Autor Tema: Sport  (Pročitano 599213 puta)

Van mreže Srbin

  • ***
  • Poruke: 3.302
  • Starost: 32
  • Lokacija: Ivanjica-Jugozapadna Srbja, 451 mnv
Odg: Sport
« Odgovor #840 poslato: 21. Mart 2011. u 16:48 »
 ^^

Previshe je teshko pratiti njihove greshke,tj ako daju precenjemu kvotu na sigurnu utakmicu,kao shto je bio sluchaj sad na svetskom rukometnom prvenstvu kada je bio ekstremno visok hendikep na nas protiv ne secam se dal alzira ili australije svi su znali da ne mozemo da dobijemo sa tolikom razlikom i svi su igrali protiv nas sa hedikepom i lagano je doshlo... Tad ko je igrao sa vecim parama mogao je da odere kvota je bila 1,85 a bilo je 99 % sigurno, jel nishta u zivotu nije 100% Mislim da je kasnije i u nekim novinama pisalo koliko su pojedine kladionice pogreshlile i stavile poklon na tu utakmicu... Ja sam igrao naravno al ne sa velikim parama...

Inache kazem to je jako teshko pratiti,pa se ja oslanjam na svoje poznavanje sporta a pratim ga svakodnevno i jedno vreme sam bio bash dobar na sportskoj klladionici... ali onda je naishalo losh period   ;D

Van mreže Stefano

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 6.527
  • Lokacija: Novi Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #841 poslato: 21. Mart 2011. u 17:05 »
^^ da ih je lako nadmudriti gambling industrija ne bi postojala ;)

Van mreže freeze

  • **
  • Poruke: 1.487
  • Lokacija: Novi Sad
Odg: Sport
« Odgovor #842 poslato: 28. Mart 2011. u 12:19 »
I dalje rastura, a sad ga se čak i Čak boji..  :lmao:

Blejk: Čak (Noris) rekao si da te zovem u pomoc ako me neko dira!
Čak: Da, ko je smeo tebe da dira kad svi zaju da si u mojoj zastiti?!
Blejk: Pa onaj Novak...Sram ga bilo, razbio me je ...
Čak: Pa ne znam, bas, ovaj... hm... a sto si se kacio sa njim... ja se ne bih kacio sa njim!

 ???  ???

Van mreže Ljubiša

  • ***
  • Poruke: 4.601
  • Lokacija: Čestereg - opština Žitište - Srednji Banat
    • www.cestereg.rs
Odg: Sport
« Odgovor #843 poslato: 28. Mart 2011. u 16:36 »
Citat
Čak Noris ne radi sklekove, on gura zemlju od sebe
:histerija:
Danas sam gledao snimak meča sa Blejkom ... Ne znam da li je Nole bio baš toliko dobar, ili je Blejk bio toliko loš! U svakom slučaju 20 uzastopnih pobeda je za ...  :first:

Van mreže Milosh

  • Moderator
  • ******
  • Poruke: 23.028
  • Starost: 34
  • Lokacija: Miljakovac, jugozapad BG
Odg: Sport
« Odgovor #844 poslato: 29. Mart 2011. u 23:00 »
Estonija - Srbija 1:1.
Šteta, malo je falilo do pobjede i konačno drugog mjesta u grupi. Ovako još uvijek postoje šanse, četiri tima će se do zadnje utakmice boriti za to drugo mjesto. Stanje u grupi i predstojeće utakmice:





padavine u avgustu 2024:
AMS Miljakovac 1.3mm
prosek (Vračar) - 55.1mm

padavine u septembru 2024:
AMS Miljakovac - 132.8mm
prosek (Vračar) - 58.6mm

Van mreže Srbin

  • ***
  • Poruke: 3.302
  • Starost: 32
  • Lokacija: Ivanjica-Jugozapadna Srbja, 451 mnv
Odg: Sport
« Odgovor #845 poslato: 29. Mart 2011. u 23:04 »
Tamo zakljuchana tema :)

Slazem se sa Boceom znachi  koliko smo puta mi oshteceni i pokradeni(ne samo u fudbalu) red je bio da dobijemo utakmicu u poslednjim sekundama golom iz malog ofsajda,a to smo igrom i zasluzili pogotovu shto su vremenski uslovi mnogo vishe odgovarali Estoncima. I ja necu da komentarishem Bishevca ali ni Jovanovica koji je odigrao ocahjno,dobro Toshic jeste promashio 100 % ali je odigrao mozda i  najbolje mada to se na ovakvim utakmicama ne mashi i skupo se placa kao shto smo mi platili vecehras. Ne da nam se!

