Sa Foruma…
- Odg: Jun 2026 - III dekada 25. June, 2026Da 1.6 u Leskovcu nije palo onih 25 litara bili bi smo daleko ispod proseka, ovako tu smo negde blizu proseka. Sombor utepa dobru brojku, ČE samo šapka.Danas dobismo stotinak kapi po metrru iz vedrog neba.
- Odg: Klimatološka statistika,obrada podataka i proučavanje klime 25. June, 2026Svaka čast Miloše na trudu za ovu analizu na nivou cele zemlje. Priznajem da sam previše ograničen u svojim analizama jer me najviše interesuju podaci za moj grad pa ne bih ni pomislio da radim ovakvu analizu za celu zemlju. Nemam šta drugo da dodam nego da mi je drago što je živnuo forum u […]
- Odg: Jun 2026 - III dekada 25. June, 2026nas na istoku je sada izvukla ova tura nestabilnosti da budemo jednaki sa većinom pa se time na mesečnom nivou uspostavio neki balans generalno gledano, Niš je s druge strane baš podbacio s obzirom da je sve što se kretalo ka jugu bilo kratkog daha i tek tu i tamo je nešto dobacilo i u […]
More





Thanks for the update although it is not too comforting for us moms.
We are hoping for calm seas and favorable winds soon!
Glad you are helping each other so well.
Joni and Jane
I used to be able to find good information from your articles.