Autor Tema: Sport  (Pročitano 599190 puta)

Van mreže jocozr

  • ***
  • Poruke: 3.724
  • Starost: 30
  • Lokacija: Zrenjanin
Odg: Sport
« Odgovor #620 poslato: 07. Mart 2009. u 13:30 »
Iskreno ne navijam za partizan,ali svaka im cast  :selam:
A sta je bilo gledalaca  :P to je strava i uzas

Van mreže jocozr

  • ***
  • Poruke: 3.724
  • Starost: 30
  • Lokacija: Zrenjanin
Odg: Sport
« Odgovor #621 poslato: 07. Mart 2009. u 21:25 »
Crvena zvezda-Proleter 25:26 (14:12)
Detaljnije kasno veceras,ili sutra,kad napišem za novine i sajt.
 :first:
« Poslednja izmena: 07. Mart 2009. u 22:26 jocozr »

Van mreže jocozr

  • ***
  • Poruke: 3.724
  • Starost: 30
  • Lokacija: Zrenjanin
Odg: Sport
« Odgovor #622 poslato: 10. Mart 2009. u 18:32 »
Evo linkova:
Moj izvestaj
http://www.zrsport.rs/index_files/Rukomet.htm
Ili RSS:
http://rss.org.rs/#takmicenja-super-vesti
Inace ekipa Proletera se danas sastaje sa Vrbasom.U 1/16 kupa Srbije.
U subotu ako se ne varam igra se sa Tarkett-om i to u Zrenjaninu.


Van mreže jocozr

  • ***
  • Poruke: 3.724
  • Starost: 30
  • Lokacija: Zrenjanin
Odg: Sport
« Odgovor #623 poslato: 13. Mart 2009. u 16:08 »
Proleter posle pobede nad Vrbasom prosao u osminu finala kupa Srbije.

Delegacija Zrenjanina posetila Rešicu

13.03.2009


Delegacija Grada Zrenjanina u sredu, 11. marta, boravila je u službenoj poseti rumunskoj županiji Karaš-Severin i glavnom gradu Rešici. U delegaciji su bili predsednik Skupštine grada Aleksandar Marton, član Gradskog veća zadužen za resor preduzetništva i regionalne saradnje Tibor Vaš i šef kabineta predsednika Skupštine grada mr Olivera Ristić Kostić.
 
     
 
Domaćin našoj delegaciji bio je predsednik Županijskog saveta Županije Karaš-Severin i jedan od najuticajnijih rumunskih političara, Sorin Frunzeverde, koji je svojevremeno imao funkciju glavnog pregovarača za ulazak ove zemlje u članstvo Evropske unije. Njegovi saradnici posetili su 3. novembra prošle godine Zrenjanin, tako da je ova poseta Rešici realizovana kao nastavak saradnje. Tokom sastanka u Rešici obe strane ocenile su da je, iako već postoje određeni vidovi saradnje na nivou privrednih komora, neophodno saradnju intenzivirati i proširiti na nivo lokalnih samouprava, odnosno gradova Zrenjanina i Rešice. Kao okvir za saradnju naveden je Sporazum o saradnji koji su 2004. godine potpisali tadašnji čelnici Izvršnog veća AP Vojvodine Đorđe Đukić i Županije Karaš-Severin Ilija Mustaćil. U tekstu ovog Sporazuma, između ostalog, podstiče se uspostavljanje saradnje upravo između gradova i mesta obe strane u cilju razmene različitih programa, kao i zajednički nastupi u okviru projekata prekogranične saradnje i korišćenja fondova EU, što se u praksi već i čini.
 
 
Sastanak u Rešici završen je pozivom upućenim našoj delegaciji da prisustvuje jednom sportskom događaju u ovom gradu. Naime, igrom žreba, 28. marta će se u Rešici odigrati prvi meč četvrtfinala rukometnog Čelendž kupa između ekipa Sport Rešica i – zrenjaninskog Proletera. Biće to lepa prilika da uspostavljene veze između Zrenjanina i Rešice budu učvršćene i na sportskom planu, bez obzira na ishod meča, čiji će revanš biti odigran u našem gradu 4. ili 5. aprila...

