Autor Tema: Chat  (Pročitano 729036 puta)

Van mreže risbo gr

  • ***
  • Poruke: 4.203
  • Starost: 36
  • Lokacija: Grocka (25km JI od BG-a ~ 100mnv)
Odg: Chat
« Odgovor #4460 poslato: 29. Avgust 2022. u 11:05 »
Мени боље радио у Грчкој  хром него овде, овде поново исти проблем. Кад неће затворим хром и прозор форума, па опет отворим па тако некако хоће на тај фазон 😬
Телеком Ви-фи /Теленор..

Van mreže Stefano

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 6.527
  • Lokacija: Novi Beograd
Odg: Chat
« Odgovor #4461 poslato: 29. Avgust 2022. u 14:40 »
Ništa, javljam vam kada provalimo šta je. Probajte da pristupate preko Tapatalk-a, jer za sada ne možemo da provalimo zašto Peri i meni radi sa svih uređaja i sa svih browsera lagano (SBB/Telenor kombinacija), a vas zeza. Još sam ja pristupao u prethodna 2-3 meseca iz 5-6 zemalja, nikad nikakav problem.

Jedino što provaljujemo da je zajedničko svima Telekom i Chrome.

Van mreže Sofronije

  • ***
  • Poruke: 2.525
  • Starost: 54
  • Lokacija: Smederevska Palanka
Odg: Chat
« Odgovor #4462 poslato: 29. Avgust 2022. u 15:53 »
Ništa, javljam vam kada provalimo šta je. Probajte da pristupate preko Tapatalk-a, jer za sada ne možemo da provalimo zašto Peri i meni radi sa svih uređaja i sa svih browsera lagano (SBB/Telenor kombinacija), a vas zeza. Još sam ja pristupao u prethodna 2-3 meseca iz 5-6 zemalja, nikad nikakav problem.

Jedino što provaljujemo da je zajedničko svima Telekom i Chrome.

Chrome na 32bitnoj sedmici otvara bez problema, na 64bitnoj nece da cuje. Ni 64bitne desetke desktop i laptop ne otvaraju ni forum ni sajt u chrome... Dakle kod mene sve sem choma na 64bitnim os ne otvara. Tj istu gresku prijavljuje. Na VIP home i mobilnom netu isto kao na telekomu,tj supernovi. Stari samsung j6 na 7.1.1 androidu radi bez problema.

Honor na androidu 10 se pozdravio i nece da cuje. Moram operu mini da drzim zbog SM.

Safari takodje radi kao sat  i na mobilnom vip netu i na wifi telekomu i supernovi..

"Eeeeee!" NCSKPT 🐝

Van mreže Stefano

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 6.527
  • Lokacija: Novi Beograd
Odg: Chat
« Odgovor #4463 poslato: 29. Avgust 2022. u 21:24 »
Sofro, hvala na detaljnom izveštaju! Pravi si QA batica. ;) Javljam čim provalimo šta je.

Van mreže BataSteva

  • **
  • Poruke: 1.524
  • Starost: 39
  • Lokacija: Sakule - Opstina Opovo - sama granica juznog i srednjeg Banata - 50 km severno od Beograda i 30 km juzno od Zrenjanina
  • Uvek je vreme za vreme
Odg: Chat
« Odgovor #4464 poslato: 29. Avgust 2022. u 21:28 »
 ^^ evo jos jedne pomoci . Na telefonu internet ( A1 ) nije hteo uopste da udje na forum . Bas smo ti napravili posla . Nadam se da ce neko zazaliti zbog ovoga kada izvalis sta je  :D
padavine ( kisomer ) 2022 - april 54 mm . maj  11 mm , jun 23 mm , jul 26,5 mm , avgust 73,5 mm , septembar 138 mm , oktobar 26,5 mm , novembar 50 mm ( 23.11 - 3,5 mm )

Van mreže risbo gr

  • ***
  • Poruke: 4.203
  • Starost: 36
  • Lokacija: Grocka (25km JI od BG-a ~ 100mnv)
Odg: Chat
« Odgovor #4465 poslato: 02. Septembar 2022. u 17:19 »
Два дана готово и да нисам могао да уђем на форум. Преко Теленора готово да нема теорије, а кући може повремено на Ви-фи (Телеком).
На почетку је тек повремено био проблем, чини ми се да временом све теже може да се отвори страница..

