Autor Tema: Sport  (Pročitano 599154 puta)

Van mreže Boda Tajson

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 2.204
  • Starost: 41
  • Lokacija: Novi Sad
Odg: Sport
« Odgovor #700 poslato: 30. Maj 2010. u 19:57 »
Nemoj tako beket, ono prvo je zvanicna himna svetskog prvenstva -)

A ovo drugo jeste klasicna reklama za zagrevanje mase pred prvenstvo... ali odlicna reklama. Pritom nemam iznenadnu potrebu da kupim gajbu lav piva  ;D
Eat healthy. Exercise often. Die anyway.

Van mreže ptprince

  • Počasni član
  • ***
  • Poruke: 4.901
  • Starost: 59
  • Lokacija: Asteroid B607... ili bilo koji drugi
  • Le Petit Prince
Odg: Sport
« Odgovor #701 poslato: 10. Jun 2010. u 10:56 »
Da, da, od sutra - ludnica za sve ljubitelje fudbala!

Odavno imam ovaj spot, ali okačiću ga ponovo, jer sam na 3:08 uhvatio jednog našeg navijača ;)

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=pO1EmsKB_fI" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=pO1EmsKB_fI</a>

A evo i capture frame tog detalja:



Napred naši! Kao na večeri protiv Kameruna!
Ne žurite, zastanite malo ispod same zvezde! Ako vam tada priđe neki dečak, ako se smeje, ako ima zlatnu kosicu, ako ne odgovara kada ga pitate, odmah ćete se setiti ko je on. Budite tada ljubazni! Ne ostavljajte me ovako tužnog: odmah mi napišite da se vratio...

Van mreže Boce

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 12.929
  • Starost: 52
  • Lokacija: Knjaževac
  • Sunce prvo izlazi na istoku!!!
    • Meteo Knjaževac
Odg: Sport
« Odgovor #702 poslato: 10. Jun 2010. u 11:37 »
u to ime živeli :)

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=L7PFOs3d5Gw" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=L7PFOs3d5Gw</a>

Van mreže ciklon

  • ****
  • Poruke: 5.355
  • Starost: 40
  • Lokacija: Vrbas
Odg: Sport
« Odgovor #703 poslato: 10. Jun 2010. u 11:45 »
Jos jedan dan do pocetka SP, ne mogu docekati. Sve obaveze koje mogu pomeram za neki drugi put ili bar u neki pogodan termin.  :D

Jedino sto ce da me zestoko nervia su glupe reklame od kojih ne moze da se zivi(jedino ovi sto se reklamiraju zive od njih). Kupicu i lav i jelen ma i koka kolu cu da kupim bas ako treba samo da ne dosadjuju toliko vise.  >:(

Kablovska mi nudi svaki dan neke pakete,te povoljan internet te da snimas tv program,zaustavljas sliku ako moras da obavis nesto a ja cu ih najozbiljnije pitati da li ce mozda da nude neki paket tv programa bez reklama i odmah cu da pristanem na sve njihove uslove!

Van mreže ptprince

  • Počasni član
  • ***
  • Poruke: 4.901
  • Starost: 59
  • Lokacija: Asteroid B607... ili bilo koji drugi
  • Le Petit Prince
Odg: Sport
« Odgovor #704 poslato: 10. Jun 2010. u 12:08 »
u to ime živeli :)

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=L7PFOs3d5Gw" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=L7PFOs3d5Gw</a>

Đe me nađe s tom reklamom! :cheers:
Ne žurite, zastanite malo ispod same zvezde! Ako vam tada priđe neki dečak, ako se smeje, ako ima zlatnu kosicu, ako ne odgovara kada ga pitate, odmah ćete se setiti ko je on. Budite tada ljubazni! Ne ostavljajte me ovako tužnog: odmah mi napišite da se vratio...

Van mreže Boda Tajson

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 2.204
  • Starost: 41
  • Lokacija: Novi Sad
Odg: Sport
« Odgovor #705 poslato: 11. Jun 2010. u 12:28 »
Give me freedom, give me fire, give me reason, take me higher... :joy:


Boston.com kao i uvek ima seriju dobrih fotki. Ovaj put povodom WC2010 :super:
http://www.boston.com/bigpicture/2010/06/preparing_for_the_world_cup.html
Eat healthy. Exercise often. Die anyway.