Izvor:
http://www.zrenjanin.rs/3-45-45-656/Delegacija-Zrenjanina-posetila-Resicu
 

Van mreže jocozr

  • ***
  • Poruke: 3.724
  • Starost: 30
  • Lokacija: Zrenjanin
Odg: Sport
« Odgovor #624 poslato: 28. Mart 2009. u 20:31 »
Ekipa Proletera danas je potrazena od ekipe UCM Resita,u Rumuniju,u gradu Resice.Rumuni su rezultatski nazalost dosta odmakli i pobedili sa 12 razlike,tako da Zrenjaninci  u sledecu subotu,u revans utakmici nece moci puno da ucine po pitanju prolaska u polufinale Celendz kupa.Ipak i ovo je uspeh Zrenjaninskog rukometa,Proleter je jedina ekipa koja je ostala u Evropi.
Sto se tice domaceg kupa i lige Proleter Naftagas nastavio je pobednicku seriju,i postaje sve ozbiljniji protivnik aktuelnim favoritima.
NAPRED PROLETER!  ??? :first:

Van mreže jocozr

  • ***
  • Poruke: 3.724
  • Starost: 30
  • Lokacija: Zrenjanin
Odg: Sport
« Odgovor #625 poslato: 28. Mart 2009. u 23:53 »
Ekipa Proletera danas je potrazena
:lmao: :lmao:
porazena

Van mreže Boda Tajson

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 2.204
  • Starost: 41
  • Lokacija: Novi Sad
Odg: Sport
« Odgovor #626 poslato: 04. April 2009. u 21:39 »
Divac u Kuci Slavnih ;)

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=_86q0UlH8a8" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=_86q0UlH8a8</a>


Eat healthy. Exercise often. Die anyway.

Van mreže jocozr

  • ***
  • Poruke: 3.724
  • Starost: 30
  • Lokacija: Zrenjanin
Odg: Sport
« Odgovor #627 poslato: 05. April 2009. u 15:18 »
Danas od 17:30h u Zrenjaninu se igra Revanš meč izmedju Rumunske ekipe UCM SPORT RESITA i Zrenjaninskog PROLETER NAFTAGAS-A,u okviru evropskog Čelendz kupa.
Ko nije u prilici da dodje u Zrenjaninsku halu sportova,može pratiti prenos uživo na RTV 1 od 17:25h.
Pozdrav iz Zrenjanina!  :-*


« Poslednja izmena: 05. April 2009. u 16:15 jocozr »

Van mreže jocozr

  • ***
  • Poruke: 3.724
  • Starost: 30
  • Lokacija: Zrenjanin
Odg: Sport
« Odgovor #628 poslato: 16. April 2009. u 15:12 »
Odo ja danas u Šabac.Igra se prvenstvena utakmica izmedju MP Zorka Kerqmika-Proleter Naftagas (Zrenjanin)
Iksreno očekujem poraz Zrenjaninske ekipe,ali ko zna. . . ::)

Van mreže jocozr

  • ***
  • Poruke: 3.724
  • Starost: 30
  • Lokacija: Zrenjanin
Odg: Sport
« Odgovor #629 poslato: 17. April 2009. u 11:06 »
Juče sam kao deo ekipe išao sa rukometašima Proleter Naftagasa u Šabac.Atmosfera je bila sjajna,momci su naravno super,i uspeo sam da ostvarim neviđenu komunikaciju sa njima,bez obzira na godine(mada je bilo i onih koji su od mene stariji samo 3 godine).Drago mi je što ću nastaviti druženje sa njima i biti standardni deo ekipe ;)
A pogledajte ovo,uplašeni Šapčani.  ???

Proleter je odlično otvorio prvo poluvreme,vodio u par navrata.U drugom poluvremenu su igrači popustili,i na kraju izgubili sa 6 razlike :(

Van mreže Boce

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 12.929
  • Starost: 52
  • Lokacija: Knjaževac
  • Sunce prvo izlazi na istoku!!!
    • Meteo Knjaževac
Odg: Sport
« Odgovor #630 poslato: 15. Maj 2009. u 12:41 »
Citat: B92
Knjaževačanima srebro u Istanbulu
Košarkaši "Knjaževačke gimnazije" osvojili su srebrnu medalju na Svetskom prvenstvu za učenike srednjih škola koje je održano od 2. do 11. maja u Istanbulu.

