Autor Tema: Sport  (Pročitano 599210 puta)

Van mreže gabesz20

  • Počasni član
  • ***
  • Poruke: 3.302
  • Starost: 38
  • Lokacija: SUBOTICA
Odg: Sport
« Odgovor #860 poslato: 10. April 2011. u 19:11 »
 :bljuv: :bljuv: :bljuv:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=1I5wpl1rVP4" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=1I5wpl1rVP4</a>

Van mreže Srbin

  • ***
  • Poruke: 3.302
  • Starost: 32
  • Lokacija: Ivanjica-Jugozapadna Srbja, 451 mnv
Odg: Sport
« Odgovor #861 poslato: 10. April 2011. u 21:09 »
a proshle godine za zvezdu svaka druga utakmica po penal

Van mreže ciklon

  • ****
  • Poruke: 5.355
  • Starost: 40
  • Lokacija: Vrbas
Odg: Sport
« Odgovor #862 poslato: 10. April 2011. u 21:19 »
NO COMENT!

Van mreže freeze

  • **
  • Poruke: 1.487
  • Lokacija: Novi Sad
Odg: Sport
« Odgovor #863 poslato: 10. April 2011. u 21:21 »
 ^^
Odavno sam prestao naš klupski fudbal ozbiljno da doživljavam.. Kakva većina stvari u državi, takav i fudbal.. :bljuv:

Van mreže Srbin

  • ***
  • Poruke: 3.302
  • Starost: 32
  • Lokacija: Ivanjica-Jugozapadna Srbja, 451 mnv
Odg: Sport
« Odgovor #864 poslato: 10. April 2011. u 21:23 »
Koliko puta je Partizan samo oshtecen,ovo je jedna sudijska greshka u korist Partizana mozda namerna a mozda i ne...

Van mreže Boce

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 12.929
  • Starost: 52
  • Lokacija: Knjaževac
  • Sunce prvo izlazi na istoku!!!
    • Meteo Knjaževac
Odg: Sport
« Odgovor #865 poslato: 10. April 2011. u 21:30 »
Sramno suđenje u Subotici. U principu ne gledam utakmice domaćeg prvenstva, ali eto danas se zatekoh poret TV-a u vreme ove sudijske krađe. Muka mi je kad ovako nešto vidim na sportskim terenima.

Van mreže Dejo

  • Moderator
  • ****
  • Poruke: 6.750
  • Starost: 37
  • Lokacija: Subotica
    • Sumeteo
Odg: Sport
« Odgovor #866 poslato: 12. April 2011. u 22:19 »
E to je fudbal, a ne ona sprdnja od naše lige  ???

Van mreže freeze

  • **
  • Poruke: 1.487
  • Lokacija: Novi Sad
Odg: Sport
« Odgovor #867 poslato: 12. April 2011. u 22:38 »
Tako je! Srećom pa nisu prenosili Barsu, jesu čivuti, samo jedan gol.. Pih.. :rofl:

Van mreže gabesz20

  • Počasni član
  • ***
  • Poruke: 3.302
  • Starost: 38
  • Lokacija: SUBOTICA
Odg: Sport
« Odgovor #868 poslato: 12. April 2011. u 22:46 »
I jos on prica...e moj dragi boze coveku se prevrene stomak!
http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2011&mm=04&dd=11&nav_id=505537

Van mreže Srbin

  • ***
  • Poruke: 3.302
  • Starost: 32
  • Lokacija: Ivanjica-Jugozapadna Srbja, 451 mnv
Odg: Sport
« Odgovor #869 poslato: 12. April 2011. u 23:18 »
Nervirate me sa ovakvim komentarima... Jedan sumljiv penal u korist Partizana jedan i vi odmah pochinjete prichu o nekom nameshtanju,godinama je zvezda bila drzavni projekat Partizanu nije sviran penal 100 godina u derbijima a Zvezdi svaki drugi derbi po penal :S a Zvezdanaesterac od proshle sezone necu ni da pominjem ali im na kraju ni to nje bilo dovoljno da osvoje titulu jel su bili pre slabi....