Van mreže Milosh

  • Moderator
  • ******
  • Poruke: 23.026
  • Starost: 34
  • Lokacija: Miljakovac, jugozapad BG
Odg: Sport
« Odgovor #706 poslato: 11. Jun 2010. u 13:06 »
Za samo sat vremena svečano otvaranje. :D Samo dva dana do prve utakmice naše reprezentacije. :)

Boda me preduhitrio sa slikom profila, kakvu sam još odavno planirao da postavim na današnji dan.
Mada, već u nedjelju možda stavim sliku igrača koji postigne odlučujući gol protiv Gane. Samo da ne izbaksuziram. :)
« Poslednja izmena: 11. Jun 2010. u 13:53 Milosh »


padavine u avgustu 2024:
AMS Miljakovac 1.3mm
prosek (Vračar) - 55.1mm

padavine u septembru 2024:
AMS Miljakovac - 132.8mm
prosek (Vračar) - 58.6mm

Van mreže ciklon

  • ****
  • Poruke: 5.355
  • Starost: 40
  • Lokacija: Vrbas
Odg: Sport
« Odgovor #707 poslato: 11. Jun 2010. u 16:37 »
Nedelja se blizi a ja sam sve vise uveren u pobedu protiv Gane.
Mnogo veci problem ce nam biti kenguri iz Australije a o Nemcima necu ni da pisem.

Prva utakmica je pocela i najjaci utisak na mene ostavljaju ove trube sto stvaraju nesnosnu buku, mislim da je komunikacija na terenu nemoguca.

Van mreže Stefano

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 6.527
  • Lokacija: Novi Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #708 poslato: 12. Jun 2010. u 15:04 »
mislim da imamo najbolji tim od Italije 90 i ako se sloze sve kockice lako mozemo doci u cetvrtfinale.

Van mreže Milosh

  • Moderator
  • ******
  • Poruke: 23.026
  • Starost: 34
  • Lokacija: Miljakovac, jugozapad BG
Odg: Sport
« Odgovor #709 poslato: 12. Jun 2010. u 15:27 »
Najvažnije je da prvo pobijedimo Ganu, a šta će biti dalje, o tom - po tom. :)
Ostalo je još samo 24h do utakmice, ne mogu da se strpim.


padavine u avgustu 2024:
AMS Miljakovac 1.3mm
prosek (Vračar) - 55.1mm

padavine u septembru 2024:
AMS Miljakovac - 132.8mm
prosek (Vračar) - 58.6mm

Van mreže Boda Tajson

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 2.204
  • Starost: 41
  • Lokacija: Novi Sad
Odg: Sport
« Odgovor #710 poslato: 13. Jun 2010. u 13:08 »
jos 3 sata :jupi:

trube (vuvuzele) iritiraju ali cu se truditi da ih danas ne cujem :)
Eat healthy. Exercise often. Die anyway.

Van mreže ciklon

  • ****
  • Poruke: 5.355
  • Starost: 40
  • Lokacija: Vrbas
Odg: Sport
« Odgovor #711 poslato: 13. Jun 2010. u 18:15 »
Sudijski kriterijum je kriv za nas los rezultat, jer neke odluke koje je doneo sudija su uticale da "mister"(Antic) izvrsi neke izmene pa je za nas to bilo pogubno.
Odavno nisam cuo gluplje objasnjenje i razlog za nas slab rezultat jer je ovo bila bas katastrofa!