Kako navode u Knjaževačkoj gimnaziji, ovaj rezultat predstavlja najveći uspeh srpskog školskog sporta, a srpski gimnazijalci su u finalu poraženi od domaće ekipe rezultatom 86:64. Ekipa Knjaževačke gimnazije do finala je došla posle pobeda protiv timova iz Holandije, Luksemburga, Estonije, Finske, Rusije i Bugarske.

U knjaževačkom timu, koji je na turniru doživeo samo jedan poraz, od košarkaša Brazila, igrali su učenici rođeni 1992. i 1993. godine i košarkaši kluba ’Knjaževac’, koji zajedno treniraju oko pet godina.

Kako je rečeno u ovoj školi, odlazak knjaževačkih srednjoškolaca na Svetsko prvenstvo finansirala je opština Knjaževac, jer je iz nejasnih razloga bilo problema u koordinaciji između Saveza za školski sport,

Ministarstva omladine i sporta i Trezora Narodne banke, u koji nije na vreme stigao nalog za uplatu oko 1,2 miliona dinara. Ovaj iznos trebao je da pokrije troškove boravka knjaževačkih košarkaša i košarkašica Sportske gimnazije iz Beograda, koje su predstavljale Srbiju u ženskoj konkrenciji.

Učenice Beogradske sportske gimnazije u Istanbulu su zauzele četvrto mesto.

Na Svetskom prvenstvu u Istanbulu učestvovalo je 29 ekipa.

BRAVO  :second:

Van mreže Boce

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 12.929
  • Starost: 52
  • Lokacija: Knjaževac
  • Sunce prvo izlazi na istoku!!!
    • Meteo Knjaževac
Odg: Sport
« Odgovor #631 poslato: 07. Septembar 2009. u 22:53 »
Odlična partija naših košarkaša protiv svetskih šampiona Španaca  :super:
Bravo momci  :!:
Sutra igramo sa domaćinima, Slovencima.
Treba biti opet jak i odigrati maksimalno ozbiljno i pametno  :ghug:


Van mreže astrogodra

  • **
  • Poruke: 587
  • Lokacija: Kragujevac-Loznica
Odg: Sport
« Odgovor #632 poslato: 07. Septembar 2009. u 23:09 »
E da mi je ovo neko pricao :neznam:...
Svaka cast,i samo hladne glave napred :super:
Astronomsko društvo Aristarh - Kragujevac

http://aristarh.rs/

Van mreže Boce

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 12.929
  • Starost: 52
  • Lokacija: Knjaževac
  • Sunce prvo izlazi na istoku!!!
    • Meteo Knjaževac
Odg: Sport
« Odgovor #633 poslato: 08. Septembar 2009. u 18:54 »
Sutra igramo sa domaćinima, Slovencima.

Prvenstvo u Poljskoj  :doh: :redface:

Na mreži Milosh

  • Moderator
  • ******
  • Poruke: 23.027
  • Starost: 34
  • Lokacija: Miljakovac, jugozapad BG
Odg: Sport
« Odgovor #634 poslato: 08. Septembar 2009. u 20:25 »
Prvenstvo u Poljskoj  :doh: :redface:

Nevjerovatno da sam i ja do danas mislio da je u Sloveniji, tako da nisi jedini... ;) Vjerovatno zbog onih silnih slovenačkih navijača. :)

Ajde da malo oživimo i ovu nekada aktivnu temu. O čemu ćemo pričati, ako nećemo o sportu. To je možda i jedina stvar o kojoj volim da pričam više, nego o meteorologiji. :) Sada je pravi trenutak, jer se na sve strane takmiče naši sportisti.

Ono što je ovih dana bacilo u sijenku sve ostale naše sportove je, svakako, velika fudbalska utakmica protiv Francuske koja će se odigrati sutra. Moram priznati da je i mene uhvatila euforija pred tu utakmicu koju ću ispratiti sa tribina. :) U slučaju pobjede, direktno bismo se kvalifikovali na SP u Južnoj Africi 2010. godine. Nadamo se da će biti tako.