Evo pogledajte ova 2 kratka klipa i sve ce vam biti jasno:

http://www.youtube.com/watch?v=XS_1josWp_4         http://www.youtube.com/watch?v=XRIoE7kyyaE&feature=related

Van mreže gabesz20

  • Počasni član
  • ***
  • Poruke: 3.302
  • Starost: 38
  • Lokacija: SUBOTICA
Odg: Sport
« Odgovor #870 poslato: 12. April 2011. u 23:53 »
Sta mislis da Partizan nije drzavni projekat?? Pazi ti samo Zvezdu sponjimes, a ja sam siguran da se oba dva kluba guraju kako se samo moze. Jeste da mi je zveda blize srcu i to ona zvezda na koje me ja tata nosio na utakmice i mogao sam da gledam pravi fudbal...ovaj danasnji fudbal, i ne samo danasnji nego vec i  proslih 16-17 godina + paket partizan-zvezda znas koliko vredi? Nista! Mene stadion u Subotici nece videti, u nedelju je casa prelila...nek ide da gleda ko zeli da gleda namestene utakmice.

Van mreže Ljubiša

  • ***
  • Poruke: 4.601
  • Lokacija: Čestereg - opština Žitište - Srednji Banat
    • www.cestereg.rs
Odg: Sport
« Odgovor #871 poslato: 13. April 2011. u 08:11 »
Da li mislite da se utakmice u Španiji, Italiji, Engleskoj... nameštaju? Tu je tek lova, a gde je lova tu je i mafija itd. da ne dužim ... ko razume shvatiće! Ovi naši su sitne ribe! Većina beogradskih klubova imaju "sudijske povlastice" u to ne treba da sumnjamo.  :nelupaj:


Van mreže Joe

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 10.802
  • Starost: 42
  • Lokacija: Novi Sad, Liman
Odg: Sport
« Odgovor #872 poslato: 15. April 2011. u 12:01 »
Ono u Subotici je bilo strašno ali iskreno nisam iznanađen. Osim nepostojećeg penala i slobodnog udarca iz kog je Partizan dao pobedonosni gol bio je pre toga još jedan nepostojeći faul iz izgledne pozicije. Inače Mažić je dobio prelaznu ocenu, a tu ocenu mu je dao sin koji je isto bio poslom u Subotici. Godinama pratim domaći fudbal jedino što sada ima sve više prenosa domaćih utakmica pa ima prilike da vidi šira javnost kako neke utakmice pobeđuju večiti. I protiv Zvezde je Čukarički izašao sa kadetima, a u Novom Sadu su se povukli u bunker i grizli samo da ne prime gol.
Zvezda i Partizan su državni projekti za koje su rezervisane titule i trofeji. Ta dva sportska društva su i stopirale donošenje novog zakona o sportu kada je trebalo da dođe do privatizacije čime bi došlo do jačanja i drugih klubova.

Šta drugo kao navijač Vojvodine da poželim sem da u subotu osvetimo Spartak, pošto titulu svakako nećemo uzeti. Većina utakmica večitih su zatvorene do kraja prvenstva.

Nade polažem u finale kupa, ako bude fer suđenje, što je sasvim moguće. Nije isključeno da konačno i mi uzmemo kup. Iskreno mislim da će biti fer suđenje i u finalu kupa i u subotu jer su sada sudije pod velikim pritiskom javnosti zato što su provaljeni, a i pretpostavljam da će biti prenosa utakmica.

I još nešto, Zvezda nek ne očekuje pobedu u Novom Sadu u poslednjem kolu ako im bude bilo potrebno za titulu i ako nam utakmica ništa ne bude značila, pa nek se ne raduje previše ako pobedimo Partizan u subotu. :twisted:

Van mreže Dejo

  • Moderator
  • ****
  • Poruke: 6.750
  • Starost: 37
  • Lokacija: Subotica
    • Sumeteo
Odg: Sport
« Odgovor #873 poslato: 16. April 2011. u 23:01 »
Svakog kazna stigne pre ili kasnije, no Partizana je brzo stigla. Sve čestitke Voši :)

Van mreže ciklon

  • ****
  • Poruke: 5.355
  • Starost: 40
  • Lokacija: Vrbas
Odg: Sport
« Odgovor #874 poslato: 17. April 2011. u 14:21 »
Eto Joe pobedi tvoja Vosa sinoc.
A sto se ne nadas tituli Vojvodine? Sve od vas zavisi.
Pobedite sve utakmice do kraja i mozete lako biti prvaci bez obzira na neregularnost takmicenja.
Jos jedna velika glupost je igrati veciti derbi na Veliku subotu i zato ga treba bojkotovati!