Van mreže Milosh

  • Moderator
  • ******
  • Poruke: 23.028
  • Starost: 34
  • Lokacija: Miljakovac, jugozapad BG
Odg: Sport
« Odgovor #846 poslato: 29. Mart 2011. u 23:11 »
Evo poruka iz one teme. :)

jooj shta smo sve mashili zlo,kakve golove primamo  i na kraju nam ponishtavaju gol da poludi chovek!
Pa bio je ofsaid.. Ali smo mnogo masili. Nista nije izgubljeno i Slovenija igrala nereseno.
Pa po meni je bilo očekivano...

Jer u fudbalu je to tako,kad promašiš 2 100%-tne šasne,normalno da ćeš biti kažnjen za to.
Pa šta ako je bio ofsajd, ko da nama nije sto puta priznat go protivnika koji je bio u ofsajdu.
Ali sudija koji nije nijednog trenutka signalizirao ofsajd setio se iznenada da treba nešto smisliti.
Neću komentarisati Biševca koji pravi faul bez ikakve potrebe,  živi zid koji se videlo da ne može ni stativu da zakloni a ne sedam metara širok prostor.
Ali jbg tako je to u našem fudbalu, uvek nešto malo fali!
Tacno tako, kada promasis dve takve sanse, onda se to uglavnom obije o glavu. Izgubljeno nista jos nije, ali ako pomislimo na to da su Slovenci igrali nereseno, i da nismo izkoristili sada sansu za 3 boda onda... No videcemo ima da se igra, nema tu sta treba pobediti kuci Italijane, gostima Slovence i Irce i jos cekati kikseve Estonije posto imaju mec manje!

Ja lično ne vjerujem u neke teorije zavjere protiv Srbije. S obzirom na dešavanja u Italiji, dobro je što nismo izbačeni iz kvalifikacija, tj. diskvalifikovani. Ofsajd je u 93' minutu postojao. Sudija je pogriješio što nije odmah podigao zastavicu i to je to. Ovako samo ostaje žal što smo svi već bili vidjeli pobjedu do koje na kraju nije došlo. A ta pobjeda bi bila posebno slatka da je došla baš u tom trenutku.
Od igrača su me pozitivno iznenadili Petrović i Pantelić, negativno Tošić i Jovanović. Ostali prema očekivanjima, ne može se očekivati od Trivunovića ili Milijaša da pokažu ko zna kakvu igru... :)


padavine u avgustu 2024:
AMS Miljakovac 1.3mm
prosek (Vračar) - 55.1mm

padavine u septembru 2024:
AMS Miljakovac - 132.8mm
prosek (Vračar) - 58.6mm

Van mreže Srbin

  • ***
  • Poruke: 3.302
  • Starost: 32
  • Lokacija: Ivanjica-Jugozapadna Srbja, 451 mnv
Odg: Sport
« Odgovor #847 poslato: 29. Mart 2011. u 23:21 »
 ^^

Ne verujesh u teorije zavere protiv Srbije,a kada su nas 92 na pravdi boga izbacili u sred evropskog prvenstva,kada smo ochukali dansku 3-1 i drali sve redom,i onda nas izbacili mi bili prvi u grupi i danska kao treca uletela u mesto nas i na kraju osvojila evropsko prvenstvo...! Partizan u basketu iste godine morao kao domacin da igra u Shpaniji ali ni tako nisu uspeli da nas spreche Partizan je te godine osvojio evropu! Ma kroz istoriju sad sam hteo da izadjem iz sporta :) ali necu

Procicemo mi dalje S R B I J A !!!

Van mreže Ljubiša

  • ***
  • Poruke: 4.601
  • Lokacija: Čestereg - opština Žitište - Srednji Banat
    • www.cestereg.rs
Odg: Sport
« Odgovor #848 poslato: 01. April 2011. u 08:33 »
Zavere nema, ali je istina da nas pojedini BAŠ ne vole. Što se tiče Italije i tamošnjih događaja, siguran sam da su Italijani pustili naše da prave s***a jer im je to išlo u prilog ... a i videli ste njihove pandure ... kao da su izveli "Hor bečkih dečaka" ... nisu se baš trudili da bilo šta urade. Po meni, kazna za tu utakmicu je trebala da bude jednaka i za Italiju i za nas. Ko je organizovao meč ... mora da snosi posledice!
Da se vratim na početak, nema zavere ... pojedini nas ne vole ... ruku na srce, dosta im pomažemo u tome!  :sos:

Van mreže Srbin

  • ***
  • Poruke: 3.302
  • Starost: 32
  • Lokacija: Ivanjica-Jugozapadna Srbja, 451 mnv
Odg: Sport
« Odgovor #849 poslato: 03. April 2011. u 22:43 »
Bravo za cara Novaka o5 nosi Srpski kachket svaka cahst!!!! NEPOBEDIVI !