Van mreže gabesz20

  • Počasni član
  • ***
  • Poruke: 3.302
  • Starost: 38
  • Lokacija: SUBOTICA
Odg: Sport
« Odgovor #712 poslato: 13. Jun 2010. u 18:23 »
Tuzan sam bas sam tuzan :(:(! Selektor Antic mozda je izabrao pogresnu taktiku, ovde je mec resen u prvom poluvremenu, videlo se da se igra usporava od nasih igraca,a u drugom poluvremenu kad smo poceli igrati fudbal i to sa igracem manje pa kolko je bilo sansi za nas? Znaci previse je bilo respekta u prvom poluvremenu, to se zna da crnci kao ljudi imaju puno bolje predizpozicije za trcanje, i da su brzi u napadu, ali bas ovako usporavati igru zbog toga pa ne znam... uglavnom mislim su ove stvari uticale na poraz. Sta je tu je glavu gore...bice bolje protiv Nemaca.Tokom Danasnjeg dana me nece vec sigurno nista oraspoloziti ali ako bude neke konvektivne situacije tokom noci mozda se coveku malo poboljsa raspolozenje! :cry:

Van mreže Milosh

  • Moderator
  • ******
  • Poruke: 23.026
  • Starost: 34
  • Lokacija: Miljakovac, jugozapad BG
Odg: Sport
« Odgovor #713 poslato: 13. Jun 2010. u 18:43 »
Loša utakmica, naši očajno igrali... Čekamo ovo pune 4 godine, i oni nas ovako razočaraju. Protiv Njemaca bi bilo dobro da na primimo 6 komada. Sve manje od toga će biti dobar rezultat. Protiv Australije da izvučemo bod i puna kapa.
Vraćamo se na meteorološke priče. :) Mada su me i oblaci dosta puta razočarali u zadnje vrijeme.


padavine u avgustu 2024:
AMS Miljakovac 1.3mm
prosek (Vračar) - 55.1mm

padavine u septembru 2024:
AMS Miljakovac - 132.8mm
prosek (Vračar) - 58.6mm

Van mreže Boda Tajson

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 2.204
  • Starost: 41
  • Lokacija: Novi Sad
Odg: Sport
« Odgovor #714 poslato: 14. Jun 2010. u 10:27 »
Izgleda da smo razvili sindrom Ivana Dudica. Nije mi jasno zasto uvek moramo rukom da igramo u sesnaestercu i to iskuljucivo na svetskim prvenstvima? :glavomozid
Ne znam sta je bila taktika. Preskakati sredinu prvo poluvreme da bi vezni red ostao odmoran za nastavak meca? Znam da su Ganci jaci i brzi ali ipak...
Kratki pasovi nisu funkcionisali. Stankovica nisam video na terenu, Milijasa jos manje, Krasic i Jovanovic dobijali uglavnom neupotrebljive lopte iza ledja. Lukovic i Kolarov jedini primetni jer su imali i najvise duela. Zigic i Pantelic kao na treningu. O promasenim loptama radije ne bih...
Eat healthy. Exercise often. Die anyway.

Van mreže ptprince

  • Počasni član
  • ***
  • Poruke: 4.901
  • Starost: 59
  • Lokacija: Asteroid B607... ili bilo koji drugi
  • Le Petit Prince
Odg: Sport
« Odgovor #715 poslato: 14. Jun 2010. u 11:38 »
Godinama se provlači ista priča o našem fudbalu. Mi možemo ovo i ono, mi smo tim, bre, odlazimo na prvenstva sa ambiijama koje prevazilaze i nemačke i brazilske zajedno, a onda bolni odlazak u stvarnost:
Golman degažira loptu, pa gde padne. A pošto se naši boje da im lopta padne na glavu, to je početna izgubljena lopta. Kada naši dođu na zadnju polovinu terena, kratkim pasovima je vraćaju sve do golmana, a onda degažiranje na opisan način.
Ako naši čak imaju loptu u zadnjem polju, ne znaju kako da je prebace u prednje polje nikako osim dugim i visokim loptama koje se opet gube. Tako se radilo godinama, jer niko ne zna da dribla.
Ako se kojim čudom neko krilo probije u poziciju za centaršut, u sredini nema nikoga ko bi tu loptu dočekao i pukao pored golmana u gol. Ili se kasni po sredini, ili sredina ne zna kud odoše krila, jer nije se pratilo.
Suprotno, ako se centar probije u napad, on izgara od želje da pukne loptu u gol, iako ima još nmajmanje dva saigrača koji čekaju loptu u boljoj poziciji nego dotični glavonja.
Slobodni udarci su već nešto drugo, ali to zahteva veštinu onog koji šutira. Novost koju sam primetio jeste da se sad tu nešto kombinuje, izmišlja svašta-nešto, zaboravljajući da je cilj igre poslati loptu kroz 9.32 m široku i 2.48 m visoku drvenu kapiju koju fudbaleri nazivaju gol.
Odbrana je uvela nova pravila. Pošto se sad napucana lopta u ruku prašta (po novim pravilima), slobodno tumačenje pravila je da treba pružiti ruku lopti, a ne biti njen neprijatelj. Kombinujući ove dve stvari imamo nešto što nam je pokazao Kuzmanović.

