Naravno da nema govora kad na meteogramu fale podaci između 09UTC i 03UTC, pa su povukli pravu liniju izmedu tih očitanih vrednosti. Nešto zeza ICON u poslednje vreme, a i sajt wetterzentrale. Uvek je bolje pogledati karte nego meteograme.Inače, moj savet kad gledate ICON na wetterzentrale, ukucajte crticu između wetter-zentrale. Iz nekog razloga ICON se […]
Citat: Mimi95 nbspjuče u 22:16Inače,mislim da bi ovaj tropski talas mogao biti i vrhunac leta,tj.da će ovih dana biti zabeležene najviše temperature ove godine.Hehe, jadan... Kako to preziveti?
Očigledno da nismo gledali isto Ja sam samo bacio pogled na ovaj meteogram za Novi Sad i video da tu nema govora o 40°C u ponedeljak, ali bolje bi bilo da sam gledao karte koje si okačio jer bih imao širu sliku:Svejedno, mislim da to ne menja činjenicu da je utorak kao dan pred promenu […]