Autor Tema: Sport  (Pročitano 599095 puta)

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.981
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #3160 poslato: 27. Jun 2018. u 22:18 »
Da smo igrali X(1:1) sa Svajcarcima i sada sa Brazilom opet bi verovatno ispali jedino 2:2 ili 3:3 sa Brazilom bi nam znacilo a da budemo realno to je mnogo, mnogo teze nego npr. neki remi sa jednim ili bez golova na obe strane...
Padavine u mm u 2024. godini
Januar 31.9; Feburar 10.1; Mart 49.3; April 42.5; Maj 70.3; Jun 82.8; Jul 20.8; Avgust 19.9; Septembar 58.1;
Do 25.09. 385.7mm

Van mreže Kimi

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 17.446
  • Starost: 30
  • Lokacija: Novo Selo,Vrnjačka Banja (za vreme studiranja Beograd,Dorćol)
Odg: Sport
« Odgovor #3161 poslato: 27. Jun 2018. u 22:20 »
Kako bi ispali, Švica bi imala 2 boda manje dakle 3, a mi bi imali 4. :)
NEVREME NIKADA NE DOLAZI SA JUGOZAPADA !(ovde ??? )

*Znaš onaj osećaj kada u jugozapadnom strujanju oblačnosti vidiš da uveče ili noću seva sa jugozapada ?? NE.......*

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.981
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #3162 poslato: 27. Jun 2018. u 22:22 »
 ^^ A da be zeznuo sam se u glavi mi ostala slika na rts-u gde oni imaju 5 a to je sa sadasnjim rezultatima  :)
Padavine u mm u 2024. godini
Januar 31.9; Feburar 10.1; Mart 49.3; April 42.5; Maj 70.3; Jun 82.8; Jul 20.8; Avgust 19.9; Septembar 58.1;
Do 25.09. 385.7mm

Van mreže risbo gr

  • ***
  • Poruke: 4.204
  • Starost: 36
  • Lokacija: Grocka (25km JI od BG-a ~ 100mnv)
Odg: Sport
« Odgovor #3163 poslato: 27. Jun 2018. u 22:25 »
Ma mi smo maleri! Jesmo imali sve u svojim rukama, ajd ovo sa Brazilom nije za vadjenje ali i ovde smo mogli uz pametniju igru nesto da iščupamo..
Tosicu Tosicu, sto ne povuče onog Špica- jbs i crveni i sve. Kako smo naivno ispali iz ove grupe, a realno bili bi makar na 50% sansi sa Svedjanima! Puuuu

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.981
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #3164 poslato: 27. Jun 2018. u 22:29 »
Padavine u mm u 2024. godini
Januar 31.9; Feburar 10.1; Mart 49.3; April 42.5; Maj 70.3; Jun 82.8; Jul 20.8; Avgust 19.9; Septembar 58.1;
Do 25.09. 385.7mm

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.554
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #3165 poslato: 27. Jun 2018. u 22:31 »
@Bart

Evo citam sada, oko Serena na Wimledonu opet polemika..181. je na svetu, nece da joj daju da bude medju 32 nosioca, pa se Wozniacki pobunila, ona bi joj dala jer je 23 ostruki GS sampion..tako su Venuski dali pre neku godinu da bude nosilac, a mozda i Smareju daju ove godine.. :hm:
Sta ti mislis jel im treba davati povlasceni zreb i kad nisu u 32 po rankingu..
Izgubio je Smarej opet danas od Edmunda iz Britanije.. :smartass:

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.554
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #3166 poslato: 27. Jun 2018. u 22:35 »
 @ Bart

 :laught: :laught: :laught:

Znao sam tačno, samo sam čekao reakciju na to što joj Dulence nije igrao danas..  :grin:
Što je najcrnje, možda je i upravu.. :laught:

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.981
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #3167 poslato: 27. Jun 2018. u 22:37 »
Definitivno treba povlaceni zreb... Serena medju 10 po meni ja cuo Cibulkova se pobunila za Karolinu nisam mada me danas zeznu na tiket tj. Konta...