Najzad, da je to učinio u napadu, možda mu se ne bi ovako zamerilo. Ipak, nije on Maradona da mu se gol rukom uvažava. A nije svako ni Tjeri Anri, pa da na mufljuski način kao bedna kopija da gol i reši sve probleme. Francuska, znate, ima i ekonomiju, a Srbija je baš nešto i nema.

Uh, sad mi je malo lakše. Očekujem lepu revijalnu utakmicu sa Nemačkom. Feršten?
Ne žurite, zastanite malo ispod same zvezde! Ako vam tada priđe neki dečak, ako se smeje, ako ima zlatnu kosicu, ako ne odgovara kada ga pitate, odmah ćete se setiti ko je on. Budite tada ljubazni! Ne ostavljajte me ovako tužnog: odmah mi napišite da se vratio...

Van mreže Boce

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 12.929
  • Starost: 52
  • Lokacija: Knjaževac
  • Sunce prvo izlazi na istoku!!!
    • Meteo Knjaževac
Odg: Sport
« Odgovor #716 poslato: 14. Jun 2010. u 12:00 »
Kombinacija loše taktike (g.Antić) i uobičajeno nepromišljenih poteza (Luković & Kuzmanović) su doveli do  debakla naše reprezentacije. Čudi me da se Antić tako lako odrekao onoga što nas je najviše krasilo i kvalifikacijama, brza pas igra i napadačka postavka igrača na terenu. Još više me čudi da nije ništa promenio od taktike na poluvremenu. Ovaj tim je imao potencijala za bolji rezultat to je sigurno ali ostade kao i puno puta do sad samo na tome. Čisto sumnjam da će se desiti čudo i da ćemo ući u drugi krug takmičenja. Najzaslužniji za preporod reperzentacije u kvalifikacijama neočekivano postade najslabija karika u našem timu.

Van mreže gabesz20

  • Počasni član
  • ***
  • Poruke: 3.302
  • Starost: 38
  • Lokacija: SUBOTICA
Odg: Sport
« Odgovor #717 poslato: 14. Jun 2010. u 14:08 »
Tako je pogresna taktika je uzrok poraza, jednostavno ne treba toliko taktizirati treba igrati napadacki fudbal i kako pukne pukne, al sa ovakvim taktikama prolazimo bedno vec vise godina na velikim takmicenjima.

Van mreže Milosh

  • Moderator
  • ******
  • Poruke: 23.026
  • Starost: 34
  • Lokacija: Miljakovac, jugozapad BG
Odg: Sport
« Odgovor #718 poslato: 14. Jun 2010. u 14:49 »
Na kladionicama, koeficijent za konačan rezultat Njemačka-Srbija 6:0, je oko 100. Znači, da uplatim 200 dinara i dobijem 200 evra. :) Zašto mi nešto govori da se istorija ponavlja ? :)


padavine u avgustu 2024:
AMS Miljakovac 1.3mm
prosek (Vračar) - 55.1mm

padavine u septembru 2024:
AMS Miljakovac - 132.8mm
prosek (Vračar) - 58.6mm

Van mreže gabesz20

  • Počasni član
  • ***
  • Poruke: 3.302
  • Starost: 38
  • Lokacija: SUBOTICA
Odg: Sport
« Odgovor #719 poslato: 14. Jun 2010. u 15:00 »
Na kladionicama, koeficijent za konačan rezultat Njemačka-Srbija 6:0, je oko 100. Znači, da uplatim 200 dinara i dobijem 200 evra. :) Zašto mi nešto govori da se istorija ponavlja ? :)
A pa to bi vec bilo ne sramota nego....valjda nece do toga doci, bice to dosta grub mec prema meni sa malo golova!