva izmedju...
Mozda stvarno slučajno se dopingovo.
Padavine u mm u 2024. godini
Januar 31.9; Feburar 10.1; Mart 49.3; April 42.5; Maj 70.3; Jun 82.8; Jul 20.8; Avgust 19.9; Septembar 48.9;
Do 16.09. 376.5mm

Van mreže valjevac

  • **
  • Poruke: 701
  • Lokacija: Valjevo
Odg: Sport
« Odgovor #5541 poslato: 07. Septembar 2024. u 13:10 »
Mare, čemu navodnici, a šta kao nije dopingovan? Ponekad se zapitam šta će meni internet i telefon, kad vidim ko sve ima pristup i kako razmišljaju ljudi… za vreme Euro u fudbalu si se gadio naših navijača i njihovog pevanja patriotskih rodoljubivih pesama, pa si se zgražavao takodje pre 3-4 nedelje naših košarkaša koji su takodje pevali naše pesme… pa se zapitam jesi ti Srbin - pravoslavac, ili si neki provokator ovde na forumu ili si neki ne daj Bože konvertit? Dajem sebi za pravo da na moj lični osud i greh da zaključim da si neka osoba koja nikad u crkvu ušla nije i gadi se svega srpskog.. oprostite mi admini, moderatori i ko god da vodi forum, ali jače je od mene ovo da napišem.. prosto me ne čudi zasto srljamo kao država ne u dno nego mnogo ispod dna, dok je ovakvih autošovinista, na čelu sa glavnima…

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.550
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #5542 poslato: 07. Septembar 2024. u 13:41 »
Neću reagovati na ovo, nema potrebe..

Što se Sinner-a tiče možemo samo da nagađamo vezano za doping.. Meni ne deluje da je svesno činio to, jedino mi je malo sumnjivo što je onako na prečac preskočio OI, kao prvi teniser na svetu, ali ajde kaže da je bio bolestan, imao anginu.. :confused:
Ameri baš dugo čekaju uopšte Grand slam titulu u muškoj konkurenciji ne samo US open, od US open-a 2003. godine kad je Andy Roddick osvojio..

Đovak je sada ispao iz trke za ATP finale.. Možda nije ni zainteresovan, ali ima još vremena da se kvalifikuje, u svakom slučaju biće mi neobično ATP finale bez njega u top 8..  :) a možda mi deluje da se koncentriše na Davis cup turnir sada.. Pogotovu kad će finale biti u Beogradskoj Areni..  :thumbup: kažu igraće sa Grcima i Cicikučetom sada..
Tanja Savić "morala" koncert da pomera zbog toga.. Moraće Đovak da joj dođe na koncert sada..  :grin:
« Poslednja izmena: 07. Septembar 2024. u 13:56 mareeram »

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.550
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #5543 poslato: 08. Septembar 2024. u 11:31 »
@Bart

Sabalenče Svetino si potrefio...ajde da vidimo i za Grešnika..  :grin: i ona uzela prvi u godini AO i sad zadnji u godini UO, i ona nije igrala OI, sve kao Grešnik.. Maretove teorije zavere Vol1..  :worthy: :morning: :)

Inače da znaš Burkina Faso od preključe ima i najjačeg čoveka na svetu, zvanično..  :laugh: :laugh: :laugh:

https://fitnessvolt.com/cheick-iron-biby-sanou-231-kg-log-lift-world-record/

Van mreže risbo gr

  • ***
  • Poruke: 4.201
  • Starost: 36
  • Lokacija: Grocka (25km JI od BG-a ~ 100mnv)
Odg: Sport
« Odgovor #5544 poslato: 08. Septembar 2024. u 13:07 »
Дал стварно верујете да је Синер случајно допингован  :grin: Дефинитивно је бацио сумњу на себе и то ће га пратити кроз каријеру. Не сумњам да је био рецимо 50/100 на листи сигурно отишао на 'лађење две године. Наш Троицки и још неки су добили по две године само за непојављивање на тесту. Синер, Надал (Nike) годинама под сумњом имају дебелу заштиту Атп-а. Био под истрагом и играо остале турнире, ма дај  :D
Далеко од тога да имам нешто против Синера, чак сматрам да је изузетан као човек, без лудих изјава, велико поштовање према Новаку и старијима итд али правила морају да се поштују. Он је склон повредама због свог своје физике и неминовне су повреде. На крају испаштало пар људи из његовог тима и тјт Не смем да замислим каква би ситуација била да је Новак уплетен у такви ситуацију. Вероватно 2 године суспензије и  вечита сумња на свих 24ГС ..

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.550
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #5545 poslato: 08. Septembar 2024. u 19:59 »
A kad bi zagrebali za Đovaka, da li si siguran da je i tu sve čisto.. Ne bih ja mnogo "kopao" po tome, iskreno..  :grin:

Van mreže valjevac

  • **
  • Poruke: 701
  • Lokacija: Valjevo
Odg: Sport
« Odgovor #5546 poslato: 08. Septembar 2024. u 20:05 »
Novaku ja dobavljam steroide a moj kolega ga obavezno dopuni kokainom..u pravu si, bolje da ga ne testiraju..

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.550
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #5547 poslato: 08. Septembar 2024. u 20:29 »
Adriana Vilagoš opet pomera srpski rekord u koplju!!  :comeon:
65.64 m u Zagrebu! Yeeeeeees!  :laie:

Van mreže valjevac

  • **
  • Poruke: 701
  • Lokacija: Valjevo
Odg: Sport
« Odgovor #5548 poslato: 08. Septembar 2024. u 20:38 »
I Adriani isto nabavljam steroide ali ćuti ne sme niko da zna, ona i Novak kupe o istom trošku pa podele

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.550
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #5549 poslato: 08. Septembar 2024. u 20:45 »
Joj bre Valjevac, prekini!  ::) :grin:

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.550
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #5550 poslato: 09. Septembar 2024. u 15:20 »