Veljkovic je pokretniji nego Tosic plus Veljkovic igrao u onom finalu kad su mladi osvojili SP za mlade i to je bio cilj koji je hteo da postigne Djomla

Veoma poucno  :rofl:
https://www.kurir.rs/mundijal-2018/3075653/ziva-ponovo-sokirao-cilj-nasih-fudbalera-je-da-dodju-u-beograd-da-vide-ove-starlete-za-pobedu-na-brazilom-potrebne-motke-video
Padavine u mm u 2024. godini
Januar 31.9; Feburar 10.1; Mart 49.3; April 42.5; Maj 70.3; Jun 82.8; Jul 20.8; Avgust 19.9; Septembar 58.1;
Do 25.09. 385.7mm

Van mreže Gagi_Bg

  • *
  • Poruke: 400
  • Lokacija: Vidikovac - JZ Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #3168 poslato: 27. Jun 2018. u 22:42 »
Ja ljudi stvarno ne znam šta ste vi dobro videli u ovoj utakmici sa naše strane. Osim što smo sjajno bunkerom čuvali 0:2 od 70-og minuta prisilivši Brazilce da se 5 minuta dodaju kod centra terena. Verovatno smo to taktički odigrali da se naši vazda preumorni fudbaleri odmore i pripreme za pakleni poslednji minut, dok istovremeno Brazilci dehidriraju usled tolikog dodavanja.
Tuga. Jad. Beda.
 :bang:

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.554
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #3169 poslato: 27. Jun 2018. u 22:51 »
Ja se poprilično slažem sa Gagijem...meni se dopala igra Milenkovića...i odbrane Stojkovića od raspoložnog Neymara..
Najgori mi je bio Adem Ljajić..

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.554
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #3170 poslato: 27. Jun 2018. u 22:58 »
@ Bart

Ne znam, meni je to upitno malo, jer oni tako oduzmu nekom ko je trenutno u 32 njegovo mesto nosioca koje je takodje nekom igrom zasluzio..
A Zvonarevoj su mogli da daju WC za prvo kolo da ne igra kvalifikacije, ona je bila u karijeri finalista Wimbledona, igra treće kolo kvalifikacija sutra, voleo bih da se plasira..ali nece da joj daju WC, na Wimbledonu samo Britanci imaju WC..opasni su Britanci..sebični..
Voleo bih da Belgija ubije sutra Englesku..

Van mreže Gagi_Bg

  • *
  • Poruke: 400
  • Lokacija: Vidikovac - JZ Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #3171 poslato: 27. Jun 2018. u 23:05 »
Barte, jedini cilj "Đomle" na ovom izletu u Rusiju je bio samo i isključivo da "ispoštuje" vrh fss-a da bi se gospođa sa 2 prezimena uvaljala Realu za 150 miliona evra. To znaju svi, šta se lažemo. Ljudi, to je toliko nadrealna cifra, da će par miliona na čašćavanje od strane menadžera biti daleko važnije od nekakvog SP u fudbalu. "Đomla" je odradio ono što je trebalo - da ne radi ništa. Sad će biti smenjen, kao zbog loših rezultata, posao završen, mi ispali... i ajd opet da čekamo 4 godine.


Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.554
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #3172 poslato: 27. Jun 2018. u 23:12 »
I meni smrdi to oko Sergeja i Đomle..
A Sergejče se i ne pokaza baš protiv Švice i Brazila.. :confused:

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.554
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #3173 poslato: 27. Jun 2018. u 23:23 »
Baš bih voleo da Senegal prođe sutra, želim jednu afričku repku u 1/8 finala!! :comeon:

Van mreže Milosh

  • Moderator
  • ******
  • Poruke: 23.026
  • Starost: 34
  • Lokacija: Miljakovac, jugozapad BG
Odg: Sport
« Odgovor #3174 poslato: 28. Jun 2018. u 00:28 »
Ja ljudi stvarno ne znam šta ste vi dobro videli u ovoj utakmici sa naše strane. Osim što smo sjajno bunkerom čuvali 0:2 od 70-og minuta prisilivši Brazilce da se 5 minuta dodaju kod centra terena. Verovatno smo to taktički odigrali da se naši vazda preumorni fudbaleri odmore i pripreme za pakleni poslednji minut, dok istovremeno Brazilci dehidriraju usled tolikog dodavanja.
Tuga. Jad. Beda.
 :bang:

Što toliko surovo, pa ko je uopšte i očekivao da ćemo da razbijemo Brazilce? Igrali su onako kako sam očekivao da će da igraju. U prvom poluvremenu smo išli na 0:0, jer je to bio rezultat posle kog je u drugom poluvremenu sve otvoreno i sve moguće. I pored solidne igre u odbrani, Brazilci su iskoristili jedan jedini ozbiljniji propust naše odbrane i kaznili nas.
U drugom poluvremenu je bilo očekivano da napadnemo, i napali smo boljeg protivnika, igrali na sve ili ništa. Stvorili smo par lepih šansi, nažalost nijednu nismo iskoristili i u sred tog perioda naše inicijative primili gol. Tu smo i stali i klonuli i niko više nije očekivao niti se nadao da možemo da preokrenemo. Normalno da smo stali u poslednjih i 20 minuta i tu su nas puka sreća i Stojković spasili od debakla. Normalno da je moglo sve bolje, ali moglo je i gore. Nismo se obrukali, na kraju su gledajući tabelu nijanse presudile da Švajcarci odu dalje, a mi ispadnemo.
A te menadžerske priče i ko koga treba da proda, kome i za koliko, ko je koga doveo i zbog čega, to me ne zanima. Gledam fudbal jer uživam u gledanju i navijam za naše i uvek ću navijati, jer to su najbolji koje imamo u tom sportu. Nemamo pobednički mentalitet, ali i to se gradi vremenom. U toku je smena generacija, i polako dolaze na scenu igrači koji znaju kako je to postići uspeh u reprezentativnom fudbalu. Uvek uz njih!


