Autor Tema: Chat  (Pročitano 727794 puta)

Van mreže ciklon

  • ****
  • Poruke: 5.355
  • Starost: 40
  • Lokacija: Vrbas
Odg: Chat
« Odgovor #3500 poslato: 03. April 2018. u 22:56 »
 ^^
Taman kada pomislim da me nista vise ne moze iznenaditi dogodi se nesto i demantuje me.
Nisam video da negde u svetu stavljaju beton u stabla. Ko zna mozda smo pioniri necega sto ce kasnije izrasti u svetski trend!  :thumbup:

Van mreže Zika

  • ***
  • Poruke: 4.624
  • Starost: 29
  • Lokacija: Melenci - Zrenjanin
  • student meteorologije u Novom Sadu
Odg: Chat
« Odgovor #3501 poslato: 03. April 2018. u 23:02 »
Ček, je l' moguće ?  ::)
ljubav si mi jedina, ti si moja sudbina

Van mreže Paun79

  • **
  • Poruke: 893
  • Starost: 45
  • Lokacija: Borča
Odg: Chat
« Odgovor #3502 poslato: 03. April 2018. u 23:04 »
 ^^ Ma to su ovi južnjaci smislili, silan sneg im upadao u rupe, pa rešili betonom da zapuše...  :rofl: :laught: :whistling: :rotf: :grin:

Van mreže risbo gr

  • ***
  • Poruke: 4.201
  • Starost: 36
  • Lokacija: Grocka (25km JI od BG-a ~ 100mnv)
Odg: Chat
« Odgovor #3503 poslato: 03. April 2018. u 23:18 »
A jel su i armirali za svaki slucaj, bez gvozdja nece ni taj beton dugo opstati :O. Dao bih im hilti u sake prvenstveno onom kome je to palo na pamet! Ja i dalje ne verujem kakvih mozgova ima :oboze:

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.975
  • Lokacija: Niš
Odg: Chat
« Odgovor #3504 poslato: 03. April 2018. u 23:27 »
Nema tu niceg sumnjivog beton je dobar za dugotrajnost evo da zabetoniraju neku biljku u temelju ona bi tu ostala vecito...Neki bi rekli da bi uginula ali to su oni koji traze dlaku u jajetu, vazna je dugotrajnost...  :spiteful:
Padavine u mm u 2024. godini
Januar 31.9; Feburar 10.1; Mart 49.3; April 42.5; Maj 70.3; Jun 82.8; Jul 20.8; Avgust 19.9; Septembar 48.9;
Do 16.09. 376.5mm

Van mreže Profiamater

  • Moderator
  • ***
  • Poruke: 3.319
  • Starost: 105
  • Lokacija: Beograd-centar, 130mnv
Odg: Chat
« Odgovor #3505 poslato: 03. April 2018. u 23:39 »
Beton, beton, samo beton ...

https://www.youtube.com/watch?v=xDQFDwRrBpA

Vest me je "zatekla" na veceri sa nekim strucnjacima iz WMO u Zenevi, medju njima je bila i osoba koja se bavi zastitom covekove okoline -kada sam im objasnio o cemu se radi nisu verovali i mislili su da je ovo neka zakasnela prvoaprilska sala...

P.S. Reportaze sa ovog foruma se i dalje prate u WMO  :)

Van mreže Niksic 3

  • **
  • Poruke: 570
  • Starost: 25
  • Lokacija: Nikšić,Crna Gora.
Odg: Chat
« Odgovor #3506 poslato: 03. April 2018. u 23:48 »
Sta ziv covjek nece sve izmisliti :).

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.549
  • Lokacija: Beograd
Odg: Chat
« Odgovor #3507 poslato: 03. April 2018. u 23:54 »
Ne, ja vec odavno govorim, smak sveta ce zapoceti u Srbiji!! :confused: :facepalm:

Van mreže dejca

  • ***
  • Poruke: 3.030
  • Lokacija: Leskovac-n.v. 228 m.
Odg: Chat
« Odgovor #3508 poslato: 04. April 2018. u 07:16 »
Citat
Izvršna direktorka zelenila, pijaca i groblja u Pirotu, Nadežda Avžner objašnjava da su se odlučili za ovu metodu da bi zaustavili dalje truljenje drveća.
Ova žena garant i ne zna koliko stranica ima cigla, da je nekad pravila kuću znala bi kako se ponaša beton. Gde će beton sprečiti truljenje drveća i njihov pad. Ovim što je uradila samo će ubrzati trulež jer nema strujanje vazduha i omogućila vlagi da radi svoj posao.
:ranting:MRZIM PROKLETO  LETO :ranting:  i zimu u martu i aprilu

