Autor Tema: Mecava Vrsac decembar 2012....:))))  (Pročitano 2006 puta)

Van mreže danijel

  • **
  • Poruke: 1.494
  • Starost: 40
  • Lokacija: Vrsac
Mecava Vrsac decembar 2012....:))))
« poslato: 11. Februar 2013. u 17:45 »
Mecava Vrsac decembar 2012....:)))) Iako sam taj snegopad nazalost propustio,bio sam tada u Stuttgartu,imao sam zamenu da uslika svu tu lepotu koju je doneo taj veliki decembarski sneg...A pocelo je obilnom kisom koja je pljustala ceo dan,da bi posle ponoci napadao obilan sneg do jutra je bilo preko 30cm a nekim mestima zbog vetra nanosa je bilo i do 50cm,sutradan Vrsac je zabelezio i najhladniju temeraturu uz Sjenicu sa -21.3C  :first:    :jupi:

Van mreže ciklon

  • ****
  • Poruke: 5.355
  • Starost: 40
  • Lokacija: Vrbas
Odg: Mecava Vrsac decembar 2012....:))))
« Odgovor #1 poslato: 11. Februar 2013. u 17:55 »
Slike su fantasticne, svaka cast na trudu onom ko ih je uslikao. Narocito mi se dopadaju one ispred crkve.
Samo iskren da bude lakse mi bude kad ne gledam slike iz decembra, odmah se smorim kad vidim kakva je sad situacija napolju i koliko je proslo od poslednjeg snega(vrednog pomena).

Van mreže danijel

  • **
  • Poruke: 1.494
  • Starost: 40
  • Lokacija: Vrsac
Odg: Mecava Vrsac decembar 2012....:))))
« Odgovor #2 poslato: 11. Februar 2013. u 18:07 »
Slike su fantasticne, svaka cast na trudu onom ko ih je uslikao. Narocito mi se dopadaju one ispred crkve.
Samo iskren da bude lakse mi bude kad ne gledam slike iz decembra, odmah se smorim kad vidim kakva je sad situacija napolju i koliko je proslo od poslednjeg snega(vrednog pomena).
Hehe moj brat od strica je uslikao,al sta mislis kako je meni,cim sam dosao kuci 19 januara docekak me sneg,a onda sutradan zima spakovala kofere maltene,a ti me znas drude koliko obozavam zimu i sneg,a kako mi je sad mozes misliti kad nisam ni u Stuttgartu ni Sankt Gallenu pogotovo gde je milina od snega i zime ovih dana i pa nadalje...;(

Van mreže nele-niš

  • ***
  • Poruke: 3.858
  • Lokacija: Brzi Brod-Niš
Odg: Mecava Vrsac decembar 2012....:))))
« Odgovor #3 poslato: 11. Februar 2013. u 18:10 »
Slike su fenomenalne! :super:

Van mreže Ljubiša

  • ***
  • Poruke: 4.600
  • Lokacija: Čestereg - opština Žitište - Srednji Banat
    • www.cestereg.rs
Odg: Mecava Vrsac decembar 2012....:))))
« Odgovor #4 poslato: 11. Februar 2013. u 18:52 »
Prelepe slike. Imam želju da posetim Vršac, jer sam čuo da je prelep grad!
Ova slika mi je najlepša ...

Van mreže danijel

  • **
  • Poruke: 1.494
  • Starost: 40
  • Lokacija: Vrsac
Odg: Mecava Vrsac decembar 2012....:))))
« Odgovor #5 poslato: 11. Februar 2013. u 20:53 »
Prelepe slike. Imam želju da posetim Vršac, jer sam čuo da je prelep grad!
Ova slika mi je najlepša ...

Hehe Ljubisa druze,jeste mnogo lep gradic,priroda,znamenitosti,ljudi...Ne bi se pokajao kad bi nam svratio u goste...;)