Van mreže Stefano

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 6.527
  • Lokacija: Novi Beograd
Odg: Chat
« Odgovor #4466 poslato: 02. Septembar 2022. u 20:48 »
Danas prvi put i ja imam problem koji opisujete preko Chrome-a na telefonu (Firefox i Tapatalk rade bez problema), tako da ću kasnije večeras probati još neke stvari kako bih ustanovio u čemu je problem.

Van mreže BataSteva

  • **
  • Poruke: 1.524
  • Starost: 39
  • Lokacija: Sakule - Opstina Opovo - sama granica juznog i srednjeg Banata - 50 km severno od Beograda i 30 km juzno od Zrenjanina
  • Uvek je vreme za vreme
Odg: Chat
« Odgovor #4467 poslato: 03. Septembar 2022. u 06:40 »
 ^^ mislim da si uspeo . Usao sam upravo bez problema a juce nisam mogao nikako  :tu:
padavine ( kisomer ) 2022 - april 54 mm . maj  11 mm , jun 23 mm , jul 26,5 mm , avgust 73,5 mm , septembar 138 mm , oktobar 26,5 mm , novembar 50 mm ( 23.11 - 3,5 mm )

Van mreže Milosh

  • Moderator
  • ******
  • Poruke: 23.022
  • Starost: 34
  • Lokacija: Miljakovac, jugozapad BG
Odg: Chat
« Odgovor #4468 poslato: 03. Septembar 2022. u 07:53 »
^^ Ja i dalje imam isti problem sa Chrome-om na telefonu. Tamo gde je radio do sada, radi i dalje. Tamo gde nije radio, ne radi i dalje.


padavine u avgustu 2024:
AMS Miljakovac 1.3mm
prosek (Vračar) - 55.1mm

padavine u septembru 2024:
AMS Miljakovac - 110.0mm
prosek (Vračar) - 58.6mm

Van mreže Stefano

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 6.527
  • Lokacija: Novi Beograd
Odg: Chat
« Odgovor #4469 poslato: 03. Septembar 2022. u 14:11 »
^^ mislim da si uspeo
Nisam uspeo. :( Problem je i dalje prisutan. Javljam kada rešimo.

Van mreže BataSteva

  • **
  • Poruke: 1.524
  • Starost: 39
  • Lokacija: Sakule - Opstina Opovo - sama granica juznog i srednjeg Banata - 50 km severno od Beograda i 30 km juzno od Zrenjanina
  • Uvek je vreme za vreme
Odg: Chat
« Odgovor #4470 poslato: 04. Septembar 2022. u 13:28 »
 ^^ da . Samo to jutro je dobro radilo . Preko wifia ( telekom ) ulazi posle aplikacije ocisti telefon a preko interneta telofana ( A1 ) ne ulazi nikako .
padavine ( kisomer ) 2022 - april 54 mm . maj  11 mm , jun 23 mm , jul 26,5 mm , avgust 73,5 mm , septembar 138 mm , oktobar 26,5 mm , novembar 50 mm ( 23.11 - 3,5 mm )

Van mreže Stefano

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 6.527
  • Lokacija: Novi Beograd
Odg: Chat
« Odgovor #4471 poslato: 08. Septembar 2022. u 13:58 »
Ljudi, kako vam forum radi sa telefona u prethodnih par dana?

Imao sam 2 telefonska razgovora sa podrškom našeg hosting provajdera. Kao što to obično biva kod podrške kada su u pitanju kompanije sa par miliona korisnika (a mi smo realno potpuno nebitan klijent za njih) podrška obično nije prvoklasna, makar ne ta inicijalna koju dobiješ kada pustiš tiket. 2 puta sam razgovarao na po pola sata sa 2 različita agenta i na kraju je ostalo na tome da će problem prebaciti na sledeći nivo podrške i da će mi se agent ili javiti, ili poslati mail kada problem bude rešen, ili ni jedno ni drugo. :) Tako da moram da vas cimam da proverim kakva je situacija u prethodnih par dana.