padavine u avgustu 2024:
AMS Miljakovac 1.3mm
prosek (Vračar) - 55.1mm

padavine u septembru 2024:
AMS Miljakovac - 132.8mm
prosek (Vračar) - 58.6mm

Van mreže Јоца

  • ***
  • Poruke: 3.105
  • Starost: 29
  • Lokacija: Београд - Церак
Odg: Sport
« Odgovor #3175 poslato: 28. Jun 2018. u 00:32 »
Реално ову утакмицу смо поштено изгубили, противник је био бољи, смиренији, тактички нас је надвладао.

Нисмо ни ми били лоши, стварно то не могу да кажем, иако неки овде тврде супротно.
Играли смо са светским прваком, нисмо очекивали победу али трачак наде је ипак постојао.
Играли смо чврсто и одлучно, дали смо колико смо могли, по мени барем два пута бољи него нампретходној утакмкци. Мада смо могли да искористимо оних неколико шанси за гол у другом полувремену, али шта је ту је.

Идемо кући поражени, али не и понижени, барем што се тиче ове утакмице. Након одиграних Швајцарска - Костарика 2:2, остаје жал што не остадосмо на ремију са Швајцарском, али не можемо да се враћамо уназад, то је то.

Van mreže Медо

  • ***
  • Poruke: 4.080
  • Starost: 29
  • Lokacija: Мрчајевци
Odg: Sport
« Odgovor #3176 poslato: 28. Jun 2018. u 00:39 »
Нема се шта рећи, мање више све очекивано, одлучила је у потпуности утакмица против Швајцарске, можда је могао одмах на старту другог полувремена други нападач да се убаци и да се крене на све или ништа, али то је сад небитна ствар...

Ипак остаје горак укус, али сад бар може да се испрати првенство до краја без икаквог стреса.  :)

Ево и једног текста од новинара Спорт клуба, тиче се конректно прошле утакмице, али реалнији текст о нашој репрезентацији нисам скоро прочитао:

http://sportklub.rs/Rusija2018/Tovaris-Plavsic/a243876-Uvek-je-sve-isto.html


Van mreže Kimi

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 17.446
  • Starost: 30
  • Lokacija: Novo Selo,Vrnjačka Banja (za vreme studiranja Beograd,Dorćol)
Odg: Sport
« Odgovor #3177 poslato: 28. Jun 2018. u 00:40 »


Идемо кући поражени, али не и понижени, барем што се тиче ове утакмице. Након одиграних Швајцарска - Костарика 2:2, остаје жал што не остадосмо на ремију са Швајцарском, али не можемо да се враћамо уназад, то је то.

X

Sažetak svega.

EDIT: Medo sjajan tekst !
NEVREME NIKADA NE DOLAZI SA JUGOZAPADA !(ovde ??? )

*Znaš onaj osećaj kada u jugozapadnom strujanju oblačnosti vidiš da uveče ili noću seva sa jugozapada ?? NE.......*

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.554
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #3178 poslato: 28. Jun 2018. u 08:14 »
@ Milosh

A zašto su uopšte sklonili Muslina i doveli Krstajića nakon kvalifikacija?? :confused:

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.981
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #3179 poslato: 28. Jun 2018. u 08:29 »
 ^^ Mare Muslin nije pruzao mnogo prostora mladim igracima a nije zvao SMS koji je svoju cenu stekao u Laciju a ne u repki pa mu nije ona potrebna zbog menadzera...
A da odigrao lose jeste ovo ce mu spustiti cenu koja po meni ne treba da bude iznad 50 milki...

Inace glavni zadatak Djomle kako ga Bard nazva Krstaća je da ukljuci sto vise igraca iz one generacije koja osvojila SP u seniorskoj repki a ako ima srece i prodje sve ok a ako ne prodje lako ga je smeniti, kolateralna steta...Poy
Padavine u mm u 2024. godini
Januar 31.9; Feburar 10.1; Mart 49.3; April 42.5; Maj 70.3; Jun 82.8; Jul 20.8; Avgust 19.9; Septembar 58.1;
Do 25.09. 385.7mm