Van mreže dikile

  • Moderator
  • ****
  • Poruke: 8.853
  • Starost: 39
  • Lokacija: Paraćin, 129 m n.v.
Odg: Sport
« Odgovor #850 poslato: 03. April 2011. u 22:52 »
NOLE   :car:

Van mreže Zika

  • ***
  • Poruke: 4.630
  • Starost: 29
  • Lokacija: Melenci - Zrenjanin
  • student meteorologije u Novom Sadu
Odg: Sport
« Odgovor #851 poslato: 03. April 2011. u 23:14 »
Svaka im cast, predivan mec  :selam: :selam: :selam:


Nole  :car:
ljubav si mi jedina, ti si moja sudbina


Van mreže Miki-NS

  • **
  • Poruke: 615
Odg: Sport
« Odgovor #852 poslato: 04. April 2011. u 00:40 »
Veoma kvalitetan mec... Jos jednom svaka cast Novaku!!!  :super: :first:

Van mreže freeze

  • **
  • Poruke: 1.487
  • Lokacija: Novi Sad
Odg: Sport
« Odgovor #853 poslato: 04. April 2011. u 09:52 »
ne pamtim kada sam vise uzivao u jednom mecu u tenisu! Svaka cast obojici, a Djokovicu, hm pa ne znam sta reci osim da se sledeci put javim na ovoj temi kada postane No.1..:D

Van mreže ptprince

  • Počasni član
  • ***
  • Poruke: 4.901
  • Starost: 59
  • Lokacija: Asteroid B607... ili bilo koji drugi
  • Le Petit Prince
Odg: Sport
« Odgovor #854 poslato: 04. April 2011. u 10:07 »
Šta, Đoković opet pobedio? Baš je dosadan! :lmao:
Ne žurite, zastanite malo ispod same zvezde! Ako vam tada priđe neki dečak, ako se smeje, ako ima zlatnu kosicu, ako ne odgovara kada ga pitate, odmah ćete se setiti ko je on. Budite tada ljubazni! Ne ostavljajte me ovako tužnog: odmah mi napišite da se vratio...

Van mreže Boce

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 12.929
  • Starost: 52
  • Lokacija: Knjaževac
  • Sunce prvo izlazi na istoku!!!
    • Meteo Knjaževac
Odg: Sport
« Odgovor #855 poslato: 04. April 2011. u 13:33 »
Bravo Nole majstore!!!

Van mreže Ljubiša

  • ***
  • Poruke: 4.601
  • Lokacija: Čestereg - opština Žitište - Srednji Banat
    • www.cestereg.rs
Odg: Sport
« Odgovor #856 poslato: 04. April 2011. u 15:20 »
Šta je novo? Jedino Novak ... ostalo sve po starom ... opet je pobedio! Šalu na stranu, zaista Nole ove godine igra inzvanredno ... SVAKA ČAST!!! :first:

Van mreže gabesz20

  • Počasni član
  • ***
  • Poruke: 3.302
  • Starost: 38
  • Lokacija: SUBOTICA
Odg: Sport
« Odgovor #857 poslato: 10. April 2011. u 17:07 »
Lele koji lopovluk se  vodi u Subotici, nemam reci! I raduje me da nisam otisao na utakmicu...
Stvaro tuzno sta ima u nasem fudbalu. Ko je video dosuden penal za Partizan taj zna o cemu pricam.
Edit: 5 minuta nadoknade i iz nepostojeceg faula iz slobodnog udarca Partizan dolazi do pobede.
Ceo stadion vice lopovi... stvarno coveku doge da mu muka bude, kada vidi ovakve stvari.
« Poslednja izmena: 10. April 2011. u 17:32 gabesz20 »

Van mreže Dejo

  • Moderator
  • ****
  • Poruke: 6.750
  • Starost: 37
  • Lokacija: Subotica
    • Sumeteo
Odg: Sport
« Odgovor #858 poslato: 10. April 2011. u 17:49 »
I mene su zvali da idem, ali znam stanje u našem fudbalu i osim reprezentacije ga ne pratim. Sreća pa nisam otišao, i ovo što sam gledao preko TV-a je prvo i poslednje ove sezone.


Van mreže Milosh

  • Moderator
  • ******
  • Poruke: 23.028
  • Starost: 34
  • Lokacija: Miljakovac, jugozapad BG
Odg: Sport
« Odgovor #859 poslato: 10. April 2011. u 17:57 »
I ja sam se po ko zna koji put razočarao u domaći fudbal. Krađa neviđena! :nelupaj:


padavine u avgustu 2024:
AMS Miljakovac 1.3mm
prosek (Vračar) - 55.1mm

padavine u septembru 2024:
AMS Miljakovac - 132.8mm
prosek (Vračar) - 58.6mm