Van mreže Zika

  • ***
  • Poruke: 4.624
  • Starost: 29
  • Lokacija: Melenci - Zrenjanin
  • student meteorologije u Novom Sadu
Odg: Chat
« Odgovor #3509 poslato: 05. April 2018. u 01:10 »
P.S. Reportaze sa ovog foruma se i dalje prate u WMO  :)

Neka se čuje za Melence i u WMO  :thumbup: :tu:
ljubav si mi jedina, ti si moja sudbina

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.975
  • Lokacija: Niš
Odg: Chat
« Odgovor #3510 poslato: 05. April 2018. u 01:35 »

Neka se čuje za Melence i u WMO  :thumbup: :tu:


Profi ovo samo sala  ;)
Padavine u mm u 2024. godini
Januar 31.9; Feburar 10.1; Mart 49.3; April 42.5; Maj 70.3; Jun 82.8; Jul 20.8; Avgust 19.9; Septembar 48.9;
Do 16.09. 376.5mm

Van mreže Zika

  • ***
  • Poruke: 4.624
  • Starost: 29
  • Lokacija: Melenci - Zrenjanin
  • student meteorologije u Novom Sadu
Odg: Chat
« Odgovor #3511 poslato: 05. April 2018. u 12:48 »
 ^^ ^^

 :rofl: :laught: :rotf:
ljubav si mi jedina, ti si moja sudbina


Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.975
  • Lokacija: Niš
Odg: Chat
« Odgovor #3512 poslato: 05. April 2018. u 19:34 »
 ^^  ;) :grin: :innocent:
Padavine u mm u 2024. godini
Januar 31.9; Feburar 10.1; Mart 49.3; April 42.5; Maj 70.3; Jun 82.8; Jul 20.8; Avgust 19.9; Septembar 48.9;
Do 16.09. 376.5mm

Van mreže rade

  • AMS Beograd-Karaburma
  • ***
  • Poruke: 2.200
  • Lokacija: Beograd-Karaburma, 102m n.v.
    • AMS Beograd-Karaburma
Odg: Chat
« Odgovor #3513 poslato: 05. April 2018. u 19:51 »
Nema mestu za čuđene zabetoniranim rupama na drveću u Pirotu.
U centru Beograda u parkiću ispod zgrade u Takovskoj ulici broj 22, nalazi se jedno od najstarijih stabala u Beogradu, beli dud star oko 200 godina, čije su grane iznad stabla obuhvaćene i učvršćene betonom i to u znatnoj meri. Ovaj beton na stablu stoji već više godina.
Kada budem u prilici uslikaću stablo i okačiti sliku, oni iz Beograda mogu prošetati do navedenog parkića i lično se uveriti.
Ovo nije mogao niko da uradi osim Gradskog zelenila i njihovih stručnih lica. 



Van mreže Kimi

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 17.440
  • Starost: 30
  • Lokacija: Novo Selo,Vrnjačka Banja (za vreme studiranja Beograd,Dorćol)
Odg: Chat
« Odgovor #3514 poslato: 05. April 2018. u 20:01 »
Dobro znam o čemu govoriš Rade.

Ova vest me je samo podsetila, i ja sam se isto čudio kada sam to prvi put video.
NEVREME NIKADA NE DOLAZI SA JUGOZAPADA !(ovde ??? )

*Znaš onaj osećaj kada u jugozapadnom strujanju oblačnosti vidiš da uveče ili noću seva sa jugozapada ?? NE.......*

Van mreže Profiamater

  • Moderator
  • ***
  • Poruke: 3.319
  • Starost: 105
  • Lokacija: Beograd-centar, 130mnv
Odg: Chat
« Odgovor #3515 poslato: 05. April 2018. u 21:54 »
Beton, beton, samo beton ...

https://www.youtube.com/watch?v=xDQFDwRrBpA

Vest me je "zatekla" na veceri sa nekim strucnjacima iz WMO u Zenevi, medju njima je bila i osoba koja se bavi zastitom covekove okoline -kada sam im objasnio o cemu se radi nisu verovali i mislili su da je ovo neka zakasnela prvoaprilska sala...