Nakon jučerašnjih pobjeda, ni odbojkaši, ni košarkaši se nisu baš proslavili. Nadamo se da je to bio samo jedan loš dan. ;)

Novak Đoković se bez problema kvalifikovao u četvrtfina U.S. Opena u kom će igrati protiv Španca Fernanda Verdaska.

Valjda nisam ništa zaboravio. :)


padavine u avgustu 2024:
AMS Miljakovac 1.3mm
prosek (Vračar) - 55.1mm

padavine u septembru 2024:
AMS Miljakovac - 132.8mm
prosek (Vračar) - 58.6mm

Na mreži Kimi

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 17.446
  • Starost: 30
  • Lokacija: Novo Selo,Vrnjačka Banja (za vreme studiranja Beograd,Dorćol)
Odg: Sport
« Odgovor #635 poslato: 08. Septembar 2009. u 20:57 »
Nisi Miloše,odličan sprotski izveštaj  :super: :super:  ;)!!!Naravno,najvažniji je sutrašnji meč sa Francuzima,neće biti lako,mada generalno i sa nerešenim rezulatom su nam šanse za prolaz OGROMNE .
NEVREME NIKADA NE DOLAZI SA JUGOZAPADA !(ovde ??? )

*Znaš onaj osećaj kada u jugozapadnom strujanju oblačnosti vidiš da uveče ili noću seva sa jugozapada ?? NE.......*

Van mreže JOPA

  • ***
  • Poruke: 2.340
  • Starost: 2020
  • Lokacija: Split
Odg: Sport
« Odgovor #636 poslato: 09. Septembar 2009. u 22:29 »
Prati li ko možda kvalifikacije za SP u nogometu? Evo baš sada gledam igru reprezentacija Engleske i Hrvatske... 68. minuta igre, Hrvatska gubi 4 - 1 od Engleza. Bolji su, i to ne malo. Bosna i njihov Ćiro osvojili 1 bod protiv Turaka...  ;D

*********
Obnovljeno


Čak 5-1 gubi reprezentacija Hrvatske. :-[


Van mreže Boce

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 12.929
  • Starost: 52
  • Lokacija: Knjaževac
  • Sunce prvo izlazi na istoku!!!
    • Meteo Knjaževac
Odg: Sport
« Odgovor #637 poslato: 09. Septembar 2009. u 23:04 »
uh kakva napeta utakmica sa Francuzima
BRAVO momci Najbolji među njima Bane Ivanović
IGRAČINA!!!

Van mreže Brandzi

  • **
  • Poruke: 700
  • Starost: 43
  • Lokacija: Zemlja snova :)
Odg: Sport
« Odgovor #638 poslato: 09. Septembar 2009. u 23:04 »
Srbija - Francuska 1:1. utakmica je zavrsena, a oni koji znaju sta to znaci neka komentrarisu :)

Bane je definitivno extra igrac. Odusevio me je!
Zivot je lep, samo ga treba znati ziveti...

Na mreži Milosh

  • Moderator
  • ******
  • Poruke: 23.027
  • Starost: 34
  • Lokacija: Miljakovac, jugozapad BG
Odg: Sport
« Odgovor #639 poslato: 10. Septembar 2009. u 01:35 »
Uh, kakva utakmica ! :) Mogu vam reći da je atmosfera na Marakani bila fenomenalna, ne znam kako je to izgledalo na malim ekranima. Ja sam zadovoljan rezultatom, sad smo korak bliže Južnoj Africi, ali nisam baš najzadovoljniji igrom naših. Dozvolili smo Francuzima da sa igračem manje napadaju i stvaraju šanse u drugom poluvremenu. Od pojedinaca naravno najbolji Ivanović, a razočarali su me Krasić i Jovanović. Kompletna odbrana se dobro držala...

Čak 5-1 gubi reprezentacija Hrvatske. :-[

E baš mi žao, nisam očekivao baš takav poraz. :( Sreća je što je Ukrajina odigrala neriješeno sa Bjelorusijom, tako da i dalje imate solidne šanse makar da odete u baraž.


padavine u avgustu 2024:
AMS Miljakovac 1.3mm
prosek (Vračar) - 55.1mm

padavine u septembru 2024:
AMS Miljakovac - 132.8mm
prosek (Vračar) - 58.6mm