Van mreže Kimi

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 17.446
  • Starost: 30
  • Lokacija: Novo Selo,Vrnjačka Banja (za vreme studiranja Beograd,Dorćol)
Odg: Chat
« Odgovor #4472 poslato: 08. Septembar 2022. u 14:19 »
Na Safariju i dalje sve radi kao sat. Baš sam pratio i na laptopu, Edge takođe otvara sve bez ikakvih problema.
NEVREME NIKADA NE DOLAZI SA JUGOZAPADA !(ovde ??? )

*Znaš onaj osećaj kada u jugozapadnom strujanju oblačnosti vidiš da uveče ili noću seva sa jugozapada ?? NE.......*

Van mreže Naum

  • **
  • Poruke: 1.836
  • Starost: 48
  • Lokacija: Pancevo
Odg: Chat
« Odgovor #4473 poslato: 08. Septembar 2022. u 14:28 »
Chrome i iOS 15 odlično. Safari takodje. Jedino reklame smoriše  :)

Van mreže Sofronije

  • ***
  • Poruke: 2.525
  • Starost: 54
  • Lokacija: Smederevska Palanka
Odg: Chat
« Odgovor #4474 poslato: 08. Septembar 2022. u 15:27 »
Upravo na chromu android posle ko zna koliko vremena. Trenutno radi na svim zivim verzijama hroma, androida i windowsa. Ali je potrebno novo logovanje. Cookies kao da su brisani a nisu. Istekli mozda.

Elem pratimo, javljamo... Svi ostali nikad problem nisu ni imali.

Provajderi mts/supernova/vip... Mobilni/kablovski/adsl/4g/wi-fi... Dosad je svaku mogucu kombinaciju ignorisao... Svuda.

"Eeeeee!" NCSKPT 🐝

Van mreže Sofronije

  • ***
  • Poruke: 2.525
  • Starost: 54
  • Lokacija: Smederevska Palanka
Odg: Chat
« Odgovor #4475 poslato: 08. Septembar 2022. u 15:58 »
Puče na kratko kad sam ubacio postimage linkove... Tako da i dalje tipujem na oglase i neki plugin... Postimages je prilično sumnjiv jer ga koriste i za xxx... Ne znam mozda neki drugi image host...
"Eeeeee!" NCSKPT 🐝

Van mreže dejca

  • ***
  • Poruke: 3.034
  • Lokacija: Leskovac-n.v. 228 m.
Odg: Chat
« Odgovor #4476 poslato: 26. Septembar 2022. u 07:21 »
Ajd' što mi je skakala po mozgu čitavog leta, ali zar je morala i za dane Krstovdanskog vašara koji se održava prvi put posle 2 (DVE) godine... Iskreno, počeo sam da mrzim kišu  :facepalm:

A rodio li je barem kukuruz tamo kod tebe?
Napiši ko ja al  :ranting: mrzim kišu  :ranting:
:ranting:MRZIM PROKLETO  LETO :ranting:  i zimu u martu i aprilu

Van mreže Sofronije

  • ***
  • Poruke: 2.525
  • Starost: 54
  • Lokacija: Smederevska Palanka
Odg: Chat
« Odgovor #4477 poslato: 26. Septembar 2022. u 08:36 »
A rodio li je barem kukuruz tamo kod tebe?
Napiši ko ja al  :ranting: mrzim kišu  :ranting:

Kiša celo leto, naravno da je rodio... Kad je nigde nije bilo ovde je padala... Trebalo bi da smo veu izašli na godišnji prosek a ima još tri meseca.
"Eeeeee!" NCSKPT 🐝

Van mreže dejca

  • ***
  • Poruke: 3.034
  • Lokacija: Leskovac-n.v. 228 m.
Odg: Chat
« Odgovor #4478 poslato: 26. Septembar 2022. u 17:27 »
Epa to je dobro, ono godišnji prosek biće možda u celoj Srbiji ali džabe kada nije pala kada treba i kukuruza nema.

Sent from my DN2103 using Tapatalk

:ranting:MRZIM PROKLETO  LETO :ranting:  i zimu u martu i aprilu

Van mreže Sofronije

  • ***
  • Poruke: 2.525
  • Starost: 54
  • Lokacija: Smederevska Palanka
Odg: Chat
« Odgovor #4479 poslato: 12. Oktobar 2022. u 20:46 »
Jedno pitanje narode moj dragi... Onako, mene interesuje... (ali zaista)

Ima li nekog na forumu da veruje da KRAVE svojim gasovima (podrigivanjem i pustanjem vetrova dok vare travu) pumpaju atmosferu metanom i prave efekat staklene baste i izazivaju klimatske promene?

Ozbiljan sam potpuno!

https://www.theepochtimes.com/pill-that-cuts-down-cow-flatulence-belching-hits-global-market_4787887.html

Da li to znaci da 8 milijadi ljudi koji takodje pustaju vetrove ne pravi isti efekat? Pre neku godinu je bilo topi se permafrost i milijarde tona metana ide u atmosferu... Sad to rade niko drugi nego KRAVE!!!

Pitam... Verujete li?
"Eeeeee!" NCSKPT 🐝