Van mreže Joe

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 10.802
  • Starost: 42
  • Lokacija: Novi Sad, Liman
Odg: Sport
« Odgovor #875 poslato: 17. April 2011. u 19:14 »
Nije sve na nama. Morala bi Zvezda da dobije Partizan u derbiju i onda je tek sve na nama.  :)

Van mreže Srbin

  • ***
  • Poruke: 3.302
  • Starost: 32
  • Lokacija: Ivanjica-Jugozapadna Srbja, 451 mnv
Odg: Sport
« Odgovor #876 poslato: 17. April 2011. u 19:49 »
Jeste glupost to za derbi na veliku subotu  :-\ al shta da se radi sad derbi je derbi,mora da se ide, secam pre godinu ili 2 basket, mislim da je proshle sezone bilo,igralo se na badnje veche i bio je pun pionir,posle toga sam ishao na bozicnu liturgiju u hram Svetog Save :) i sve se lepo zavrshilo josh smo i dobili 30-tak razlike :)

Hocu da kazem da se lsh ili evroliga igra na veliku subotu ni vi ni mi ne bi bojkotovali bunili bi se malo i napunili bi stadion i navijali,a ne sad vi glumite velike Srbe i bojkotujete derbi,znam da ste i proteklih godina bojkotovali prvenstvene utakmice na veliku subotu,i mi smo ali derbi je derbi,a stav nashe tribine najverovatnije ce biti da se ide na derbi 90% pogotovu shto je sad derbi gotovo presudan za titulu... a vi umanjujete spektakl time shto ne dolazite,najverovatnije bi bilo lepo vreme pun stadion i spektakl...

Van mreže ciklon

  • ****
  • Poruke: 5.355
  • Starost: 40
  • Lokacija: Vrbas
Odg: Sport
« Odgovor #877 poslato: 17. April 2011. u 19:57 »
Lepo si me nasmejao Srbine...

Van mreže Srbin

  • ***
  • Poruke: 3.302
  • Starost: 32
  • Lokacija: Ivanjica-Jugozapadna Srbja, 451 mnv
Odg: Sport
« Odgovor #878 poslato: 17. April 2011. u 20:04 »
Jeste velika subota i stvarno je sramota shto se igra na veliku subotu za savez i za sve,ali ako vec ne moze da se promeni,nikako zashto bojkot?! Derbi je derbi zar niste uvek govorili zvezda iznad svega.... ne treba da  bude vredjanja i prozivanja naravno,ali zashto je greh navijati za svoj klub taj dan?

Mislim ja sam prvi za to da se odlozi derbi,ali kada ne moze vec,onda ipak idem na tribinu,zashto taj najradikalniji potez koji shteti i vama i klubu i samom derbiju, ima i drugih nachina da se deb****a iz saveza kaze shta mislite o njima...

Znam da nije do tebe,da je to stav tribine da se ne ide na derbi,i nash stav je pre sedmicu dve,bio takav i josh nije 100% da cemo mi biti na derbiju ali velike su shanse za to. Ako se donese odluka da ni mi ne idemo na derbi ja ne bih ishao jel eto ne pitam se mnogo,ali evo ovde samo iznosim svoje mishljenje jel mislim da je to na opshtu shtetu...
« Poslednja izmena: 17. April 2011. u 20:18 Srbin »

Van mreže Dejo

  • Moderator
  • ****
  • Poruke: 6.750
  • Starost: 37
  • Lokacija: Subotica
    • Sumeteo
Odg: Sport
« Odgovor #879 poslato: 17. April 2011. u 20:11 »
Ako je Savez odlučio da se naredno kolo igra u subotu i svi igraju, zašto bi derbi imao drugačije uslove?!