P.S. Reportaze sa ovog foruma se i dalje prate u WMO  :)

Neka se čuje za Melence i u WMO  :thumbup: :tu:



Profi ovo samo sala  ;)

@Žika
Čulo se zaista!  :)

@Bart
 :tu:  ;)

Van mreže Sofronije

  • ***
  • Poruke: 2.525
  • Starost: 54
  • Lokacija: Smederevska Palanka
Odg: Chat
« Odgovor #3516 poslato: 11. April 2018. u 14:16 »


Sta reci... sem "that's all falks!!!" iliti "zbogom grozdje, zbogom vinogradi!!!"  :O

 :oboze:  :oboze:  :oboze:
"Eeeeee!" NCSKPT 🐝

Van mreže Aleksa

  • ***
  • Poruke: 3.037
  • Lokacija: Sovljak (Opština Bogatić)
Odg: Chat
« Odgovor #3517 poslato: 11. April 2018. u 19:25 »
Ma nema od toga nista...

Nikada SAD i Rusija nece medjusobno ratovati. Ovo je samo malo prepucavanje, skupljanje poena.

Van mreže Gagi_Bg

  • *
  • Poruke: 400
  • Lokacija: Vidikovac - JZ Beograd
Odg: Chat
« Odgovor #3518 poslato: 11. April 2018. u 21:42 »
Ma nema od toga nista...

Nikada SAD i Rusija nece medjusobno ratovati. Ovo je samo malo prepucavanje, skupljanje poena.

Na žalost... situacija uopšte nije tako naivna.
S obzirom na prirodu mog posla, veoma budno pratimo ovih dana situaciju, imamo dosta kontakata, ali se prate i mediji... Uopšte nije naivno. Previše je budala isplivalo, a za razliku od hladnog rata, nema one "poslednje linije" kontakta.
Javnost u USA je, reklo bi se, većinom za rat. I tu priču totalno guraju oni mediji koji su antitrampovski rapoloženi. A medij koji je najviše podržao Trampa (FoxNews) je jedini koji koliko - toliko ima ton spuštanja lopte.
Gotovo je sigurno da su ameri naumili da nešto gađaju, javnost ih tera da to bude žestoko, a Rusi će da uzvrate ako nešto krene na njih.
Tramp je danas pokazao da je kao dete koje se otima za lizalicu sa drugim detetom (čitaj: potpuno nepredvidiv) i niko ne može da proceni njegovu reakciju. Uz to, njega se malo šta i pita, sistem iz pozadine odrađuje sve.
Rusi, sa druge strane, i nemaju neki izbor.
Verovatno bi javnost u usa sporije reagovala na zveckanje oružjem da nisu decenijama zatrpani pričama da Rusi maltene imaju oklopne traktore umesto tenkova. Da su detaljno upoznati sa atomskim arsenalom Rusije i šta on može da donese Americi - bila bi to drugačija pesma. Ovako, uljuljkani su u priče o superiornosti i nemaju nikakvu predstavu o mogućoj opasnosti.
Nisam ni rusofil, ni amerofil, ali ovaj put su Ameri potpuno iskočili iz koloseka sa ponašanjem.

Nekad je bilo za očekivati da će kad dođe do ovakve situacije, Evropa odigrati glavnu ulogu i raditi na spuštanju tenzije. Ali da se ne lažemo, pripadamo delu civilizacije (evropskom) koja je u 2 svetska rata najviše žrtava i štete nanela sama sebi. Toliko o pameti i "naprednosti" zapadne civilizacije. Verujem da nam se i afrička plemena smeju. S pravom.

Van mreže Niksic 3

  • **
  • Poruke: 570
  • Starost: 25
  • Lokacija: Nikšić,Crna Gora.
Odg: Chat
« Odgovor #3519 poslato: 11. April 2018. u 22:05 »
Sve atomske bombe unistiti,svo oruzje,dati kamenja Amerikancima i Rusima pa neka se kolju,ne moraju nikoga u to mjesati. :D